PC VLAAMS-BRABANT - KALENDER CEL- SEIZOEN 2017/2018 - NIEUWS 50 - project provinciale jeugdreeksen 2018-2019 - eerste versie

 

Kalender 2018-2019 – Jeugdreeksen Vlaams-Brabant – project eerste versie

De kalenderproject 2018-2019 (jeugd) is op Smart Client zichtbaar.
Check eerst ONMIDDELLIJK of al uw ingeschreven ploegen in de kalender opgenomen worden!
Indien er een ploeg ontbreekt, VERWITTIG ONMIDDELLIJK de kalendermaker!
Indien er een ploeg te veel ingeschreven is, VERWITTIG ONMIDDELLIJK de kalendermaker!

Op basis van uw eventuele opmerkingen, zal een definitieve versie de projectversie op 25 juni vervangen.

Vanaf 26 juni zal de jeugdkalender op de website verschijnen en zullen jullie de gewone kalenderwijziging procedure moeten volgen (met eventuele TTB kosten)


Indien jullie een wedstrijdomwisseling wensen te doen, stuur een mail naar de kalendermaker met de aangepaste dagen/uren en beide akkoorden
(dit tot 25 juni ter laatste J)
Indien jullie een algemeen wijziging wensen te doen (en het zelf niet kunnen), stuur een mail naar de kalendermaker met de nodige aanvraag
(dit tot 25 juni ter laatste J)


Kalender 2018-2019 – BENJAMINS U12 – Beschermd weekend = 10/11 & 11/11

Gelieve geen U12 wijzigingen te brengen aan het weekend van 10 en 11 november (gereserveerd voor onze Benjaminsdagen)


Kalender 2018-2019 – Meisjes – Interprovinciale competitie – M14/M16/M19

Zoals aangekondigd tijdens de AV van 16 juni, zal de kalender 2018-2019 (“inter”provinciaal)later op Smart Client zichtbaar zijn. Deze kalender is beheerd door het departement landelijke competitie en niet door het departement provinciale competitie.
De samenstelling van de reeksen is bekend
REEKS B M16


1BBC Haacht M16 A VL.B
2BC Machelen-Diegem M16 AVL.B
3De Rode Leeuwen M16 AVL.B
4Jets Basket Zaventem M16 AVL.B
5Kangoeroes Basket Willebroek M16 BANT
6BBC Schelle M16 AANT
7Antwerp Giants M16 AANT
8Remant Basics Melsele-Beveren M16 AO.VL


REEKS A M14


1Basket Malle M14 AANT
2Basketbalclub Campinia Dessel-Retie M14 AANT
3BBC Lyra Nila Nijlen M14 AANT
4BC Cobras Schoten-Brasschaat M14 AANT
5Gembo Borgerhout M14 AANT
6Basket Lummen M14 BLIM
7BBC Croonen Lommel M14 ALIM

8Notre Dame Leuven M14 BVL.B


REEKS B M14

1Bonheiden Basketball M14 AANT
2Kangoeroes Basket Willebroek M14 AANT
3Phantoms Basket Boom M14 BANT
4BC Foyer Molenbeek M14 AVL.B
5BC Foyer Molenbeek M14 BVL.B
6BC Grimbergen M14 AVL.B
7BC Machelen-Diegem M14 AVL.B
8DBC Duopaint Osiris Aalst M14 AO.VL
9KBBC Upkot Sparta Laarne M14 AO.VL


REEKS A M19

1Aartselaar BBC M19 BANT
2Basket Malle M19 AANT
3BBC Putte M19 AANT
4Fellows Ekeren BBC M19 AANT
5Gembo Borgerhout M19 AANT
6K. Vabco Mol BBC M19 AANT
7Oxaco BBC Boechout M19 AANT
8BBC Haacht M19 AVL.B
9Basket Betekom M19 AVL.B


REEKS B  M19
1B.C. Gems Diepenbeek M19 ALIM
2Basket Zonhoven M19 ALIM
3BBC Croonen Lommel M19 ALIM
4DBC Houthalen M19 BLIM
5Hasselt BT M19 BLIM
6Koninklijke BBC Union Leopoldsburg M19 ALIM
7Peer BBC vzw M19 ALIM
8Notre Dame Leuven M19 BVL.B
9BC Foyer Molenbeek M19 AVL.B


REEKS C   M19
1Basket Willebroek M19 BANT
2Duffel B.B.C. M19 AANT
3Antwerp Giants M19 BANT
4Basket Meetjesland M19 AO.VL
5BBC Houtem M19 AO.VL
6KBBC Upkot Sparta Laarne M19 BO.VL
7Koninklijke Sint-Niklase Condors M19 AO.VL
8De Rode Leeuwen M19 AVL.B
9Jets Basket Zaventem M19 AVL.B
10BBC Wildcats Gavere M16 AO.VL
 

Kalender 2018-2019 – Meisjes – Provinciale competitie – M12


Er waren genoeg M12 meisjes ploegen ingeschreven om een M12 benjaminsreeks te maken tijdens de eerste ronde.

Wat met die ploegen gaat gebeuren voor de tweede ronde zal afhangen van de evaluatie van de eerste ronde en de inschrijvingen voor de tweede ronde

Gelieve geen U12 wijzigingen te brengen aan het weekend van 10 en 11 november (gereserveerd voor onze Benjaminsdagen)

Kalender 2018-2019 – Jongens – Provinciale competitie – J21
Drie reeksen van 6 ploegen in de eerste ronde.

De twee eerste van de drie reeksen zullen voor de J21 titel spelen in reeks J21 R2 A (6 ploegen).

Wijzigingen voor de eerste ronde zijn mogelijk tot en met 30 november 2018.

Kalender 2018-2019 – Jongens – Provinciale competitie – J18
Vier reeksen van 6 ploegen in de eerste ronde.

De twee eerste van de vier reeksen zullen voor de J18 titel spelen in reeks J18 R2 A (8 ploegen).

Wijzigingen voor de eerste ronde zijn mogelijk tot en met 30 november 2018.

Kalender 2018-2019 – Jongens – Provinciale competitie – J16
Vier reeksen van 6 ploegen in de eerste ronde.

De twee eerste van de vier reeksen  zullen voor de J16 titel spelen in reeks J16 R2 A (8 ploegen).

Wijzigingen voor de eerste ronde zijn mogelijk tot en met 30 november 2018.

Kalender 2018-2019 – Gemengd – Provinciale competitie – G14
Zes reeksen van 6 ploegen in de eerste ronde.

De eersten van de zes reeksen  (+ de twee beste tweeden) zullen voor de J16 titel spelen in reeks J16 R2 A (8 ploegen).

Wijzigingen voor de eerste ronde zijn mogelijk tot en met 30 november 2018.

Kalender 2018-2019 – Gemengd – Provinciale competitie – G12
Acht reeksen van 6 ploegen in de eerste ronde.

De eersten van de acht reeksen  zullen voor de G12 titel spelen in reeks G12 R2 A (8 ploegen).

Wijzigingen voor de eerste ronde zijn mogelijk tot en met 30 november 2018.

Gelieve geen U12 wijzigingen te brengen aan het weekend van 10 en 11 november (gereserveerd voor onze Benjaminsdagen)

Kalender 2018-2019 – Gemengd – Provinciale competitie – G10
Twaalf reeksen van 4 ploegen in de eerste ronde.

De tweede ronde zal in november starten (normaal gezien met 8 reeksen van 6 ploegen) volgens de evaluaties van de eerste ronde en de bijkomende inschrijvingen voor de tweede ronde

Wijzigingen voor de eerste ronde zijn mogelijk tot en met 15 november 2018.




Sportieve groeten,

Serge Kovaleni
Kalenderverantwoordelijke Vlaams-Brabant
0473/918130