KALENDERNIEUWS  7

 

 

PC VLAAMS-BRABANT - KALENDER CEL- SEIZOEN 2017/2018 - NIEUWS 7 - KALENDER 2017-2018 / BEKER INSCHRIJVINGEN

 

Allen,


1) KALENDERS 2017-2018

 

PROVINCIAAL

 

· 1ste provinciale dames (11 ploegen) :

BBC ALSEMBERG DSE A, LUBBEEK B-BALL STARS DSE A, NOTRE DAME LEUVEN DSE B, CLEM SCHERPENHEUVEL DSE A,
STROMBEEK BEAVERS WEMMEL BC DSE A, BC ASSE TERNAT DSE A, MERCHTEM EAGLES DSE A, STREEK INN VILVOORDE DSE A, JETS BASKET ZAVENTEM DSE A, BC
GRIMBERGEN DSE B, BBC HAACHT DSE A.


Geen belangrijke algemene wijzigingen.

Alle wedstrijden moeten vóór 23/04/2018 gespeeld worden.

De ploeg die als eerste eindigt is verplicht om naar landelijke te stijgen.

De ploeg die als elfde eindigt daalt naar tweede provinciale in 2018-2019.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· 2de provinciale dames (12 ploegen) :

BC FOYER MOLENBEEK DSE A, ST PAULUS OPWIJK DSE R, LUBBEEK B-BALL STARS DSE R, VANHEYLEN TRITON LEUVEN DSE A,
STROMBEEK BEAVERS WEMMEL BC DSE B, BBC HOEILAART DSE A, MERCHTEM EAGLES DSE R, STREEK INN VILVOORDE DSE B, GSG AARSCHOT DSE A, THOR TERVUREN DSE
A, BC GRIMBERGEN DSE C, BBC HAACHT DSE R.

NOTRE DAME LEUVEN DSE C heeft haar inschrijving ingetrokken. Er blijven 12 ploegen i.p.v. 13 in 2de provinciale dames.

Alle wedstrijden moeten vóór 23/04/2018 gespeeld worden.

Negen Acht ploegen strijden voor de officiële titel van kampioen; de drie vier DSE R ploegen zijn recreatieve ploegen die officieus deelnemen en geen recht hebben om
eventueel te stijgen.

De ploeg die als eerste eindigt in de officiële rangschikking (d.w.z. zonder de vier DSE R ploegen) is verplicht om naar eerste provinciale te stijgen.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

Gelieve in Smart Client BBC HAACHT DSE R in plaats van BBC HAACHT DSE B te lezen ( totdat dit correct aangepast is – nb: ik heb de bevoegdheid niet om dit te wijzigen)
 

· 1ste provinciale heren (14 ploegen):

LONDERZEELSE DUNKERS HSE A, DYNAMO BERTEM HSE A, BC OPWIJK HSE A, LSV BASKET LANDEN HSE A, BLACK DEVILS VORST
HSE A, FENICS LEUVEN HSE A, BC MACHELEN-DIEGEM HSE A, BC ASSE TERNAT HSE B, 2B/I SAFE TIENEN HSE A, MERCHTEM EAGLES HSE A, GSG AARSCHOT HSE B, BC
GRIMBERGEN HSE A, TOYOTA WOUTERS DIEST HSE A, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS HSE C.

Geen belangrijke algemene wijzigingen.


Alle wedstrijden moeten vóór 23/04/2018 gespeeld worden.

De ploeg die als eerste eindigt is verplicht om naar landelijke te stijgen.
De ploegen die als dertiende en veertiende eindigen dalen naar tweede provinciale in 2018-2019.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· 2de provinciale heren A (13 ploegen):

SK ETERNIT KAPELLE/BOS HSE A, A&T BETEKOM HSE A, DE RODE LEEUWEN HSE A, LSV BASKET LANDEN HSE B, BOORTMEERBEEK
& BERG BULLDOGS HSE A, RECORD BANK LAKERS KEERBERGEN HSE A, STROMBEEK BEAVERS WEMMEL BC HSE A, BBC HOEILAART HSE A, TIGERS HALLE HSE A, BBC HAACHT
HSE A, VANHEYLEN TRITON LEUVEN HSE A, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS HSE D, BASKET GROOT DILBEEK HSE A.

Er zijn maar dertien ploegen in 2A. Niemand was bereid om nog van 3 naar 2 te promoveren.

Alle wedstrijden moeten vóór 23/04/2018 gespeeld worden.

De ploeg die als eerste eindigt is verplicht om naar eerste provinciale te stijgen.

De ploeg die als dertiende eindigt daalt naar derde provinciale in 2018-2019.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· 2de provinciale heren B (14 ploegen):

BASKET GROOT ZEMST HSE A, DYNAMO BERTEM HSE B, BC OPWIJK HSE B, LUBBEEK B-BALL STARS HSE A, NOTRE DAME LEUVEN
HSE A, CLEM SCHERPENHEUVEL HSE B, BCT OVERIJSE HSE A, BC ASSE TERNAT HSE C, 2B/I SAFE TIENEN HSE B, BAVI VILVOORDE HSE C, JETS BASKET ZAVENTEM HSE A, BC
GRIMBERGEN HSE B, TOYOTA WOUTERS DIEST HSE B, BASKET CLUB GROOT DILBEEK HSE B.

Geen belangrijke algemene wijzigingen.

Alle wedstrijden moeten vóór 23/04/2018 gespeeld worden.

De ploeg die als eerste eindigt is verplicht om naar eerste provinciale te stijgen.

De ploegen die als dertiende en veertiende eindigen dalen naar derde provinciale in 2018-2019.


Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· 3de provinciale heren A (13 ploegen):

SK ETERNIT KAPELLE/BOS HSE B, ST PAULUS OPWIJK HSE A, BC OPWIJK HSE C, LUBBEEK B-BALL STARS HSE B, BLACK DEVILS
VORST HSE B, STROMBEEK BEAVERS WEMMEL BC HSE B, CENTRUM GRIMBERGEN HSE A, TIGERS HALLE HSE B, BC STREEK INN VILVOORDE HSE A, JETS BASKET ZAVENTEM
HSE B, BBC WOBAC HSE A, BC GRIMBERGEN HSE C, THOR TERVUREN HSE R

Thor Tervuren HSE R is nog nipt bijgevoegd. BC Alsemberg HSE A geeft algemeen forfait.

Alle wedstrijden moeten vóór 23/04/2018 gespeeld worden.

Twaalf ploegen strijden voor de officiële titel van kampioen; Thor Tervuren HSE R is een recreatieve ploeg die officieus deelneemt en geen recht heeft om eventueel te
stijgen.

De ploegen die als eerste en tweede eindigen van de twaalf officiële ploegen stijgen naar 2de provinciale.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· 3de provinciale heren B (13 ploegen):

BASKET GROOT ZEMST HSE B, KYD KORTENBERG YOUNG DEVILS HSE A, DYNAMO BERTEM HSE C, BOORTMEERBEEK & BERG
BULLDOGS HSE B, REB WOLUWE HSE A, BCT OVERIJSE HSE B, TIGERS HALLE HSE C, 2B/I SAFE TIENEN HSE B, BC MACHELEN-DIEGEM HSE B, GSG AARSCHOT HSE C, THOR
TERVUREN HSE A, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS HSE E, WIZ BASKET LEUVEN HSE A.

Geen belangrijke algemene wijzigingen.

Alle wedstrijden moeten vóór 23/04/2018 gespeeld worden.

De ploegen die als eerste en tweede eindigen stijgen naar 2de provinciale.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· Recreatie reeks reserves (14 ploegen):

LONDERZEELSE DUNKERS HSE R, A&T BETEKOM HSE R, DE RODE LEEUWEN HSE R, LSV BASKET LANDEN HSE R,
BOORTMEERBEEK & BERG BULLDOGS HSE R, RECORD BANK LAKERS KEERBERGEN HSE R, BC MACHELEN-DIEGEM HSE R, BBC HOEILAART HSE R, TIGERS HALLE HSE R,
MERCHTEM EAGLES HSE R, BBC HAACHT HSE R, VANHEYLEN TRITON LEUVEN HSE R, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS HSE R, WIZ BASKET LEUVEN HSE R.

Geen belangrijke algemene wijzigingen.

Alle recreatie wedstrijden moeten vóór het AV Vlaams-Brabant van woensdag 16/05/2018 gespeeld worden.

Er zijn geen stijgers, geen dalers en geen lijstspelers bij recreatie reeksen.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· U21 gewestelijke juniores A (6 ploegen):

EVERSE DINO’S J21A, A&T BETEKOM J21A, DYNAMO BERTEM J21A, LSV BASKET LANDEN J21A, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS
J21C, BBC HAACHT J21A.
Geen belangrijke algemene wijzigingen.

Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 31/12/2017 gespeeld worden.

De twee eerste ploegen van de reeks spelen, samen met de twee eerste ploegen van de andere reeksen, voor de titel van provinciaal juniores kampioen 2018.

De andere ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen voor de tweede ronde.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· U21 gewestelijke juniores B (6 ploegen):

BASKET GROOT ZEMST J21A, DE RODE LEEUWEN J21A, TIGERS HALLE J21A, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS J21D, BCT
OVERIJSE J21A, BAVI VILVOORDE J21B.
Geen belangrijke algemene wijzigingen.

Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 31/12/2017 gespeeld worden.

De twee eerste ploegen van de reeks spelen, samen met de twee eerste ploegen van de andere reeksen, voor de titel van provinciaal juniores kampioen 2018.

De andere ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen voor de tweede ronde.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

U21 gewestelijke juniores C (6 ploegen):

LONDERZEELSE DUNKERS J21A, BC GRIMBERGEN J21A, BC OPWIJK J21A, KYD KORTENBERG YOUNG DEVILS J21A, BASKET CLUB
GROOT DILBEEK J21A, MERCHTEM EAGLES J21A.

Geen belangrijke algemene wijzigingen.

Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 31/12/2017 gespeeld worden.

De twee eerste ploegen van de reeks spelen, samen met de twee eerste ploegen van de andere reeksen, voor de titel van provinciaal juniores kampioen 2018.

De andere ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen voor de tweede ronde.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

De jeugdwedstrijden mogen niet voor 09.00 uur beginnen. De landelijke jeugdwedstrijden mogen niet voor 10.00 uur beginnen zonder akkoord van de bezoekende ploeg.
De provinciale, interprovinciale en landelijke jeugdwedstrijden mogen niet na 17.00 uur beginnen zonder het akkoord van de bezoekende ploeg. De provinciale,
interprovinciale en landelijke jeugdwedstrijden mogen niet op vrijdagavond gespeeld worden, zonder het akkoord van de bezoekende ploeg. Voor de reeks U21 jongens en
U19 meisjes mogen de wedstrijden op zaterdag niet voor 09.00 uur (landelijk 10.00 uur) beginnen, of niet later dan 13.00 uur (landelijk 12:00 uur) beginnen, zonder het
akkoord van de bezoekende ploeg. KYD Kortenberg Young Devils J21A moet een schriftelijk akkoord krijgen van haar tegenstrevers om hun wedstrijden om 18.00 te spelen
(o.a. wedstrijd VBJ2131CDC02 van 9/9/2017 tegen BC Opwijk)

· U18 gewestelijk kadetten A (7 ploegen):

GSG AARSCHOT J18B, DYNAMO BERTEM J18A, TOYOTA WOUTERS DIEST J18A, LSV BASKET LANDEN J18A, STELLA ARTOIS
LEUVEN BEARS J18C, 2B/I SAFE TIENEN J18A, CLEM SCHERPENHEUVEL J18A

Geen belangrijke algemene wijzigingen.

Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 15/01/2018 gespeeld worden.

De twee eerste ploegen van de reeks spelen, samen met de twee eerste ploegen van de andere reeksen, voor de titel van provinciaal cadetten kampioen 2018.

De andere ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen voor de tweede ronde.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· U18 gewestelijk kadetten B (6 ploegen):

BC GRIMBERGEN J18A, EVERSE DINO’S J18A, BAVI VILVOORDE J18B, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS J18B, BBC HAACHT J18A,
BC ASSE TERNAT J18C.
Geen belangrijke algemene wijzigingen.

Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 15/01/2018 gespeeld worden.

De twee eerste ploegen van de reeks spelen, samen met de twee eerste ploegen van de andere reeksen, voor de titel van provinciaal cadetten kampioen 2018.

De andere ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen voor de tweede ronde.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· U18 gewestelijk kadetten C (7 ploegen):

STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS J18C, DE RODE LEEUWEN J18A, TIGERS HALLE J18A, BC ASSE TERNAT J18B, BASKET CLUB
GROOT DILBEEK J18B, MERCHTEM EAGLES J18A, JETS BASKET ZAVENTEM J18A.
Geen belangrijke algemene wijzigingen.

Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 15/01/2018 gespeeld worden.

De twee eerste ploegen van de reeks spelen, samen met de twee eerste ploegen van de andere reeksen, voor de titel van provinciaal cadetten kampioen 2018.

De andere ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen voor de tweede ronde.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· U16 gewestelijk miniemen A (6 ploegen):

STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS J16D, EVERSE DINOS J16A, LSV BASKET LANDEN J16A, RED DRAGONS HULDENBERG J16A, 2B/I
SAFE TIENEN J16A, BCT OVERIJSE J16A.
Geen belangrijke algemene wijzigingen.

Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 15/01/2018 gespeeld worden.

De ploeg die het eerste van de reeks eindigt speelt, samen met de vijf andere eersten en met de beste tweede van de andere reeksen, voor de titel van provinciaal
miniemen kampioen 2018 (in een reeks van zes ploegen)

De andere ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen van zes ploegen voor de tweede ronde.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· U16 gewestelijk miniemen B (6 ploegen):

LUBBEEK B-BALL STARS J16A, A&T BETEKOM J16A, TOYOTA WOUTERS DIEST J16A, DYNAMO BERTEM J16A, GSG AARSCHOT
J16B, CLEM SCHERPENHEUVEL J16A.
Geen belangrijke algemene wijzigingen.

Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 15/01/2018 gespeeld worden.

De ploeg die het eerste van de reeks eindigt speelt, samen met de vijf andere eersten en met de beste tweede van de andere reeksen, voor de titel van provinciaal
miniemen kampioen 2018 (in een reeks van zes ploegen)

De andere ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen van zes ploegen voor de tweede ronde.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· U16 gewestelijk miniemen C (7 ploegen):

BC GRIMBERGEN J16A, KYD KORTENBERG YOUNG DEVILS J16A, BAVI VILVOORDE J16B, BASKET GROOT ZEMST J16B,
BOORTMEERBEEK & BERG BULLDOGS J16A, RECORD BANK LAKERS KEERBERGEN J16A, BBC HAACHT J16A.
Geen belangrijke algemene wijzigingen.

Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 15/01/2018 gespeeld worden.
De ploeg die het eerste van de reeks eindigt speelt, samen met de vijf andere eersten en met de beste tweede van de andere reeksen, voor de titel van provinciaal
miniemen kampioen 2018 (in een reeks van zes ploegen)

De andere ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen van zes ploegen voor de tweede ronde.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· U16 gewestelijk miniemen D (6 ploegen):

STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS J16C, BC OPWIJK J16A, TIGERS HALLE J16A, MERCHTEM EAGLES J16A, STROMBEEK BEAVERS
WEMMEL BC J16A, BC ASSE TERNAT J16A
Geen belangrijke algemene wijzigingen.

Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 15/01/2018 gespeeld worden.

De ploeg die het eerste van de reeks eindigt speelt, samen met de vijf andere eersten en met de beste tweede van de andere reeksen, voor de titel van provinciaal
miniemen kampioen 2018 (in een reeks van zes ploegen)

De andere ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen van zes ploegen voor de tweede ronde.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· U16 gewestelijk miniemen E (7 ploegen):

STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS J16B, BC GRIMBERGEN J16B, DE RODE LEEUWEN J16A, BLACK DEVILS VORST J16A, BASKET
GROOT DILBEEK J16A, STROMBEEK BEAVERS WEMMEL BC J16B, BC ALSEMBERG J16A
Geen belangrijke algemene wijzigingen.

Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 15/01/2018 gespeeld worden.

De ploeg die het eerste van de reeks eindigt speelt, samen met de vijf andere eersten en met de beste tweede van de andere reeksen, voor de titel van provinciaal
miniemen kampioen 2018 (in een reeks van zes ploegen)

De andere ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen van zes ploegen voor de tweede ronde.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· U14 gewestelijk pupillen A (7 ploegen):

LONDERZEELSE DUNKERS G14B, EVERSE DINO’S G14A, BC OPWIJK G14A, BAVI VILVOORDE G14B, BASKET GROOT DILBEEK
G14A, BC GRIMBERGEN G14A, JETS BASKET ZAVENTEM G14A
Geen belangrijke algemene wijzigingen.

Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 15/01/2018 gespeeld worden.

De ploeg die het eerste van de reeks eindigt speelt, samen met de drie andere eersten en met de twee beste tweede van de andere reeksen, voor de titel van provinciaal
pupillen kampioen 2018 (in een reeks van zes ploegen)

De andere ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen van zes ploegen voor de tweede ronde.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· U14 gewestelijk pupillen B (8 ploegen):

BASKET GROOT ZEMST G14A, KYD KORTENBERG YOUNG DEVILS G14A, BOORTMEERBEEK & BERG BULLDOGS G14A, BBC
HAACHT G14A, ASSE TERNAT G14C, BC GRIMBERGEN G14B, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS G14C, BCT OVERIJSE G14A
Geen belangrijke algemene wijzigingen.

Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 15/01/2018 gespeeld worden.

De ploeg die het eerste van de reeks eindigt speelt, samen met de drie andere eersten en met de twee beste tweede van de andere reeksen, voor de titel van provinciaal
pupillen kampioen 2018 (in een reeks van zes ploegen)

De andere ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen van zes ploegen voor de tweede ronde.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· U14 gewestelijk pupillen C (8 ploegen):

LONDERZEELSE DUNKERS G14A, BC ASSE TERNAT G14B, RODE LEEUWEN G14A, TIGERS HALLE G14A, LUBBEEK B-BALL STARS
G14A, BC ALSEMBERG G14A, STROMBEEK BEAVERS WEMMEL BC G14A, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS D
Een fout van de programmatie in deze reeks is opgelost (dubbelprogrammatie van weekend 18/11/2017)

Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 15/01/2018 gespeeld worden.

De ploeg die het eerste van de reeks eindigt speelt, samen met de drie andere eersten en met de twee beste tweede van de andere reeksen, voor de titel van provinciaal
pupillen kampioen 2018 (in een reeks van zes ploegen)

De andere ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen van zes ploegen voor de tweede ronde.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· U14 gewestelijk pupillen D (8 ploegen):

GSG AARSCHOT G14B, DYNAMO BERTEM G14A, LSV BASKET LANDEN G14A, RED DRAGONS HULDENBERG G14A, 2B/I SAFE
TIENEN G14A, RECORD BANK LAKERS KEERBERGEN G14A, CLEM SCHERPENHEUVEL G14A, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS G14B
STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS G14E heeft haar inschrijving teruggetrokken.

Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 15/01/2018 gespeeld worden.

De ploeg die het eerste van de reeks eindigt speelt, samen met de drie andere eersten en met de twee beste tweede van de andere reeksen, voor de titel van provinciaal
pupillen kampioen 2018 (in een reeks van zes ploegen)

De andere ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen van zes ploegen voor de tweede ronde.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· U12 gewestelijk benjamins A (6 ploegen):

LONDERZEELSE DUNKERS G12A, BC OPWIJK G12B, RODE LEEUWEN G12A, TIGERS HALLE G12A, BASKET GROOT DILBEEK
G12A, BC ALSEMBERG G12A
Geen belangrijke algemene wijzigingen.

Benjaminsweekend is voorzien op 11/11/2017 & 12/11/2017. Locatie zal later bepaald worden. Geïnteresseerde clubs (of voor zaterdag, of voor zondag, of voor beide
dagen) nemen contact met het PC vóór 24/07/2017.

Alle wedstrijden van het eerste ronde moeten vóór 21/12/2017 gespeeld worden.

De ploeg die het eerste van het reeks eindigt speelt, samen met de zeven andere eersten van de andere reeksen, voor de titel van provinciaal benjamins kampioen 2018 in
een reeks van acht ploegen.

De andere ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen van zes ploegen voor de tweede ronde.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· U12 gewestelijk benjamins B (6 ploegen):

BC GRIMBERGEN G12A, BC OPWIJK G12A, RODE LEEUWEN G12B, MERCHTEM EAGLES G12A, STROMBEEK BEAVERS
WEMMEL BC G12A, BC ASSE TERNAT G12A

Geen belangrijke algemene wijzigingen

Benjaminsweekend is voorzien op 11/11/2017 & 12/11/2017. Locatie zal later bepaald worden. Geïnteresseerde clubs (of voor zaterdag, of voor zondag, of voor beide
dagen) nemen contact met het PC vóór 24/07/2017.

Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 21/12/2017 gespeeld worden.

De ploeg die het eerste van de reeks eindigt speelt, samen met de zeven andere eersten van de andere reeksen, voor de titel van provinciaal benjamins kampioen 2018 in
een reeks van acht ploegen.

De andere ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen van zes ploegen voor de tweede ronde.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· U12 gewestelijk benjamins C (6 ploegen):

BASKET GROOT ZEMST G12A, BC GRIMBERGEN G12B, BAVI VILVOORDE G12A, EVERSE DINO’S G12A, BCT OVERIJSE G12A, BC
ASSE TERNAT G12B
Geen belangrijke algemene wijzigingen.

Benjaminsweekend is voorzien op 11/11/2017 & 12/11/2017. Locatie zal later bepaald worden. Geïnteresseerde clubs (of voor zaterdag, of voor zondag, of voor beide
dagen) nemen contact met het PC vóór 24/07/2017.

Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 21/12/2017 gespeeld worden.

De ploeg die het eerste van de reeks eindigt speelt, samen met de zeven andere eersten van de andere reeksen, voor de titel van provinciaal benjamins kampioen 2018 in
een reeks van acht ploegen.

De andere ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen van zes ploegen voor de tweede ronde.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· U12 gewestelijk benjamins D (6 ploegen):

GSG AARSCHOT G12A, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS G12B, BAVI VILVOORDE G12B, LSV BASKET LANDEN G12B, BC ASSE
TERNAT G12C, JETS BASKET ZAVENTEM G12A
Geen belangrijke algemene wijzigingen.

Benjaminsweekend is voorzien op 11/11/2017 & 12/11/2017. Locatie zal later bepaald worden. Geïnteresseerde clubs (of voor zaterdag, of voor zondag, of voor beide
dagen) nemen contact met het PC vóór 24/07/2017.

Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 21/12/2017 gespeeld worden.

De ploeg die het eerste van de reeks eindigt speelt, samen met de zeven andere eersten van de andere reeksen, voor de titel van provinciaal benjamins kampioen 2018 in
een reeks van acht ploegen.

De andere ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen van zes ploegen voor de tweede ronde.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· U12 gewestelijk benjamins E (6 ploegen):

STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS G12A, DYNAMO BERTEM G12B, BOORTMEERBEEK & BERG BULLDOGS G12A, RED DRAGONS
HULDENBERG G12A, CLEM SCHERPENHEUVEL G12A, RECORD BANK LAKERS KEERBERGEN G12A
Wij missen wedstrijd uren voor Dynamo Bertem G14B.

Benjaminsweekend is voorzien op 11/11/2017 & 12/11/2017. Locatie zal later bepaald worden. Geïnteresseerde clubs (of voor zaterdag, of voor zondag, of voor beide
dagen) nemen contact met het PC vóór 24/07/2017.

Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 21/12/2017 gespeeld worden.

De ploeg die het eerste van de reeks eindigt speelt, samen met de zeven andere eersten van de andere reeksen, voor de titel van provinciaal benjamins kampioen 2018 in
een reeks van acht ploegen.

De andere ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen van zes ploegen voor de tweede ronde.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· U12 gewestelijk benjamins F (6 ploegen):

GSG AARSCHOT G12B, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS G12D, TOYOTA WOUTERS DIEST G12A, DYNAMO BERTEM G12A, CLEM
SCHERPENHEUVEL G12B, BBC HAACHT G12A.
Geen belangrijke algemene wijzigingen.
Benjaminsweekend is voorzien op 11/11/2017 & 12/11/2017. Locatie zal later bepaald worden. Geïnteresseerde clubs (of voor zaterdag, of voor zondag, of voor beide
dagen) nemen contact met het PC vóór 24/07/2017.

Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 21/12/2017 gespeeld worden.

De ploeg die het eerste van de reeks eindigt speelt, samen met de zeven andere eersten van de andere reeksen, voor de titel van provinciaal benjamins kampioen 2018 in
een reeks van acht ploegen.

De andere ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen van zes ploegen voor de tweede ronde.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.


· U12 gewestelijk benjamins G (5 ploegen):

BC FOYER MOLENBEEK M12A, BC GRIMBERGEN M12A, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS G12C, NOTRE DAME LEUVEN M12A,
EVERSE DINO’S G12A
Geen belangrijke algemene wijzigingen.

Benjaminsweekend is voorzien op 11/11/2017 & 12/11/2017. Locatie zal later bepaald worden. Geïnteresseerde clubs (of voor zaterdag, of voor zondag, of voor beide
dagen) nemen contact met het PC vóór 24/07/2017.

Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 21/12/2017 gespeeld worden.

De ploeg die het eerste van de reeks eindigt speelt, samen met de zeven andere eersten van de andere reeksen, voor de titel van provinciaal benjamins kampioen 2018 in
een reeks van acht ploegen.

De andere ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen van zes ploegen voor de tweede ronde.

In een rangschikking tussen de drie M12 ploegen, wordt de beste M12 ploeg provinciaal meisjes benjamins kampioen

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· U12 gewestelijk benjamins H (6 ploegen):

A&T BETEKOM G12A, KYD KORTENBERG YOUNG DEVILS G12A, 2B/I SAFE TIENEN G12A, LSV BASKET LANDEN G12A,
LUBBEEK B-BALL STARS G12A, BC MACHELEN-DIEGEM G12A
Geen belangrijke algemene wijzigingen.

Benjaminsweekend is voorzien op 11/11/2017 & 12/11/2017. Locatie zal later bepaald worden. Geïnteresseerde clubs (of voor zaterdag, of voor zondag, of voor beide
dagen) nemen contact met het PC vóór 24/07/2017.

Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 21/12/2017 gespeeld worden.

De ploeg die het eerste van de reeks eindigt speelt, samen met de zeven andere eersten van de andere reeksen, voor de titel van provinciaal benjamins kampioen 2018 in
een reeks van acht ploegen.


De andere ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen van zes ploegen voor de tweede ronde.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

 

2) PROJECT KALENDER U10 EERSTE RONDE 2017-2018

 

4 tegen 4 – ¾ of FULL court – U9-U10 - Wedstrijdvorm 3

http://basketbal.vlaanderen/src/Frontend/Files/userfiles/files/Benjamin/documenten%20voor%20clubs/2017-2018/Minibasketbal_CLUBS%202017-2018.pdf


Verloop van een match – De wedstrijd bestaat uit 2 helften. Elke helft wordt gespeeld met alle spelers. - Korte opwarming van 20’. - Per helft 4 quarters van 6’ doorlopende
klok. De klok wordt enkel stil gelegd in geval van vrijworpen en time-out. - In geval van vervanging – inlopende vervanging aan de bank. - Tussen elke quarter is er 1’ pauze. -
Pauze van 10-15’. - De spelers van de twee teams geven elkaar een hand

Spelregels • Er wordt gespeeld met een bal maat 5. • Het doel staat op 2m60. • Per ploeg staan er maximaal 12 spelers op het blad. Er wordt geadviseerd om teams van 10
spelers te maken. Het maximum wordt vastgelegd op 12. • Om te starten met een match zijn er minimaal 4 spelers aanwezig bij aanvang van de match. • Spelers zijn van
het geboortejaar 2009, 2008 en kunnen aangevuld worden met maximaal 2 spelers van geboortejaar 2007 op voorwaarde dat deze spelers maximaal 1 jaar aangesloten zijn
bij VBL. Spelers uit de onderliggende categorie mogen aansluiten (2010-2011). • De club kiest of het 4 tegen 4 speelt op ¾ terrein. Dit is een afstand van ongeveer 15 meter
tussen beide doelen: hierbij kan geopteerd worden om te spelen op de belijning van het volleybal terrein (met de doelen buiten de lijnen) of door de doelen op de
vrijworplijn van het basketbalterrein te plaatsen. Indien een club omwille van organisatorische redenen geen 3/4de terrein kan aanbieden, mag men ook gebruik maken van
het volledige terrein. Dit wordt aangegeven bij het begin van de competitie. . • Er is een jeugdofficial en/of clubscheidsrechter die de wedstrijd begeleidt. • Fouten worden
gefloten EN genoteerd en leiden dus bij 5 fouten tot uitsluiting. • Bij een fout op een doelpoging is er een vrijworp op een afstand van 3 meter. • Bij een fout die niet op
een doelpoging gebeurt worden de regels van het volwassen basketbal gehanteerd. • Alle loopfouten worden aangegeven. • Punten worden NIET aangegeven op het blad,
maar worden wel aangegeven op het bord. Na elk quarter wordt de score terug op 0 gezet. De einduitslag van elke wedstrijd is 1-1. • Er wordt geroteerd met het
slangensysteem tussen quarters. In elke quarter mag de coach maximaal 1 vervanging doen om een speler bij te sturen (woede/ beginnende speler/…). Dit gebeurt door de
speler die de volgende in de slang staat. De speler die vervangen werd mag wel terugkeren in het spel (i.e. 2de vervanging). In geval dat de oorspronkelijke speler
terugkeert in het spel start de slang met de vervanger. Indien de speler omwille van omstandigheden niet kan terugkeren in het spel, start het spel met de daarop volgende
speler in de rij (tenzij de speelkans van de vervanger minder dan 2’ was). ZIE BIJLAGE 1. • Er is een strikte man op man verdediging. • De middellijn mag in aanval
overschreden worden, maar men mag nadien niet terug naar het verdedigend vlak. Indien men dit toch doet, is er sprake van ‘retour’ en gaat de bal naar de tegenpartij. •
Na een score moet elke ploeg terugkeren naar zijn eigen verdedigende helft. • De coach mag enkel langs de zijlijn bewegen. • Elke coach mag per helft 2 time-out’s nemen.
Tussen de quarters is er telkens 1’ pauze die door de coach benut kan worden als extra time-out.

Wij hebben van verschillende clubs vele interpretaties & onaangepaste inschrijvingen gekregen.

Om alles nog eens duidelijk te maken, sturen wij u een kopie van de officiële richtlijnen voor 2017-2018. Voor Vlaams-Brabant zullen wij UITSLUITEND deze regels volgen.

We spelen dus 4tegen4 in U10. Van 3tegen3 of 5tegen5 is absoluut geen sprake.

Beschouw wat wij jullie in News 3 gestuurd hebben gewoon als een tip voor de aantal ingeschreven ploegen.

Jullie hebben in elk geval tot 1/8/2017 om uw inschrijving (indien nodig) KOSTELOOS te bevestigen/te wijzigen.


· U10 gewestelijk microben A (6 ploegen) :

BC FOYER MOLENBEEK G10A, DE RODE LEEUWEN G10A, BC MACHELEN-DIEGEM G10A, BC OPWIJK G10A, BC ASSE TERNAT
G10A, BC GRIMBERGEN G10D

BC GRIMBERGEN G10D is bijgevoegd.

Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 21/12/2017 gespeeld worden.

Alle ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen van zes ploegen voor de tweede ronde.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· U10 gewestelijk microben B (6 ploegen) :

LONDERZEELSE DUNKERS G10A, BC OPWIJK G10B, BC ASSE TERNAT G10B, BC GRIMBERGEN G10A, MERCHTEM EAGLES
G10A, STROMBEEK BEAVERS WEMMEL G10A
Geen belangrijke algemene wijzigingen.

Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 21/12/2017 gespeeld worden

Alle ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen van zes ploegen voor de tweede ronde.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· U10 gewestelijk microben C (5 ploegen) :

LONDERZEELSE DUNKERS G10B, DE RODE LEEUWEN G10B, BC GRIMBERGEN G10C, MERCHTEM EAGLES G10B, BC GROOT
DILBEEK G10A
BC ASSE TERNAT G10C heeft haar inschrijving teruggetrokken

Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 21/12/2017 gespeeld worden.

Alle ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen van zes ploegen voor de tweede ronde.

Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· U10 gewestelijk microben D (6 ploegen) :

BASKET GROOT ZEMST G10B, BAVI VILVOORDE G10A, BBC HAACHT G10A, BC GRIMBERGEN G10B, JETS BASKET ZAVENTEM
G10B, BOORTMEERBEEK & BERG BULLDOGS G10B

1. Geen belangrijke algemene wijzigingen.

2. Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 21/12/2017 gespeeld worden. 

3. Alle ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen van zes ploegen voor de tweede ronde. 

4. Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden. 

· U10 gewestelijk microben E (6 ploegen) :

JETS BASKET ZAVENTEM G10A, BOORTMEERBEEK & BERG BULLDOGS G10A, BCT OVERIJSE G10A, DYNAMO BERTEM G10A,
LUBBEEK B-BALL STARS G10A, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS G10A. 

1. Geen belangrijke algemene wijzigingen.

2. Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 21/12/2017 gespeeld worden. 

3. Alle ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen van zes ploegen voor de tweede ronde.

4. Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

· U10 gewestelijk microben F (6 ploegen) :

GSG AARSCHOT G10A, CLEM SCHERPENHEUVEL G10B, 2B/I SAFE TIENEN G10A, LSV BASKET LANDEN G10A, LUBBEEK B-BALL
STARS G10C, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS G10C.

1. Geen belangrijke algemene wijzigingen. 

2. Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 21/12/2017 gespeeld worden. 

3. Alle ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen van zes ploegen voor de tweede ronde. 

4. Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden. 

· U10 gewestelijk microben G (6 ploegen) :

BASKET GROOT ZEMST G10A, BC MACHELEN-DIEGEM G10B, EVERSE DINO’S G10A, KYD KORTENBERG YOUNG DEVILS G10A,
NOTRE DAME LEUVEN G10A, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS G10A. 

1. Geen belangrijke algemene wijzigingen.

2. Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 21/12/2017 gespeeld worden. 

3. Alle ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen van zes ploegen voor de tweede ronde.

4. Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden. 

· U10 gewestelijk microben H (6 ploegen) :

GSG AARSCHOT G10B, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS G10D, TOYOTA WOUTERS DIEST G10A, CLEM SCHERPENHEUVEL G10A,
2B/I SAFE TIENEN G10B, LUBBEEK B-BALL STARS G10B.


1. Geen belangrijke algemene wijzigingen. 

2. Alle wedstrijden van de eerste ronde moeten vóór 21/12/2017 gespeeld worden. 

3. Alle ploegen worden verdeeld in bijkomende reeksen van zes ploegen voor de tweede ronde. 

4. Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2017. Vanaf 01/08/2017, zullen de TTB tarieven toegepast worden.

 

3) U8 / PEANUTS EVENTS

 

Clubs mogen mij hun event data doorgeven zo snel als mogelijk. De events zullen online verschijnen zoals verleden jaar.


Voorlopige programma : 

Zaterdag 09/12/2017 event GRIMBERGEN (van 11.00 tot 14.00) 

Zondag 10/12/2017 event ASSE (van 09.30 tot 12.30) 

Zaterdag 13/01/2018 event TIENEN (van 09.30 tot 12.30) 

Zaterdag 27/01/2018 event OPWIJK (van 10.00 tot 13.00) 

Niets veranderd bij de Peanuts ! Zelfde regels, zelfde procedures!

 


4) INSCHRIJVINGEN BEKER


De trekking van alle bekers van Vlaams-Brabant (heren, dames, jeugd) zal maandag 24 juli plaats hebben in café TEMPO, De Becker-Remi Plein Kessel-lo. 

Iedereen is welkom op de trekking die om 20u15 zal starten. 

Ingeschreven ploegen HEREN :

0660 2B/I SAFE TIENEN HSE A, 5005 BASKET GROOT ZEMST HSE A, 5017 BAVI VILVOORDE HSE C, 1696 BC ASSE TERNAT HSE C, 1896 BC
GRIMBERGEN HSE A, 1896 BC GRIMBERGEN HSE B, 1896 BC GRIMBERGEN HSE C, 2097 BC OPWIJK HSE A, 2097 BC OPWIJK HSE B, 1349 BCT OVERIJSE HSE A, 0076 BC
MACHELEN-DIEGEM HSE A, 0076 BC MACHELEN-DIEGEM HSE B, 2610 BOORTMEERBEEK &BERG BULLDOGS HSE A, 2610 BOORTMEERBEEK &BERG BULLDOGS HSE B, 1410
CLEM SCHERPENHEUVEL HSE A, 1410 CLEM SCHERPENHEUVEL HSE B, 1519 DYNAMO BERTEM HSE A, 1519 DYNAMO BERTEM HSE B, 1888 GSG AARSCHOT HSE B, 1888 GSG
AARSCHOT HSE C, 1545 JETS BASKET ZAVENTEM HSE A, 2598 KYD KORTENBERG YOUNG DEVILS HSE A, 1372 LSV BASKET LANDEN HSE A, 2464 LONDERZEELSE DUNKERS HSE
A, 5015 LUBBEEK B-BALL STARS HSE A, 2423 MERCHTEM EAGLES HSE A, 2294 NOTRE DAME LEUVEN HSE A, 2489 RECORD BANK LAKERS KEERBERGEN HSE A, 1616 SK
ETERNIT KAPELLE HSE A, 1616 SK ETERNIT KAPELLE HSE B, 2447 ST PAULUS OPWIJK HSE A, 1210 STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS HSE C, 1744 TOYOTA WOUTERS DIEST HSE A,
1744 TOYOTA WOUTERS DIEST HSE B, 5042 STROMBEEK BEAVERS WEMMEL BASKET HSE A, 5042 STROMBEEK BEAVERS WEMMEL BASKET HSE B, 5036 WIZ BASKET LEUVEN
HSE A (37 ploegen : wie zich nog wil inschrijven kan dat doen tot maandag 24 juli, 20u00 > contacteer gewoon Serge per mail, sms of telefoon) 

Ingeschreven ploegen DAMES :

1476 BC ALSEMBERG DSE A, 1696 BC ASSE TERNAT DSE A, 5021 BC FOYER MOLENBEEK DSE A, 1896 BC GRIMBERGEN DSE B, 1896 BC
GRIMBERGEN DSE C, 2200 STREEK-INN VILVOORDE DSE A, 1410 CLEM SCHERPENHEUVEL DSE A, 1888 GSG AARSCHOT DSE A, 1545 JETS BASKET ZAVENTEM DSE A, 5015
LUBBEEK B-BALL STARS DSE A, 2294 NOTRE DAME LEUVEN DSE B, 2447 ST PAULUS OPWIJK DSE R, 5042 STROMBEEK BEAVERS WEMMEL BASKET DSE A (13 ploegen : wie
zich nog wil inschrijven kan dat doen tot maandag 24 juli, 20u00 > contacteer gewoon Serge per mail, sms of telefoon)

Ingeschreven ploegen U21 HEREN :

1114 BASKET GROOT DILBEEK J21A, 5017 BAVI VILVOORDE J21B, 1896 BC GRIMBERGEN J21 A, 2097 BC OPWIJK J21 A, 1349 BCT
OVERIJSE J21 A, 1519 DYNAMO BERTEM J21 A, 2580 EVERSE DINOS J21A, 2598 KYD KORTENBERG YOUNG DEVILS J21 A, 1372 LSV BASKET LANDEN J21 A, 2464
LONDERZEELSE DUNKERS J21 A, 2423 MERCHTEM EAGLES J21A, 1210 STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS J21 B, 0314 BLACK DEVILS VORST J21 A (13 ploegen : wie zich nog wil
inschrijven kan dat doen tot maandag 24 juli, 20u00 > contacteer gewoon Serge per mail, sms of telefoon)

 

Ingeschreven ploegen U18 HEREN :

0660 2B/I SAFE TIENEN J18 A, 5005 BASKET GROOT ZEMST J18 B, 5017 BAVI VILVOORDE J18 B, 1896 BC GRIMBERGEN J18 A, 1410 CLEM
SCHERPENHEUVEL J18 A, 1519 DYNAMO BERTEM J18 A, 2580 EVERSE DINOS J18 A, 1888 GSG AARSCHOT J18 B, 1545 JETS BASKET ZAVENTEM J18 A, 1372 LSV BASKET
LANDEN J18 A, 2423 MERCHTEM EAGLES J18 A, 1210 STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS J18 B, 1210 STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS J18 C, 1744 TOYOTA WOUTERS DIEST J18 A
(14 ploegen : wie zich nog wil inschrijven kan dat doen tot maandag 24 juli, 20u00 > contacteer gewoon Serge per mail, sms of telefoon) 

Ingeschreven ploegen U16 HEREN :

1114 BASKET GROOT DILBEEK J16A, 5017 BAVI VILVOORDE J16 B, 1696 BC ASSE TERNAT J16 A, 1896 BC GRIMBERGEN J16 A, 2097 BC
OPWIJK J16 A, 1349 BCT OVERIJSE J16 A, 2610 BOORTMEERBEEK &BERG BULLDOGS J16 A, 1410 CLEM SCHERPENHEUVEL J16 A, 1519 DYNAMO BERTEM J16 A, 2580
EVERSE DINOS J16 A, 1888 GSG AARSCHOT J16 B, 2598 KYD KORTENBERG YOUNG DEVILS J16 A, 5015 LUBBEEK B-BALL STARS J16 A, 2423 MERCHTEM EAGLES J16 A, 1210
STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS J16 B, 1744 TOYOTA WOUTERS DIEST J16 A, 5042 STROMBEEK BEAVERS WEMMEL BASKET J16 A, 5042 STROMBEEK BEAVERS WEMMEL
BASKET J16 B (18 ploegen : wie zich nog wil inschrijven kan dat doen tot maandag 24 juli, 20u00 > contacteer gewoon Serge per mail, sms of telefoon) 

Ingeschreven ploegen G14 HEREN :

1114 BASKET GROOT DILBEEK G14 A, 5017 BAVI VILVOORDE G14 B, 1696 BC ASSE TERNAT G14 B, 1896 BC GRIMBERGEN G14 A, 2097 BC
OPWIJK G14 A, 1349 BCT OVERIJSE G14 A, 2610 BOORTMEERBEEK &BERG BULLDOGS G14 A, 1410 CLEM SCHERPENHEUVEL G14 A, 2515 DE RODE LEEUWEN G14 A, 1519
DYNAMO BERTEM G14 A, 2580 EVERSE DINOS G14 A, 1888 GSG AARSCHOT G14 B, 1545 JETS BASKET ZAVENTEM G14 A, 2598 KYD KORTENBERG YOUNG DEVILS G14 A,
1372 LSV BASKET LANDEN G14 A, 2464 LONDERZEELSE DUNKERS G14 A, 5015 LUBBEEK B-BALL STARS G14 A, 2423 MERCHTEM EAGLES G14 A, 2489 RECORD BANK LAKERS
KEERBERGEN G14 A, 1210 STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS G14 B, 5042 STROMBEEK BEAVERS WEMMEL BASKET G14 A (21 ploegen : wie zich nog wil inschrijven kan dat doen
tot maandag 24 juli, 20u00 > contacteer gewoon Serge per mail, sms of telefoon)

Ingeschreven ploegen G12 HEREN :

1114 BASKET GROOT DILBEEK G12 A, 5017 BAVI VILVOORDE G12 A, 5017 BAVI VILVOORDE G12 B, 1696 BC ASSE TERNAT G12 A, 5021 BC
FOYER MOLENBEEK G12 A, 1896 BC GRIMBERGEN G12 A, 2097 BC OPWIJK G12 A, 1349 BCT OVERIJSE G12 A, 0076 BC MACHELEN-DIEGEM G12 A, 2610 BOORTMEERBEEK
&BERG BULLDOGS G12 A, 1410 CLEM SCHERPENHEUVEL G12 A, 1410 CLEM SCHERPENHEUVEL G12 B, 1519 DYNAMO BERTEM G12 A, 1519 DYNAMO BERTEM G12 B, 2580
EVERSE DINOS G12 A, 2580 EVERSE DINOS G12 B, 1888 GSG AARSCHOT G12 A, 1888 GSG AARSCHOT G12 B, 1545 JETS BASKET ZAVENTEM G12 A, 2598 KYD KORTENBERG
YOUNG DEVILS G12 A, 1372 LSV BASKET LANDEN G12 A, 1372 LSV BASKET LANDEN G12 B, 2464 LONDERZEELSE DUNKERS G12 A, 5015 LUBBEEK B-BALL STARS G12 A, 2423
MERCHTEM EAGLES G12 A, 1210 STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS G12 A, 1744 TOYOTA WOUTERS DIEST G12 A, 5042 STROMBEEK BEAVERS WEMMEL BASKET G12 A (28
ploegen : wie zich nog wil inschrijven kan dat doen tot maandag 24 juli, 20u00 > contacteer gewoon Serge per mail, sms of telefoon)


Ingeschreven ploegen M12 DAMES :

1896 BC GRIMBERGEN M12 A, 5021 BC FOYER MOLENBEEK M12 A, 0076 BC MACHELEN-DIEGEM M12 A, 1545 JETS BASKET ZAVENTEM
M12 A, 2294 NOTRE DAME LEUVEN M12 A (5 ploegen : wie zich nog wil inschrijven kan dat doen tot maandag 24 juli, 20u00 > contacteer gewoon Serge per mail, sms of
telefoon)
 

Ingeschreven ploegen M14 DAMES :

1896 BC GRIMBERGEN M14 A, 5021 BC FOYER MOLENBEEK M14 A, 0076 BC MACHELEN-DIEGEM M14 A, 1545 JETS BASKET ZAVENTEM
M14 A, 2294 NOTRE DAME LEUVEN M14 B (5 ploegen : wie zich nog wil inschrijven kan dat doen tot maandag 24 juli, 20u00 > contacteer gewoon Serge per mail, sms of
telefoon)

Ingeschreven ploegen M16 DAMES :

1476 BC ALSEMBERG M16 A, 5021 BC FOYER MOLENBEEK M16 A, 0076 BC MACHELEN-DIEGEM M16 A, 1410 CLEM SCHERPENHEUVEL
M16 A, 2515 DE RODE LEEUWEN M16 A , 2294 NOTRE DAME LEUVEN M16 B (6 ploegen : wie zich nog wil inschrijven kan dat doen tot maandag 24 juli, 20u00 >
contacteer gewoon Serge per mail, sms of telefoon)

 

Ingeschreven ploegen M19 DAMES :

1410 CLEM SCHERPENHEUVEL M19 A, 2515 DE RODE LEEUWEN M19 A, 2423 MERCHTEM EAGLES M19 A, NOTRE DAME LEUVEN M19 B
(4 ploegen : wie zich nog wil inschrijven kan dat doen tot maandag 24 juli, 20u00 > contacteer gewoon Serge per mail, sms of telefoon)

 

Sportieve groeten,

 

Serge Kovaleni