Over het Europees Kampioenschap

Data:    7-19 juli 2015
Locatie:   Lignano Sabbiadoro, Italië
Divisie / Groep:   Divisie A – groep A
Tegenstanders in de poulefase:   Frankrijk, Bosnië-Herzegovina, Italië en Kroatië.
Website:   Link

Bekijk: spelers - staff - programma - voorbereidingswedstrijden

Spelers

Naam Voornaam Geboortedatum Club
AKYAZILLI   Thomas  15/01/1997  Port of Antwerp Giants
BAKO   Ismaël  10/10/1995  Stella Artois Leuven Bears
BOXUS   Romain  19/01/1996  Sharks Antibes (France)
CAMPS   Glen  13/02/1995  Cuva Houthalen HLTRN
CHAPELLE   Simon  11/02/1996  Generali Okapi Aalstar
HEMELEERS    Sam 23/02/1995  BC Telenet Oostende
HOUDART   Mathieu  15/03/1996  Belfius Mons-Hainaut
KANDA-KANYINDA   Ordane 9/09/1996  Port of Antwerp Giants
KESTELOOT   Vincent  23/03/1995  Generali Okapi Aalstar
KOHAJDA   Justin  6/02/1996  BetFIRST Liège Basket
LECOMTE   Emmanuel  16/08/1995  Miami Hurricanes (USA)
PEETERS   Philippe  10/01/1995  Port of Antwerp Giants
ROBEYNS   William  23/02/1996  BetFIRST Liège Basket
TALL   Kamal  25/08/1995  Stella Artois Leuven Bears
VAN CAENEGHEM  Sander  6/03/1995  Stella Artois Leuven Bears
VAN VLIET   Andy  27/07/1995  Port of Antwerp Giants
VAN WYN   Hans  15/02/1995  Limburg United
VANTHOURNOUT   Giel  22/07/1996  BC Telenet Oostende
WALASIAK   Donovan  13/02/1995  BetFIRST Liège Basket
EYENGA Alexandre 26/03/1995  

Staff  

Head Coach Vervaeck Paul
Assistant Coach De Vreught Yvan
Team Manager Fels  Kris
Kine Dandois Fabian
Referee Van Den Broeck Nick
Instructor Jacobs Johnny

(Voorlopig) Programma  

  • Zaterdag 02/05 van 11h30-13h30 : training 
  • Zaterdag 09/05 van 11h30-13h30 : training  
  • Zaterdag 16/05 van 11h30-13h30 : training 
  • Zaterdag 23/05 van 11h30-13h30 : training 
  • Zaterdag 30/05 van 11h30-13h30 : training 
  • Zaterdag 06/06 van 11h30-13h30 : training 
  • Zaterdag 13/06 van 11h30-13h30 : training 
  • 20 tot 23/06 : stage 2 Sint-Niklaas  
  • 25 tot 28/06 : tornooi Girona (Spanje)  
  • 01 tot 03/07 : Stage 2 Sint-Niklaas
  • 05/07 : vertrek EK

Voorbereidingswedstrijden

  • Zaterdag 20/06/2015: U20 vs Nederland om 20h30 in Sporthal De Witte Molen, Sint-Niklaas (gratis toegang)
  • Zondag 21/06/2015: U20 vs Nederland om 16h00 in Sporthal De Witte Molen, Sint-Niklaas (gratis toegang)
  • Woensdag 01/07/2015: U20 vs Finland om 20h30 in Sporthal De Witte Molen, Sint-Niklaas (gratis toegang)
  • Vrijdag 03/07/2015: U20 vs U23 om 15h00 in Sporthal De Witte Molen, Sint-Niklaas (gratis toegang)