Over het Europees Kampioenschap

Data:    30 juli – 9 augustus 2015
Locatie:   Celje, Slovenië
Divisie / Groep:   Divisie A – groep C
Tegenstanders in de poulefase:   Hongarije, Servië en Slovenië
Website:   Link

Ga naar: speelsters - staff - programma

Speelsters

Naam Voornaam Geboortedatum Club
BASTIAENSSEN  Fauve  22/10/1997  BBC Sint-Katelijne-Waver
BECHOUX  Mathilde  14/02/1998  CFWB / Belfius Namur Capitale
COLE  Marie   13/02/1998 BBC Sint-Katelijne-Waver
GELDOF  Serena-Lynn  2/03/1997  D-GLAS Oostende Bredene/Kangoeroes Basket Willebroek
HENKET   Laura 20/04/1998  Point Chaud Sprimont/Liège Panthers
LENSSENS  Silke  26/09/1997  Tulikivi Deerlijk
MAES  Stephanie  17/04/1997  BBC Olympia Denderleeuw
MAESSCHALCK  Eline  29/12/1997  BBC Sint-Katelijne-Waver
MAKWAYA  Sarah  2/01/1998  Point Chaud Sprimont/Liège Panthers
MENSE   Yelena 10/10/1997  BBC Sint-Katelijne-Waver
O'SULLIVAN  Nora  11/05/1997  Belfius Namur Capitale
OUAHABI  Sofia  10/09/1997  CFWB/Spirou Monceau Baulet Féminin
PAULUS  Lola   30/05/1997 Point Chaud Sprimont/Liège Panthers
PEUTERS  Evelien  5/05/1998  Hasselt BT
RAMETTE  Elise  3/11/1998  Crack Blue Cats Ieper
RESIMONT    Laure 29/01/1998 BBC Sint-Katelijne-Waver
VANDERHOYDONKS  Ine  12/07/1998  DBC Houthalen

Staff  

Head Coach Diels Arvid
Assistant Coach Dufour Sébastien
Team Manager Forthomme Hervé
Kine Vandooren  Peggy
Referee Milan Adamovic


(Voorlopig) Programma  

  • 13- 14/04 : stage Luik  
  • 01 tot 03/05 : stage Herentals  
  • Zaterdag 09/05 van 09h30 tot 11h30 : training Pitzemburg  
  • 15 tot 17/05 : stage (plaats nog te bepalen)  
  • Woensdag 27/05 : training Pitzemburg  
  • Zaterdag 30/05 van 09h30 tot 11h30 : training Pitzemburg  
  • Zaterdag 06/06 van 09h30 tot 11h30 : training Pitzemburg  
  • 12 tot 13/06 : stage Spa
  • Zaterdag 27/06 van 09h30 tot 11h30 : training Pitzemburg  
  • 30/06 tot 01/07 : stage Jambes  
  • 03 tot 07/07 : stage Porto (Portugal)  
  • 07 tot 10/07 : stage Tsjechië  
  • 12 tot 13/07 : stage Luik  
  • 27/07 : vertrek naar EK