PC VLAAMS-BRABANT - KALENDER CEL- SEIZOEN 2017/2018 - NIEUWS 47 - PALMARES & project seniores reeksen 2018-2019

 

1)  PALMARES 2017-2018

 

P1 HEREN :   1888 GSG AARSCHOT HSE B

P2 HEREN :    1616  SK ETERNIT KAPELLE HSE A

P3 HEREN :  1616 SK ETERNIT KAPELLE HSE B

RECREATIE HEREN :  1372 LSV BASKET LANDEN HSE R

P1 DAMES : 5015  LUBBEEK B-BALL STARS DSE A

P2 DAMES : 1888 GSG AARSCHOT DSE A

RECREATIE DAMES : 2447 SINT PAULUS OPWIJK DSE R

MASTERS HEREN : 0076 BC MACHELEN-DIEGEM MASTERS A

M19 MEISJES : 1916 BBC HAACHT M19A

M16 MEISJES : 0076 BC MACHELEN-DIEGEM M16A

M14 MEISJES : 0076 BC MACHELEN-DIEGEM M14A

M12 MEISJES : 2294 NOTRE DAME LEUVEN M12A

U12 JONGENS : 1888  GSG AARSCHOT G12A

U14 JONGENS : 5036 STROMBEEK BEAVERS WEMMEL G14A

U16 JONGENS : 2660 BOORTMEERBEEK & BERG BULLDOGS J16A

U18 JONGENS : 1210 STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS J18C

U21 JONGENS : 1372 LSV BASKET LANDEN J21A

BEKER U21 JONGENS : 1349 BCT OVERIJSE J21A

BEKER U18 JONGENS : 1210 STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS J18C

BEKER U16 JONGENS : 1896 BC GRIMBERGEN J16A

BEKER G14 GEMENGD : 5036 STROMBEEK BEAVERS WEMMEL G14A

BEKER G12 GEMENGD : 1210 STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS G12A

BEKER M12 MEISJES : 1896 BC GRIMBERGEN M12A

BEKER M14 MEISJES : 0076 BC MACHELEN-DIEGEM M14A

BEKER M16 MEISJES : 1410 CLEM SCHERPENHEUVEL M16A

BEKER M19 MEISJES : 2515 RODE LEEUWEN M19A

BEKER DAMES :   1896 BC GRIMBERGEN DSE B

BEKER HEREN :   2097 BC OPWIJK HSE A

BEKER MASTERS : 2097 BC OPWIJK MASTERS

SUPERCUP BEKER BRABANT M14 MEISJES : 0076 BC MACHELEN-DIEGEM M14A

SUPERCUP BEKER BRABANT M16 MEISJES : 1410 CLEM SCHERPENHEUVEL M16A

 

2) PROJECT SENIORES REEKSEN 2018-2019

 

PROVINCIAAL

 

·         1ste provinciale dames (12 ploegen) : LUBBEEK B-BALL STARS DSE A, NOTRE DAME LEUVEN DSE B, CLEM SCHERPENHEUVEL DSE A, STROMBEEK BEAVERS WEMMEL BC DSE A, BC ASSE TERNAT DSE A, MERCHTEM EAGLES DSE A, STREEK INN VILVOORDE DSE A, JETS BASKET ZAVENTEM DSE A, BC GRIMBERGEN DSE B, BBC HAACHT DSE A, GSG AARSCHOT DSE A, TRITON LEUVEN DSE A

Let op : op zondag mag de laatste wedstrijd om 18.00 (i.p.v. 17.00) starten.
Alle wedstrijden moeten vóór 14/04/2019 gespeeld worden.
De ploeg die als eerste eindigt is verplicht om naar landelijke te stijgen.
De ploegen die als elfde en twaalfde eindigen dalen naar tweede provinciale in 2019-2020.
Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2018. Vanaf 01/08/2018, zullen de TTB tarieven toegepast worden.
·         2de provinciale dames (13 ploegen) :  ST PAULUS OPWIJK DSE R, LUBBEEK B-BALL STARS DSE B, STROMBEEK BEAVERS WEMMEL BC DSE B, BBC HOEILAART DSE A, MERCHTEM EAGLES DSE R, STREEK INN VILVOORDE DSE R,  BC MACHELEN DIEGEM DSE R, BBC HAACHT DSE R, BOORTMEERBEEK BULLDOGS DSE A, LONDERZEEL DUNKERS DSE A, TOYOTA WOUTERS DIEST DSE A, JETS BASKET ZAVENTEM DSE R, BC ASSE TERNAT DSE R.

Let op : op zondag mag de laatste wedstrijd om 18.00 (i.p.v. 17.00) starten.
Alle wedstrijden moeten vóór 14/04/2019 gespeeld worden.
Zes ploegen strijden voor de officiële titel van kampioen; de zeven DSE R ploegen zijn recreatieve ploegen die officieus deelnemen en geen recht hebben om eventueel te stijgen.
De ploeg die als eerste eindigt in de officiële rangschikking (d.w.z. zonder de zeven DSE R ploegen) is verplicht om naar eerste provinciale te stijgen.
Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2018. Vanaf 01/08/2018, zullen de TTB tarieven toegepast worden.
·         1ste provinciale heren (14 ploegen): DYNAMO BERTEM HSE A, BC OPWIJK HSE B, LSV BASKET LANDEN HSE A, BLACK DEVILS VORST HSE A, FENICS LEUVEN HSE A, BC MACHELEN-DIEGEM HSE A, BC ASSE TERNAT HSE B, 2B/I SAFE TIENEN HSE A, MERCHTEM EAGLES HSE A, TOYOTA WOUTERS DIEST HSE A, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS HSE C, BAVI VILVOORDE HSE B, SK ETERNIT KAPELLE/BOS HSE A, LUBBEEK B-BALL STARS HSE A.

Let op : op zondag mag de laatste wedstrijd om 18.00 (i.p.v. 17.00) starten.
Alle wedstrijden moeten vóór 14/04/2019 gespeeld worden.
De ploeg die als eerste eindigt is verplicht om naar landelijke te stijgen.
De ploegen die als dertiende en veertiende eindigen dalen naar tweede provinciale in 2019-2020.
Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2018. Vanaf 01/08/2018, zullen de TTB tarieven toegepast worden.
·         2de provinciale heren A (14 ploegen): A&T BETEKOM HSE A, LSV BASKET LANDEN HSE B, BOORTMEERBEEK & BERG BULLDOGS HSE A, RECORD BANK LAKERS KEERBERGEN HSE A, BBC HOEILAART HSE A, TIGERS HALLE HSE A, BBC HAACHT HSE A, VANHEYLEN TRITON LEUVEN HSE A, WIZ LEUVEN  HSE A, BASKET GROOT DILBEEK HSE B, JETS BASKET ZAVENTEM HSE A, BCT OVERIJSE HSE A, KORTENBERG HSE A, LONDERZEEL DUNKERS HSE A

Let op : op zondag mag de laatste wedstrijd om 18.00 (i.p.v. 17.00) starten.
Alle wedstrijden moeten vóór 14/04/2019 gespeeld worden.
De ploeg die als eerste eindigt is verplicht om naar eerste provinciale te stijgen.
De ploegen die als dertiende en viertiende eindigen dalen naar derde provinciale in 2019-2020.
Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2018. Vanaf 01/08/2018, zullen de TTB tarieven toegepast worden.
·         2de provinciale heren B (14 ploegen): BASKET GROOT ZEMST HSE A, NOTRE DAME LEUVEN HSE A, CLEM SCHERPENHEUVEL HSE B, BC ASSE TERNAT HSE C, 2B/I SAFE TIENEN HSE B, BAVI VILVOORDE HSE C, BC GRIMBERGEN HSE A, TOYOTA WOUTERS DIEST HSE B, BASKET CLUB GROOT DILBEEK HSE A, SK ETERNIT KAPELLE/BOS HSE B, BLACK DEVILS VORST HSE B, THOR TERVUREN HSE A, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS HSE D, STROMBEEK BEAVERS WEMMEL HSE A.

Let op : op zondag mag de laatste wedstrijd om 18.00 (i.p.v. 17.00) starten.
Alle wedstrijden moeten vóór 14/04/2019 gespeeld worden.
De ploeg die als eerste eindigt is verplicht om naar eerste provinciale te stijgen.
De ploegen die als dertiende en veertiende eindigen dalen naar derde provinciale in 2019-2020.
Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2018. Vanaf 01/08/2018, zullen de TTB tarieven toegepast worden.
·         3de provinciale heren A (12 ploegen):   ST PAULUS OPWIJK HSE A, CENTRUM GRIMBERGEN HSE A, TIGERS HALLE HSE B, BC STREEK INN VILVOORDE HSE A, JETS BASKET ZAVENTEM HSE B, BBC WOBAC HSE A, A&T BETEKOM HSE C, BC MACHELEN DIEGEM HSE B, DYNAMO BERTEM HSE C, BOORTMEERBEEK BULLDOGS HSE B, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS HSE E, LUBBEEK B-BALL STARS HSE B

Let op : op zondag mag de laatste wedstrijd om 18.00 (i.p.v. 17.00) starten.
Alle wedstrijden moeten vóór 14/04/2019 gespeeld worden.

De ploegen die als eerste en tweede eindigen  stijgen naar 2de provinciale in 2019-2020.
Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2018. Vanaf 01/08/2018, zullen de TTB tarieven toegepast worden.
·         3de provinciale heren B (12 ploegen): BASKET GROOT ZEMST HSE B, DYNAMO BERTEM HSE B, BCT OVERIJSE HSE B, 2B/I SAFE TIENEN HSE C, GSG AARSCHOT HSE C, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS HSE F, BC GRIMBERGEN HSE B, BC OPWIJK HSE C, STROMBEEK BEAVERS WEMMEL HSE B, DE RODE LEEUWEN HSE A, MERCHTEM EAGLES HSE B, A&T BETEKOM HSE B.

Let op : op zondag mag de laatste wedstrijd om 18.00 (i.p.v. 17.00) starten
Alle wedstrijden moeten vóór 14/04/2019 gespeeld worden.
De ploegen die als eerste en tweede eindigen  stijgen naar 2de provinciale in 2019-2020.
Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2018. Vanaf 01/08/2018, zullen de TTB tarieven toegepast worden.
·         Recreatie reeks reserves (13 ploegen): LONDERZEELSE DUNKERS HSE R, DE RODE LEEUWEN HSE R, LSV BASKET LANDEN HSE R, BOORTMEERBEEK & BERG BULLDOGS HSE R, RECORD BANK LAKERS KEERBERGEN HSE R, BC MACHELEN-DIEGEM HSE R, BBC HOEILAART HSE R, TIGERS HALLE HSE R, BBC HAACHT HSE R, VANHEYLEN TRITON LEUVEN HSE R, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS HSE R, WIZ BASKET LEUVEN HSE R, REB WOLUWE HSE R.

Let op : op zondag mag de laatste wedstrijd om 18.00 (i.p.v. 17.00) starten.
Alle recreatie wedstrijden moeten vóór het AV Vlaams-Brabant in Mei 2019  gespeeld worden.
Er zijn geen stijgers, geen dalers en geen lijstspelers bij recreatie reeksen.
Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2018. Vanaf 01/08/2018, zullen de TTB tarieven toegepast worden.


BELANGRIJKE OPMERKING :


Check eerst ONMIDDELLIJK of al uw ingeschreven seniores ploegen in de kalender opgenomen worden!
Indien er een ploeg ontbreekt, VERWITTIG ONMIDDELLIJK de kalendermaker!
Indien er een ploeg te veel ingeschreven is, VERWITTIG ONMIDDELLIJK de kalendermaker!
Indien jullie een recreantenploeg wouden inschrijven , en dat ze niet gekenmerkt door een R in de kalender is, VERWITTIG ONMIDDELLIJK de kalendermaker

Jullie hebben tot 10 juni om dit te regulariseren. Vanaf 11 juni, datum waarop het project DEFINITIEF wordt, zullen alle opmerkingen de gewone procedure volgen (met TTB kosten)

Let er op dat tussen vandaag en 10 juni, zekere wijzigingen aan het project (op basis van uw opmerkingen- zie hierboven) nog mogelijk zijn.
Sportieve groeten,

Serge Kovaleni
Kalenderverantwoordelijke Vlaams-Brabant
0473/918130