PC VLAAMS-BRABANT - KALENDER CEL- SEIZOEN 2017/2018 - NIEUWS 46 - BEKER & PALMARES & SUPERCUP

 

1) TESTWEDSTRIJDEN

locatie : sporthal BOSVELD , MACHELEN

02/05 19.00  Testwedstrijd U14 Jongens : - voor de titel         KEERBERGEN RECORD LAKERS G14 A – STROMBEEK BEAVERS WEMMEL G14 A     28 - 47

02/05  21.00 3de Pro Heren A (EERSTE) -  3de Pro Heren B (EERSTE) – voor de titel   THOR TERVUREN  HSE A – SK ETERNIT KAPELLE HSE B        62 - 71

 BLIJVEN TE SPELEN =

09/05  19.00 Testwedstrijd (proactief) G12 : - voor de titel       GSG AARSCHOT G12A  - STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS G12A

09/05  21.00  Testwedstrijd (proactief) U16 Jongens   : - voor de titel     BOORTMEERBEEK & BERG BULLDOGS J16 A  - STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS J16 C

TESTWEDSTRIJDEN JEUGD HEREN

Geen testwedstrijd voorzien voor Jeugd Heren …. MAAR testwedstrijden blijven mogelijk indien twee ploegen met dezelfde aantal punten op de eerste plaats eindigen…..

Art. 268 §3) Als 2 jeugdploegen met gelijke punten eindigen na de reguliere competitie, zal de kampioen bepaald worden door een testwedstrijd georganiseerd op neutraal terrein. Indien ze met meer dan twee zijn, zal men punt 2 toepassen om de twee eerste ploegen te bepalen. Deze zullen de testwedstrijd spelen.

Juniores Heren = De winnaar van de tweede ronde in Provinciale Juniores R2A wordt kampioen. (kampioen : LSV LANDEN J21 A)

Cadetten Heren = De winnaar van de tweede ronde in Provinciale Cadetten R2A wordt kampioen. (kampioen : LEUVEN BEARS J18 C)

Miniemen Heren = De winnaar van de tweede ronde in Provinciale Miniemen R2A wordt kampioen. (huidige toestand > PROACTIEVE testwedstrijd 09/05 21.00 : BOORTMEERBEEK J16 A -  LEUVEN BEARS J16 C)

Pupillen Gemengd = De winnaar van de tweede ronde in Provinciale Pupillen R2A wordt kampioen.(kampioen :  STROMBEEK BEAVERS G14 A)

Benjamins Gemengd = De winnaar van de tweede ronde in Provinciale Benjamins R2A wordt kampioen.(huidige toestand > PROACTIEVE testwedstrijd 09/05 19.00 GSG AARSCHOT G12 A – LEUVEN BEARS G12A)

Er is geen kampioentitel te behalen, noch in Microben/U10, noch in Peanuts/U8.

TESTWEDSTRIJDEN JEUGD DAMES

Geen testwedstrijd voorzien voor Jeugd Dames

Cadetten Meisjes=De best gerangschikte Vlaams-Brabantse ploeg in Grensoverschrijdende Cadetten Meisjes R2E wordt kampioen ( kampioen : 1916 BBC HAACHT M19 A)

Miniemen Meisjes= De best gerangschikte Vlaams-Brabantse ploeg in Grensoverschrijdende Miniemen Meisjes R2C wordt kampioen (kampioen : 0076 BC MACHELEN-DIEGEM M16 A)

Pupillen Meisjes=De best gerangschikte Vlaams-Brabantse ploeg in Grensoverschrijdende Pupillen Meisjes R2D wordt kampioen(kampioen :0076 BC MACHELEN-DIEGEM M14 A)

Benjamins Meisjes = De winnaar van de eerste ronde in Gewestelijke Benjamins R1G wordt kampioen (kampioen : 2294 NOTRE DAME LEUVEN M12A)

2)  PALMARES 2017-2018 (huidige stand 6 mei 2018)

P1 HEREN :   1888 GSG AARSCHOT HSE B

P2 HEREN :    1616  SK ETERNIT KAPELLE HSE A

P3 HEREN :  1616 SK ETERNIT KAPELLE HSE B

RECREATIE HEREN :  1372 LSV BASKET LANDEN HSE R

P1 DAMES : 5010  LUBBEEK B-BALL STARS DSE A

P2 DAMES : 1888 GSG AARSCHOT DSE A

RECREATIE DAMES : 2447 SINT PAULUS OPWIJK DSE R

MASTERS HEREN : 0076 BC MACHELEN-DIEGEM MASTERS A

M19 MEISJES : 1916 BBC HAACHT M19A

M16 MEISJES : 0076 BC MACHELEN-DIEGEM M16A

M14 MEISJES : 0076 BC MACHELEN-DIEGEM M14A

M12 MEISJES : 2294 NOTRE DAME LEUVEN M12A

U12 JONGENS : ofwel 1888  GSG AARSCHOT G12A ofwel 1210 STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS G12A

U14 JONGENS : 5036 STROMBEEK BEAVERS WEMMEL G14A

U16 JONGENS : ofwel 2660 BOORTMEERBEEK & BERG BULLDOGS J16A ofwel 1210 STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS J16C

U18 JONGENS : 1210 STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS J18C

U21 JONGENS : 1372 LSV BASKET LANDEN J21A

BEKER U21 JONGENS : 1349 BCT OVERIJSE J21A

BEKER U18 JONGENS : 1210 STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS J18C

BEKER U16 JONGENS : 1896 BC GRIMBERGEN J16A

BEKER G14 GEMENGD : 5036 STROMBEEK BEAVERS WEMMEL G14A

BEKER G12 GEMENGD : 1210 STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS G12A

BEKER M12 MEISJES : 1896 BC GRIMBERGEN M12A

BEKER M14 MEISJES : 0076 BC MACHELEN-DIEGEM M14A

BEKER M16 MEISJES : 1410 CLEM SCHERPENHEUVEL M16A

BEKER M19 MEISJES : 2515 RODE LEEUWEN M19A

BEKER DAMES :   1896 BC GRIMBERGEN DSE B

BEKER HEREN :   2097 BC OPWIJK HSE A

BEKER MASTERS : 2097 BC OPWIJK MASTERS

 

3) SUPERCUP BRABANT (uitsluitend U14 & U16)

 

De bekerwinnaars in M14 (pupillen meisjes), G14 (pupillen gemengd), M16 (miniemen meisjes) en U16 (miniemen jongens) zijn bij deze uitgenodigd om de bekerwinnaars uit Waals-Brabant te bestrijden op zaterdag 12 mei 2018 in Etterbeek (organisatie : UAAE)  Salle Serge Chojnacki (Avenue des Volontaires 110, Etterbeek)

Wij citeren ……

“Première édition des Super-Coupes de Brabant


C’est avec fierté que nous vous annonçons que le Comité Provincial du Brabant vient d’octroyer à l’UAAE l’organisation de la première édition des « Super-Coupes du Brabant » en catégorie « jeunes ».
Il s’agit de quatre matchs opposant chaque fois le vainqueur de la Coupe du Brabant Wallon au vainqueur de la Coupe du Brabant Flamand de la saison 2017-2018.

Ces quatre rencontres auront lieu à la Salle Serge Chojnacki (Avenue des Volontaires 110, Etterbeek, Belgique )le samedi 12 mai prochain, selon l’horaire suivant:

·         10h00: U14 Filles                 Rebond Ottignies – BC Machelen-Diegem
·         12h15: U14 Garçons           Excelsior – Strombeek Beavers
·         14h30: U16 Filles                 Ganshoren Dames – Clem Scherpenheuvel
·         16h45: U16 Garçons           Lothier – BC Grimbergen
Notez que l’entrée sera gratuite pour tout le monde !”

Let op! Parkeren is niet eenvoudig in Etterbeek !

Sportieve groeten,


Serge Kovaleni
Kalenderverantwoordelijke Vlaams-Brabant