PC VLAAMS-BRABANT - KALENDER CEL- SEIZOEN 2017/2018 - NIEUWS 49 - project seniores reeksen 2018-2019 - derde en LAATSTE versie

 

 

PROJECT SENIORES REEKSEN 2018-2019


Belangrijke opmerking : wijziging van roosternummers worden in het algemeen belang bekeken en niet noodzakkelijk op aanvraag van een vereniging

PROVINCIAAL

·         1ste provinciale dames (12 ploegen) : LUBBEEK B-BALL STARS DSE A, NOTRE DAME LEUVEN DSE B, CLEM SCHERPENHEUVEL DSE A, STROMBEEK BEAVERS WEMMEL BC DSE A, BC ASSE TERNAT DSE A, MERCHTEM EAGLES DSE A, STREEK INN VILVOORDE DSE A, JETS BASKET ZAVENTEM DSE A, BC GRIMBERGEN DSE B, BBC HAACHT DSE A, GSG AARSCHOT DSE A, TRITON LEUVEN DSE A

Let op : op zondag mag de laatste wedstrijd om 18.00 (i.p.v. 17.00) starten.
Alle wedstrijden moeten vóór 14/04/2019 gespeeld worden.
De ploeg die als eerste eindigt is verplicht om naar landelijke te stijgen.
De ploegen die als elfde en twaalfde eindigen dalen naar tweede provinciale in 2019-2020.
Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2018. Vanaf 01/08/2018, zullen de TTB tarieven toegepast worden.
Eagles Merchtem DSE A = gewijzigd roosternummer ( J i.p.v. I)
·         2de provinciale dames (13 ploegen) :  ST PAULUS OPWIJK DSE R, LUBBEEK B-BALL STARS DSE B, STROMBEEK BEAVERS WEMMEL BC DSE B, BBC HOEILAART DSE A, MERCHTEM EAGLES DSE R, STREEK INN VILVOORDE DSE R,  BC MACHELEN DIEGEM DSE R, BBC HAACHT DSE R, BOORTMEERBEEK BULLDOGS DSE A, LONDERZEEL DUNKERS DSE A, TOYOTA WOUTERS DIEST DSE A, JETS BASKET ZAVENTEM DSE R, BC ASSE TERNAT DSE R.

Let op : op zondag mag de laatste wedstrijd om 18.00 (i.p.v. 17.00) starten.
Alle wedstrijden moeten vóór 14/04/2019 gespeeld worden.
Zes ploegen strijden voor de officiële titel van kampioen; de zeven DSE R ploegen zijn recreatieve ploegen die officieus deelnemen en geen recht hebben om eventueel te stijgen.
De ploeg die als eerste eindigt in de officiële rangschikking (d.w.z. zonder de zeven DSE R ploegen) is verplicht om naar eerste provinciale te stijgen.
Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2018. Vanaf 01/08/2018, zullen de TTB tarieven toegepast worden.
Eagles Merchtem DSE R = gewijzigd roosternummer (D i.p.v. I)
St Paulus Opwijk = gewijzigd roosternummer (B i.p.v. A)
·         1ste provinciale heren (14 ploegen): DYNAMO BERTEM HSE A, BC OPWIJK HSE B, LSV BASKET LANDEN HSE A, BLACK DEVILS VORST HSE A, FENICS LEUVEN HSE A, BC MACHELEN-DIEGEM HSE A, BC ASSE TERNAT HSE B, 2B/I SAFE TIENEN HSE A, MERCHTEM EAGLES HSE A, TOYOTA WOUTERS DIEST HSE A, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS HSE C, BAVI VILVOORDE HSE B, SK ETERNIT KAPELLE/BOS HSE A, LUBBEEK B-BALL STARS HSE A.

Let op : op zondag mag de laatste wedstrijd om 18.00 (i.p.v. 17.00) starten.
Alle wedstrijden moeten vóór 14/04/2019 gespeeld worden.
De ploeg die als eerste eindigt is verplicht om naar landelijke te stijgen.
De ploegen die als dertiende en veertiende eindigen dalen naar tweede provinciale in 2019-2020.
Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2018. Vanaf 01/08/2018, zullen de TTB tarieven toegepast worden.
Lubbeek HSE A (N i.p.v. B), Dynamo Bertem HSE A (B i.p.v. C), Eagles Merchtem HSE A (C i.p.v. N) = gewijzigd roosternummers
·         2de provinciale heren A (14 ploegen): A&T BETEKOM HSE A, LSV BASKET LANDEN HSE B, BOORTMEERBEEK & BERG BULLDOGS HSE A, RECORD BANK LAKERS KEERBERGEN HSE A, BBC HOEILAART HSE A, TIGERS HALLE HSE A, BBC HAACHT HSE A, VANHEYLEN TRITON LEUVEN HSE A, WIZ LEUVEN  HSE A, BASKET GROOT DILBEEK HSE B, JETS BASKET ZAVENTEM HSE A, BCT OVERIJSE HSE A, KORTENBERG HSE A, LONDERZEEL DUNKERS HSE A

Let op : op zondag mag de laatste wedstrijd om 18.00 (i.p.v. 17.00) starten.
Alle wedstrijden moeten vóór 14/04/2019 gespeeld worden.
De ploeg die als eerste eindigt is verplicht om naar eerste provinciale te stijgen.
De ploegen die als dertiende en viertiende eindigen dalen naar derde provinciale in 2019-2020.
Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2018. Vanaf 01/08/2018, zullen de TTB tarieven toegepast worden.
Geen wijzigingen tegenover eerste versie
·         2de provinciale heren B (14 ploegen): BASKET GROOT ZEMST HSE A, NOTRE DAME LEUVEN HSE A, CLEM SCHERPENHEUVEL HSE B, BC ASSE TERNAT HSE C, 2B/I SAFE TIENEN HSE B, BAVI VILVOORDE HSE C, BC GRIMBERGEN HSE A, TOYOTA WOUTERS DIEST HSE B, BASKET CLUB GROOT DILBEEK HSE A, SK ETERNIT KAPELLE/BOS HSE B, BLACK DEVILS VORST HSE B, THOR TERVUREN HSE A, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS HSE D, STROMBEEK BEAVERS WEMMEL HSE A.

Let op : op zondag mag de laatste wedstrijd om 18.00 (i.p.v. 17.00) starten.
Alle wedstrijden moeten vóór 14/04/2019 gespeeld worden.
De ploeg die als eerste eindigt is verplicht om naar eerste provinciale te stijgen.
De ploegen die als dertiende en veertiende eindigen dalen naar derde provinciale in 2019-2020.
Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2018. Vanaf 01/08/2018, zullen de TTB tarieven toegepast worden.
Geen wijzigingen tegenover eerste versie
·         3de provinciale heren A (12 ploegen):   ST PAULUS OPWIJK HSE A, CENTRUM GRIMBERGEN HSE A, TIGERS HALLE HSE B, BC STREEK INN VILVOORDE HSE A, JETS BASKET ZAVENTEM HSE B, BBC WOBAC HSE A, A&T BETEKOM HSE C BETEKOM HSE B, BC MACHELEN DIEGEM HSE B, DYNAMO BERTEM HSE C, BOORTMEERBEEK BULLDOGS HSE B, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS HSE E, LUBBEEK B-BALL STARS HSE B

Let op : op zondag mag de laatste wedstrijd om 18.00 (i.p.v. 17.00) starten.
Alle wedstrijden moeten vóór 14/04/2019 gespeeld worden.
Betekom HSE B (3de A   i.p.v.   3de B) , Betekom HSE C (3de B    i.p.v.  3de A) = gewijzigde reeksen
De ploegen die als eerste en tweede eindigen  stijgen naar 2de provinciale in 2019-2020.
Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2018. Vanaf 01/08/2018, zullen de TTB tarieven toegepast worden.
Wobac HSE A (F i.p.v. G), Dynamo Bertem HSE C (B i.p.v. K), Tigers Halle HSE B (G i.p.v. F), St Paulus Opwijk HSE A (A i.p.v B) = gewijzigd roosternummers
St Paulus Opwijk HSE A (J i.p.v. A) = gewijzigd roosternummer
·         3de provinciale heren B (12 13 ploegen): BASKET GROOT ZEMST HSE B, DYNAMO BERTEM HSE B, BCT OVERIJSE HSE B, 2B/I SAFE TIENEN HSE C, GSG AARSCHOT HSE C, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS HSE F, BC GRIMBERGEN HSE B, BC OPWIJK HSE C, STROMBEEK BEAVERS WEMMEL HSE B, DE RODE LEEUWEN HSE A, MERCHTEM EAGLES HSE B, A&T BETEKOM HSE B  BETEKOM HSE C, TIGERS HALLE HSE C

Let op : op zondag mag de laatste wedstrijd om 18.00 (i.p.v. 17.00) starten
Alle wedstrijden moeten vóór 14/04/2019 gespeeld worden.
De ploegen die als eerste en tweede eindigen  stijgen naar 2de provinciale in 2019-2020.
Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2018. Vanaf 01/08/2018, zullen de TTB tarieven toegepast worden.
Betekom HSE B (3de A   i.p.v.   3de B) , Betekom HSE C (3de B    i.p.v.  3de A) = gewijzigde reeksen
Merchtem Eagles HSE B (A i.p.v. N), Betekom HSE C (N i.p.v. A)  = gewijzigd roosternummers
Tigers Halle HSE C (ploeg ontbrak in eerste versie)
·         Recreatie reeks reserves (13 ploegen): LONDERZEELSE DUNKERS HSE R, DE RODE LEEUWEN HSE R, LSV BASKET LANDEN HSE R, BOORTMEERBEEK & BERG BULLDOGS HSE R, RECORD BANK LAKERS KEERBERGEN HSE R, BC MACHELEN-DIEGEM HSE R, BBC HOEILAART HSE R, TIGERS HALLE HSE R, BBC HAACHT HSE R, VANHEYLEN TRITON LEUVEN HSE R, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS HSE R, WIZ BASKET LEUVEN HSE R, REB WOLUWE HSE R.

Let op : op zondag mag de laatste wedstrijd om 18.00 (i.p.v. 17.00) starten.
Alle recreatie wedstrijden moeten vóór het AV Vlaams-Brabant in Mei 2019  gespeeld worden.
Er zijn geen stijgers, geen dalers en geen lijstspelers bij recreatie reeksen.
Gratis wijzigingen zijn nog toegestaan tot 31/07/2018. Vanaf 01/08/2018, zullen de TTB tarieven toegepast worden.
Tigers Halle HSE R (C i.p.v. G) = gewijzigd roosternummer

BELANGRIJKE OPMERKING :


Indien jullie bijkomende opmerkingen op de laatste versie hebben , VERWITTIG ONMIDDELLIJK de kalendermaker

Jullie hebben tot 10 juni om dit te regulariseren. Vanaf 11 juni, datum waarop het project DEFINITIEF wordt, zullen alle opmerkingen de gewone procedure volgen (met TTB kosten)

Let er op dat tussen deze derde en laatste versie en 10 juni, nog wijzigingen aan het project (op basis van uw opmerkingen- zie hierboven) mogelijk zijn.

Sportieve groeten,

Serge Kovaleni
Kalenderverantwoordelijke Vlaams-Brabant
0473/918130