PC VLAAMS-BRABANT - KALENDER CEL - SEIZOEN 2017/2018 - NIEUWS 8 - U8/U10/U12 dd. 08/09/2017.

 

Allen,

 

1) MAILING – NEWS

 

De Vlaams-Brabantse Kalender Cel Nieuws word (volgens het Board informatie) naar alle Vlaams-Brabantse secretariaten gestuurd (voorzitters
in cc) en moet als een officieel document ontvangen, gelezen en behandeld worden.

De mailing naar de Peanuts verantwoordelijken in elk club moeten jullie vanaf 2017 intern oplossen !!!

 

2) U12 – VLAAMS-BRABANT/5x5 FULL COURT

 

http://basketbal.vlaanderen/src/Frontend/Files/userfiles/files/Benoit/Beknopte%20spelregels%20Minibasketbal.pdf

Voor Vlaams-Brabant, tijdens het eerste ronde U12 volgen jullie de regels SPELREGELS 2017-2018 U12 – PROVINCIAAL (A reeks) voor ALLE
wedstrijden.

Punt 15 : scheidsrechters = in afwachting van meer duidelijkheid, blijven de wedstrijden zoals verleden jaar door clubscheidsrechters gefloten.

NB : een tweede ronde U12 is voorzien vanaf januari 2018….met mogelijk nog bijkomende aanpassingen

 

3) U10 – VLAAMS-BRABANT/ 4X4 ¾ COURT

 

http://basketbal.vlaanderen/src/Frontend/Files/userfiles/files/Benoit/Beknopte%20spelregels%20Minibasketbal.pdf

Punt 15 : scheidsrechters = in afwachting van meer duidelijkheid, zullen de wedstrijden zoals in U12 door clubscheidsrechters gefloten worden.

NB : een tweede ronde U10 is voorzien vanaf januari 2018…..met mogelijk nog bijkomende aanpassingen

Wedstrijdblad : gebruik de oude microben – wedstrijdbladen in afwachting van duidelijke richtlijnen

 

4) PEANUTS U8 / HUIDIGE PLANNING/ 3X3 ½ COURT

 

Eerste tornooi : BOUTERSEM – zaterdag 25 november van 13.00 tot 16.00 (sport’o droom Boutersem) – organisatie 0660 2B/I Safe Tienen
Inschrijvingen mogelijk
Reeds ingeschreven : nihil
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 12.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 16.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Tweede tornooi : WEMMEL – zondag 3 december van 14.00 tot 17.00 (sporthal Campus, Wemmel) – organisatie 5042 Strombeek Beavers Wemmel
Inschrijvingen mogelijk
Reeds ingeschreven : nihil
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 13.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 17.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Derde tornooi : STROMBEEK – zaterdag 9 december van 11.00 tot 14.00 (sporthal Vertommen) – organisatie 1896 BC Grimbergen
Inschrijvingen mogelijk
Reeds ingeschreven : nihil
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 10.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 14.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden
Vierde tornooi : WESPELAAR – zaterdag 30 december van 09.00 tot 12.00 (sporthal Den Dijk ) – organisatie 1916 Haacht
Inschrijvingen mogelijk :
Reeds ingeschreven: nihil
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Vijfde tornooi : TIENEN – zaterdag 13 januari van 09.30 tot 12.30 (sporthal Sportschuur) – organisatie 0660 2B/Safe Tienen
Inschrijvingen mogelijk :
Reeds ingeschreven: nihil
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.35 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Zesde tornooi : OPWIJK – zaterdag 27 januari van 10.00 tot 13.00 (sporthal Opwijk) – organisatie 2097 BC Opwijk
Inschrijvingen mogelijk
Reeds ingeschreven : nihil
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 13.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Zevende tornooi : AARSCHOT – zondag 18 februari van 09.00 tot 12.00 (sporthal Demervallei ) – organisatie 1888 GSG Aarschot
Inschrijvingen mogelijk :
Reeds ingeschreven: nihil
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Achtste tornooi : MACHELEN – zondag 11 maart van 10.00 tot 13.00 (sporthal Bosveld) – organisatie 0076 BC Machelen-Diegem
Inschrijvingen mogelijk
Reeds ingeschreven : nihil
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 13.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Laatste tornooi (APOTHEOSE) – locatie nog niet bepaald – zaterdag 6 mei van 08.30 tot 10.30 – organisatie PC Vlaams-Brabant

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif
Op uitnodiging (6 ploegen) : 0076 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 0660 2B/Safe Tienen (1 ploeg), 1888 GSG Aarschot (1 ploeg), 1896 BC Grimbergen (1
ploeg), 1916 BBC Haacht (1 ploeg), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (1 ploeg)

ALGEMEEN

Clubs die wensen een event te organiseren gebruiken liefst andere data dan de data hierboven voor hun eigen organisatie.

Nieuwe organisaties moeten steeds langs het Provinciaal Comité aangevraagd worden.

Voor LSV Landen , Clem Scherpenheuvel, Lubbeek en BC Asse-Ternat hebben wij een intentie ontvangen maar verwachten wij nog een gepaste datum.

Jullie mogen uw dus ook inschrijven voor die vier events

Gelieve mij per kerende mail de inschrijvingen, de bijkomende events, elk ontbrekende informatie op te sturen.

Gelieve uw voorstellen en akkoorden naar mij te sturen sergekovaleni@telenet.be

met volgende adressen in CC pauljanssens2@telenet.be


5) Peanuts events : Administratieve richtlijnen

 

Graag ontvangen wij na elk event de gepaste wedstrijdbladen van de organiserend club
(PROVINCIALE WEDSTRIJDBLADEN VL-BR
Paul Broeckx
Waterstraat 26
3360 BIERBEEK)
 

6) Peanuts wedstrijden / Leiding

 

Het siert onze peanuts organisaties dat de clubs telkens vrijwilligers, oudere spelers, begeleiders vinden om de wedstrijden te fluiten.

Wij vragen u om de gemakkelijke oplossing (coaches laten fluiten & coachen) te vermijden bij U8/PEANUTS events.
Dank u

 

7)Peanuts /U8 – Microben/U10 – Benjamins / U12

 

3 Spelers geboren in 2009 !!!, 2010 en 2011 zijn gerechtigd om bij de peanuts/U8 te spelen.

Spelers geboren in 2007 !!!! *, 2008 en 2009 zijn gerechtigd om bij de microben/U10 te spelen. (2007 * = maximum 1 jaar aansluiting)

Spelers geboren in 2006 en 2007 zijn gerechtigd om bij de benjamins/U12 te spelen.

 

Namens het Provinciaal Comité Vlaams-Brabant

Serge Kovaleni

Kalenderverantwoordelijke