PC VLAAMS-BRABANT - KALENDER CEL - SEIZOEN 2017/2018 - NIEUWS 9 - FORFAITS/MASTERS/WEDSTRIJDBLADEN/PEANUTS dd.26.09.2017

 

Allen,

 

MAILING – NEWS

 

De Vlaams-Brabantse Kalender Cel Nieuws word (volgens het Board informatie) naar alle Vlaams-Brabantse secretariaten gestuurd (voorzitters in cc) en
moet als een officieel document ontvangen, gelezen en behandeld worden.

De mailing naar andere verantwoordelijken in elk club moeten jullie vanaf 2017 intern oplossen !!!

U12 / U10 / U8 – WESTRIJDBLAD (bijkomende richtlijnen)

) http://www.basketbal.vlaanderen/src/Frontend/Files/userfiles/files/Benjamin/documenten%20voor%20clubs/2017-2018/Presentatie%203t3-4t4-
5t5%20(BB).pdf
Nb : in Vlaams-Brabant, de competitie formule U8 is niet van toepassing. Wij organiseren U8/peanuts events met verschillende deelnemende clubs.

Gebruik voor deze U8/peanuts events dezelfde wedstrijdblad als voor de competitie formule.

Dank u

 

ALGEMEEN FORFAITS


1476 BC ALSEMBERG DSE A 1e provinciale dames

1793 THOR TERVUREN DSE A 2e provinciale dames

1744 TOYOTA WOUTERS DIEST J18A Gew J18 R1 A

2515 DE RODE LEEUWEN J18A Gew J18 R1 C

0076 BC MACHELEN-DIEGEM G10B Gew G10 R1 G

5017 BAVI VILVOORDE G12B Gew G12 R1 C

5021 BC FOYER MOLENBEEK M14B GOPC M14 R1 A

2294 NOTRE DAME LEUVEN DSE C 2e provinciale dames

1476 BC ALSEMBERG HSE A 3e provinciale heren A

1210 STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS G14E Gew G14 R1 D

1410 CLEM SCHERPENHEUVEL M19A GOPC M19 R1 A

1410 CLEM SCHERPENHEUVEL DSE B 2e provinciale dames

5021 BC FOYER MOLENBEEK G12A Beker van Vlaams-Brabant G12


LAST MINUTE INSCHRIJVINGEN

 

1793 THOR TERVUREN HSE R 3e provinciale heren A

0076 BC MACHELEN-DIEGEM G14A Gew G14 R1 A

1419 A&T GROUP BASKET BETEKOM G10A Gew G10 R1 C
1349 BCT OVERIJSE J18A Beker van Vlaams-Brabant J18

 

MASTERS

 

Alle Masters wedstrijden van reeks 1, reeks 2A, reeks 3 en alle cup wedstrijden zijn opgenomen op Smart Client.

Alleen wedstrijden van reeks 2B (uitsluitend AWBB ploegen) zijn niet opgenomen.

NB : Aanduidingen in Vlaams-Brabant zijn ALTIJD gelinkt met Smart Client. Als uw wedstrijd niet correct in het systeem opgenomen is, verwacht geen
scheidsrechters.

Als uw uitslag niet op tijd in het systeem opgenomen is, verwacht boetes.

Als uw wedstrijdblad niet tijdig opgestuurd is, verwacht sancties en boetes.

 

PEANUTS

 

Eerste tornooi : BOUTERSEM – zaterdag 25 november van 13.00 tot 16.00 (sport’o droom Boutersem) – organisatie 0660 2B/I Safe Tienen

Inschrijvingen mogelijk
Reeds ingeschreven ( 9 ploegen ) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 660 2B/Safe Tienen (1 ploeg), 1410 Clem Scherpenheuvel (2 ploegen), 1888 GSG
Aarschot (2 ploegen), 2610 Boortmeerbeek Bulldogs (1 ploeg), 5015 Lubbeek B-Ball (2 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 12.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)

Gezamenlijke afsluiting: 16.05 (gelieve aanwezig te blijven! )

Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Tweede tornooi : WEMMEL – zondag 3 december van 14.00 tot 17.00 (sporthal Campus, Wemmel) – organisatie 5042 Strombeek Beavers Wemmel
Inschrijvingen mogelijk
Reeds ingeschreven ( 8 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2423 Merchtem Eagles (2 ploegen), 5015 Lubbeek
B-Ball (2 ploegen), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (1 ploeg)
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 13.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)

Gezamenlijke afsluiting: 17.05 (gelieve aanwezig te blijven! )

Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden


Derde tornooi : STROMBEEK – zaterdag 9 december van 11.00 tot 14.00 (sporthal Vertommen) – organisatie 1896 BC Grimbergen
Inschrijvingen mogelijk
Reeds ingeschreven : ( 11 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1888 GSG Aarschot (2 ploegen) , 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2423 Merchtem
Eagles (2 ploegen), 5015 Lubbeek B-Ball (2 ploegen), 5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 10.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)

Gezamenlijke afsluiting: 14.05 (gelieve aanwezig te blijven! )

Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Vierde tornooi : WESPELAAR – zaterdag 30 december van 09.00 tot 12.00 (sporthal Den Dijk ) – organisatie 1916 Haacht
Inschrijvingen mogelijk :

Reeds ingeschreven : ( 7 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1410 Clem Scherpenheuvel (2 ploegen), 1916 BBC Haacht (1 ploeg), 1888 GSG
Aarschot (2 ploegen), 2610 Boortmeerbeek Bulldogs (1 ploeg)
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)

Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )

Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Vijfde tornooi : TIENEN – zaterdag 13 januari van 09.30 tot 12.30 (sporthal Sportschuur) – organisatie 0660 2B/Safe Tienen

Inschrijvingen mogelijk :
Reeds ingeschreven : ( 8 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 0660 2B/Safe Tienen (1 ploeg), 1410 Clem Scherpenheuvel (2 ploegen), 1888 GSG
Aarschot (2 ploegen), 5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen),
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.35 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Zesde tornooi : OPWIJK – zaterdag 27 januari van 10.00 tot 13.00 (sporthal Opwijk) – organisatie 2097 BC Opwijk
Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven : nihil
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)

Gezamenlijke afsluiting: 13.05 (gelieve aanwezig te blijven! )

Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

(weekend van 27 & 28 januari is weer vrij….)

Zevende tornooi : AARSCHOT – zondag 18 februari van 09.00 tot 12.00 (sporthal Demervallei ) – organisatie 1888 GSG Aarschot
Inschrijvingen mogelijk :
Reeds ingeschreven : ( 6 ploegen) : 1410 Clem Scherpenheuvel (2 ploegen), 1888 GSG Aarschot (3 ploegen), 2610 Boortmeerbeek Bulldogs (1 ploeg)
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden


Achtste tornooi : ASSE – zondag 25 februari van 09.30 tot 12.30 (sportloods Asse) – organisatie 1696 BC Asse-Ternat NIEUW
Inschrijvingen mogelijk
Reeds ingeschreven : ( 4 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1696 BC Asse-Ternat (1 ploeg), 2423 Merchtem Eagles (2 ploegen)
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.35 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Negende tornooi : MACHELEN – zondag 11 maart van 10.00 tot 13.00 (sporthal Bosveld) – organisatie 0076 BC Machelen-Diegem
Inschrijvingen mogelijk
Reeds ingeschreven : ( 8 ploegen) : 1888 GSG Aarschot (2 ploegen), 1896 BC Machelen (2 ploegen), 2423 Merchtem Eagles (2 ploegen), 5017 Bavi
Vilvoorde (2 ploegen)
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 13.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Tiende tornooi : SCHERPENHEUVEL – zaterdag 24 maart van 9.00 tot 12.00 (sporthal Scherpenheuvel – organisatie 1410 Clem Scherpenheuvel) NIEUW
Inschrijvingen mogelijk
Reeds ingeschreven : ( 2 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg)
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Laatste tornooi (APOTHEOSE) – locatie nog niet bepaald – zaterdag 6 mei van 08.30 tot 10.30 – organisatie PC Vlaams-Brabant

Op uitnodiging (8 ploegen) : 0076 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 0660 2B/Safe Tienen (1 ploeg), 1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg), 1696 BC Asse-Ternat
(1 ploeg), 1888 GSG Aarschot (1 ploeg), 1896 BC Grimbergen (1 ploeg), 1916 BBC Haacht (1 ploeg), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (1 ploeg)

ALGEMEEN

 

Clubs die wensen een event te organiseren gebruiken liefst andere data dan de data hierboven voor hun eigen organisatie.
Nieuwe organisaties moeten steeds langs het Provinciaal Comité aangevraagd worden.
Voor LSV Landen , Lubbeek en BC Alsemberg hebben wij een intentie ontvangen maar verwachten wij nog een gepaste datum.
Gelieve mij per kerende mail de inschrijvingen, de bijkomende events, elk ontbrekende informatie op te sturen.
Gelieve uw voorstellen en akkoorden naar mij te sturen sergekovaleni@telenet.be
met volgende adressen in CC pauljanssens2@telenet.be

opgelet ! De mailing naar de Peanuts verantwoordelijken in elk club moeten jullie vanaf 2017 intern oplossen !!!
 

Namens het Provinciaal Comité Vlaams-Brabant

Serge Kovaleni

Kalenderverantwoordelijke