Kies een team:

Jongens: Team Orange | Team White | Team Blue 
Meisjes: Team Yellow | Team Red | Team Blue
 

Jongens

Team Orange
Naam Club
Cornelis Jonas BBC United Ninove
Curington Joseph Alexander Port of Antwerp Giants
De Bruyne Lars Olicsa Antwerpen
De Pauw Robbe Crelan Okapi Aalstar
Frans Robbe BBC Latem-De Pinte
Heirman Nattan Racing Brugge
Hens Han Oxaco BBC Boechout
Hubrecht Xander Melco Ieper
Platteeuw Thibaut Kon. BC Gistel Oostende Duva Fruit
Schauvlieger Stef Crelan Okapi Aalstar
Shinozaki Leo Avdal Bavi Vilvoorde
Van de Walle Liam Port of Antwerp Giants

Coach: Mario Lusyne

 

 


 

Team White
Naam Club
Bogaerts Senne GSG Aarschot
Buytaert Viktor Crelan Okapi Aalstar
D'Hoore Bente BBC Latem-De Pinte
Devriendt Maxim BC Telenet Oostende
Gahide Louis BBC Falco Gent
Gomez Alexander Basket Brasschaat
Lebrun Bastien BC Asse-Ternat
Nunes e santos cruz Remco Stella Artois Leuven Bears
Smout Quinten Port of Antwerp Giants
Titeca Arend Kon. BC Gistel Oostende Duva Fruit
Van Brusselen Tijs GSG Aarschot
Verhellen Rune Bent Schoenen Waregem

Coach: Dries Van Poucke

 
Team Blue
Naam Club
Arschoot Colin Racing Brugge
Colin Diego Vasquez Crelan Okapi Aalstar
De Koster Wout CUVA Houthalen-Helchteren
Goormans Witze Port of Antwerp Giants
Lowette Gust Kon. Sint-Truidense Basketbal
Massey Ozzy Kon. BC Gistel Oostende Duva Fruit
Nunes e santos cruz Tiago Stella Artois Leuven Bears
Offeciers Mathias Port of Antwerp Giants
Tshinkobo Kevin Bavi Vilvoorde
Van Osselaer Jan Basket Brasschaat
Vandenabeele Jarne Kon. BC Gistel Oostende Duva Fruit
Ndona Darli CUVA Houthalen-Helchteren

Coach: Jeffrey Brown

 

 

Meisjes

Team Yellow
Naam Club
Bonkale Luape Annaelle BBC Wildcats Gavere
Coryn Nieka BBC Sint-Katelijne-Waver
De Vooght Liese Racing Brugge
Kapenga Tesse  K-Basketteam Kortrijk
Van Brussel Kyra BBC Sparta Laarne
Van Den Bogaert Elin Basket Zaventem
Van Gils Eva Port of Antwerp Giants
Vielfont Elena BBC Sint-Katelijne-Waver
Vloeberghs Marit Phantoms Basket Boom
Wijnen Lore DBC Houthalen
Coach: Daphne Van Dessel  

 

Team Red
Naam Club
Billiaert Kyra Wytewa Roeselare
Bulckaen Lonne TIGER Zwevegem-Deerlijk
De Grand Linn Notre Dames Leuven
Denecker Flore BBC Sint-Katelijne-Waver
Matthys Fiebe Tigers Evergem
Meireman Hanna BBC Olympia Denderleeuw
Ndona Lirda DBC Houthalen
Persoone Demi Phantoms Basket Boom
Silay Joke Hasselt BT
Van Gestelen Monya DBC Houthalen
Van Poppel Shanaika BBC Sint-Katelijne-Waver
Coach: Philip Wolk  

 

Team Blue
Naam Club
Apers Caro Phantoms Basket Boom
Buysse Kato BC Sparta Laarne
De Baere Cato Phantoms Basket Boom
De Bondt Evelien BBC Sint-Katelijne-Waver
Degirmen Irem Basket Lummen
Geboers Anouk Notre Dames Leuven
Gouwy Kaat Basket Zonhoven
Mayinga Eloya BBC Sint-Katelijne-Waver
Rigouts Pauline Basket Lummen
Van de Velde Flore K-Basketteam Kortrijk
Van Eupen Axelle Port of Antwerp Giants
Coach: Ly Hamady