Ga naar: antwerpen | Limburg | Oost-Vlaanderen | Vlaams-Brabant | West-Vlaanderen
Download: overzicht werkende leden AV

Algemene Vergadering

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
  Begine Chris Secretaris Afgev. Antwerpen 0495/19.54.48 chris.begine@basketbal.vlaanderen
  Hendrickx Hugo Lid Afgev. Antwerpen 0478/97.10.01 hugo.hendrickx@basketbal.vlaanderen
  Maeseele Robert Lid Afgev. Antwerpen 0476/58.83.45 rob.maeseele@basketbal.vlaanderen
  Van den Bosch Frank Voorzitter Afgev. Antwerpen 0486/38.07.61 franic.vdbs@skynet.be
  Wuyts Fred Ondervoorzitter Afgev. Antwerpen 0477/52.37.95 fred.wuyts@basketbal.vlaanderen
         
  Bormans Guy Secretaris Afgv. Limburg 0475/47.23.05 guy.bormans@basketbal.vlaanderen
  Hillary Robert   Lid Afgev. Limburg 0471/31.02.02 rhillary56@gmail.com
  Reenaers Johan Voorzitter Afgev. Limburg 0475/96.29.55 johan.reenaers@basketbal.vlaanderen
johanreenaers@gmail.com
         
  Buyse Peter Lid Afgev. Oost-Vlaanderen 0475/94.39.95 peter.buyse@basketbal.vlaanderen
  Fels Eric Secretaris Afgev. Oost-Vlaanderen 0484/71.27.97 eric.fels@basketbal.vlaanderen
  Van Lantschoot Jan Voorzitter Afgev. Oost-Vlaanderen 0475/77 46 22 advjanvanlantschoot@telenet.be
  Van Puyvelde Siegfried Ondervoorzitter Afgev. Oost-Vlaanderen 0475/23.28.53 siegfried.vanpuyvelde@basketbal.vlaanderen
         
  De Smedt Marc Secretaris Afgev. Vlaams-Brabant 0476/32.75.66 desmedtm1@telenet.be
  Manghelinckx Johny Lid Afgev. Vlaams-Brabant 0495/83.57.58 johnymanghelinckx@yahoo.com
  Schuermans Erik Voorzitter Afgev. Vlaams-Brabant 0495/20.92.53 erik.schuermans@basketbal.vlaanderen
  Van Avermaet Eddy Lid Afgev. Vlaams-Brabant 0477/41.11.63 eddy.vanavermaet@kuleuven.be
         
  Cannaert Jean-Paul Secr. Afgev. West-Vlaanderen 0474/49.58.18 jean_paul_cannaert@hotmail.com
  Goemaere Francis Lid Afgev. West-Vlaanderen 0486/62.61.69 francis.goemaere@basketbal.vlaanderen
   Hendryckx Eddy Voorzitter Afgev. West-Vlaanderen 0479/57.82.92 eddy.hendryckx@basketbal.vlaanderen
  Stevens Miguel Ondervoorzitter Afgev. West-Vlaanderen 0495/21.99.44 miguel@drstevens.be

Afgevaardigden Antwerpen

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail

Einde
mandaat

Stamnr Club
Van den Bosch Frank  Voorzitter 0486/38.07.61 franic.vdbs@skynet.be 30/06/2022 2306 Spartacus SCK Antwerpen
  Begine Christiane Secretaris 0495/19.54.48 chris.begine@basketbal.vlaanderen 30/06/2022 1604 BBC Putte
  Hendrickx Hugo Lid 0478/97.10.01 hugo.hendrickx@basketbal.vlaanderen 30/06/2025 2572 Vriendenhof Walem
  Maeseele Robert Lid 0476/58.83.45 rob.maeseele@basketbal.vlaanderen 30/06/2023 71 Antwerp Giants
  Naegels François Lid 0473/92.53.06  swanaegels@telenet.be

30/06/2021

723 Horticult Kontich Wolves
  Van Assche Sven Lid 0477/42.38.02 sven.van.assche1@telenet.be 30/06/2021 5049 Phantoms Basket Boom
  Van Meel Frank Lid 0494/56.81.23 frank.vanmeel@basketbal.vlaanderen 30/06/2025 2501 Edegemse Basketbalclub
  Wuyts Fred Lid 0477/52.37.95 fred.wuyts@basketbal.vlaanderen 30/06/2025 1518 BC Guco Lier

Afgevaardigden Limburg

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail Einde
mandaat
Stamnr Naam club
Reenaers Johan Voorzitter 0475/96.29.55 johan.reenaers@basketbal.vlaanderen
johanreenaers@gmail.com
30/06/2025 1989 Stevoort BBC
  Bormans Guy Secretaris 0475/47.23.05 guy.bormans@basketbal.vlaanderen 30/06/2025 0267 KSTBB
Hillary Robert Lid 0471/31.02.02 rhillary56@gmail.com 30/06/2023 1351 BBC Croonen Lommel

Afgevaardigden Oost-Vlaanderen

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail Einde
mandaat
Stamnr Naam club
  Van Lantschoot Jan Voorzitter 0475/77 46 22 advjanvanlantschoot@telenet.be 30/06/2023 1256 BBC Falco Gent
  Fels Eric Secretaris 0484/71.27.97 eric.fels@basketbal.vlaanderen 30/06/2025 296 Kon. Sint-Niklase Condors
  Van Puyvelde Siegfried Ondervoorzitter 0475/23.28.53 siegfried.vanpuyvelde@basketbal.vlaanderen 30/06/2024 2596 Wanty Gent Hawks
  Buyse Peter Lid 0475/94.39.95 peter.buyse@basketbal.vlaanderen 30/06/2025 244 B.B.C. Zele
  Hesters Marc Lid 0477/32.21.68 marchesters@telenet.be 30/06/2022 1862 BBC Assenede
  Robbe Georges Lid 0472/77.56.54 georges.robbe@basketbal.vlaanderen 30/06/2025 1361 BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke
  Van De Vyver Roger Lid 0476/24.69.71 rogervandevyver@yahoo.co.uk 30/06/2025 1450 BJM-Gembas Knesselare

Afgevaardigen Vlaams-Brabant

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail Einde
mandaat
Stamnr Naam club
  Schuermans Erik  Voorzitter 0495/20.92.53 erik.schuermans@basketbal.vlaanderen 30/06/2024 5042 Stombeek Beavers Wemmel Basket Club
  De Smedt Marc Secretaris 0476/32.75.66 desmedtm1@telenet.be 30/06/2025 2097 BC Opwijk
  Van Avermaet Eddy Ondervoorzitter  0477/41.11.63 eddy.vanavermaet@kuleuven.be 30/06/2023 2294 Notre Dame Leuven
  Broeckx Paul Lid 0475/92.06.92 Paul.broeckx4@telenet.be 30/06/2024 5015 Hageland United
  Hernou Freddy Lid 0498/93.33.81 freddy.hernou@telenet.be 30/06/2021 1210 Stella Artois Leuven Bears
  Jacobs Eddy Lid 0471/87.51.24 ej4719@outlook.com 30/06/2025 2598 KYD Kortenberg Young Devils
  Manghelinckx Johny Lid 0495/83.57.58 johnymanghelinckx@yahoo.com 30/06/2022 1372 L.S.V. Basket Landen

Afgevaardigden West-Vlaanderen

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail Einde
mandaat
Stamnr Naam club
  Hendryckx Eddy Voorzitter 0479/57.82.92 eddy.hendryckx@basketbal.vlaanderen 30/06/2022 737 KB Oostende Bredene
  Cannaert Jean Paul Secretaris 0474/49.58.18 jean_paul_cannaert@hotmail.com 30/06/2020 5049 Avanti Brugge 2015
  Stevens Miguel Ondervoorzitter 0495/21.99.44 miguel@drstevens.be 30/06/2020 1911 BBC Poperinge
  Depoorter Ann Lid 0476/80.18.00 ann.depoorter@proximus.com 30/06/2024 954 Wytewa Roeselare
  De Craemer Yvan Lid 0478/66.78.15 pee.de.craemer.y@gmail.com 30/06/2024 1150 Basket Sijsele
  Goemaere Francis Lid 0486/62.61.69 francis.goemaere@basketbal.vlaanderen 30/06/2023 1218 Kortrijk Spurs
  Hollevoet Hendrik Lid 0478/20.42.39 hendrik.hollevoet@telenet.be 30/06/2022 1685 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem
Rigolle Geert Lid 0495/79.01.91 geert.rigolle@basketbal.vlaanderen 30/06/2024 5032 BC Vagant Kortrijk