Ga naar: 

Departement Competie | Departement Scheidsrechters | Departement Trainers Departement Recreatie

Departement Competitie

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Vervaeke Guy Voorzitter van Comité   guy.vervaeke@basketbal.vlaanderen
  Maarten Van Bocxstaele Manager Competitie 09/277.77.59 maarten.vanbocxstaele@basketbal.vlaanderen
  Toon Meert Sporttechnisch medewerker competitie 09/277.77.59 toon.meert@basketbal.vlaanderen

Departement Scheidsrechters

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Fels Kris Voorzitter 0486/41.21.64 kris.fels@basketbal.vlaanderen
Van Deuren Herman Secretaris van Comité 0477/60.84.09 herman.vandeuren@basketbal.vlaanderen
 

Lecompte Emily

Professionele Medewerker 09/277.77.59 emily.lecompte@basketbal.vlaanderen
  Meert Toon Professionele Medewerker 09/277.77.59 toon.meert@basketbal.vlaanderen
  Van Bocxstaele Maarten Professionele Medewerker 09/277.77.59 maarten.vanbocxstaele@basketbal.vlaanderen
Bernard Xavier Medewerker 0475/92.58.38 xavier.bernard@telenet.be
  Coppens Kurt Official Planner 09/277.77.59 kurt.coppens@basketbal.vlaanderen
De Lange Antoine Medewerker 0495/59.83.92 toon.delange@basketbal.vlaanderen
  De Reu Rudi Medewerker 0473/98 39 41       rudidereu@telenet.be
  De Zweemer Jonas Medewerker 0499/61.08.92 jonas.dezweemer@basketbal.vlaanderen
  Feyaerts Geertruy Medewerker 0493/50 64 71 feyaerts.geertrui@gmail.com
  Jacobs Johnny Medewerker 0478/40.00.82 johnny.jacobs@basketbal.vlaanderen
Sempels Ludo Medewerker 0496/54.68.56 ludo.sempels@basketbal.vlaanderen

Departement Trainers

  Naam Functie Tel-nr. E-mail
  Van Den Eynde Alfred Voorzitter van het departement   alfred.vandeneynde@basketbal.vlaanderen
  Swillen Joris Directeur Sportkaderopleiding Basketbal   joris.swillen@basketbal.vlaanderen
  Lecompte Emily Secretaris van het departement 09 277 77 59 emily.lecompte@basketbal.vlaanderen
  Brouns Dirk Lid van departement   dirk.brouns@proximus.com
  De Bruycker Nic Lid van departement   nic.debruycker@skynet.be
  De Vries Pieter Lid van departement   pieterdv@basketballclinic.be
  Dée Kris Lid van departement   kris.dee@telenet.be
  Van Hove Kathleen Lid van departement   katleen.vanhove@basketbal.vlaanderen

Departement Recreatie