Ga naar: 

FinCom | WetCom | Topsportcommissie | Commissie Events | Medische Commissie | Ethische Commissie

FinCom

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
  Hillary Robert Lid van Comité 0471/31.02.02 rhillary56@gmail.com
  Hollevoet Hendrik Lid van Comité 0478/20.42.39 hendrik.hollevoet@telenet.be
  Schuermans Erik Lid van Comité 0495/20.92.53 erik.schuermans@basketbal.vlaanderen
  Van Assche Sven Lid van Comité 0477/42.38.02 sven.van.assche1@telenet.be
  Van Puyvelde Siegfried Lid van Comité 0475/23.28.53  siegfried.vanpuyvelde@basketbal.vlaanderen

WetCom

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
  Buyse Peter Lid van Comité 0475/94.39.95 peter.buyse@basketbal.vlaanderen
  De Smedt Marc Lid van Comité 0476/32.75.66 desmedtm1@telenet.be
  Goemaere Francis Lid van Comité 0486/62.61.69 francis.goemaere@basketbal.vlaanderen
  Reenaers Johan Voorzitter/Secretaris van Comité 0475/96.29.55 johan.reenaers@basketbal.vlaanderen
  Naegels François Lid van Comité 0473/92.53.06 swanaegels@telenet.be

Topsportcommissie

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
  Van Camp Sven Voorzitter van Comité 0486/89.79.53 sven.vancamp@basketbal.vlaanderen
  Diels Arvid Lid van Comité 0478/30.10.14 arvid.diels@basketbal.vlaanderen
  Foucart Olivier Lid van Comité 0485/60.48.80 olivier.foucart@basketbal.vlaanderen
  Meiresonne Wim Lid van Comité 0478/41.15.30 Wim.Meiresonne@sport.vlaanderen
  Pas Pieter Lid van Comité 0477/55.51.13 pieter.pas@basketbal.vlaanderen
  Sempels Peter Lid van Comité 0496/67.27.90 info@peter-dekine.be
Umans Koen Lid van Comité 0495/27.48.79 koen.umans@basketbal.vlaanderen

Commissie Events

  Naam Functie E-mailadres
Alfred Van den Eynde Bestuurder Alfred.vandeneynde@basketbal.vlaanderen
Koen Umans Secretaris-generaal Koen.umans@basketbal.vlaanderen
Benjamin Bogaert Coördinator Sport, Events & Communicatie Benjamin.bogaert@basketbal.vlaanderen

Medische Commissie

Naam Functie E-mailadres
Alfred Van den Eynde Voorzitter van Comité alfred.vandeneynde@basketbal.vlaanderen
Beau De Maesschalck Lid van Comité  
Emily Lecompte Secretaris emily.lecompte@basketbal.vlaanderen
Jelle Duthoit Lid van Comité  
Sven Aertgeerts Lid van Comité  

Ethische Commissie

Naam Functie E-mailadres
Bart Blondeel Lid van Comité  
Bjorn Peeters Lid van Comité  
Emily Lecompte Secretaris emily.lecompte@basketbal.vlaanderen
Hilde D'hondt Lid van Comité  
Katrien De Cocker Lid van Comité  
Nancy Sturtewagen Lid van Comité