PC VLAAMS-BRABANT - KALENDER CEL- SEIZOEN 2017/2018 - NIEUWS 45 - STIJGEN EN DALEN & TESTWEDSTRIJDEN

 

STIJGERS & DALERS 2017-2018  - VLAAMS BRABANT (definitieve stand van zaken – 30 april 2018)

 

Heren: daler uit landelijke 1 = (nihil)

             dalers uit landelijke 2 = Bavi Vilvoorde HSE B

             stijger uit provinciale 1 = GSG Aarschot HSE B, BC Opwijk HSE A

             dalers uit provinciale 1 = Londerzeel Dunkers HSE A, BC Grimbergen HSE A

             stijgers uit provinciale 2 = Lubbeek B-Ball HSE A ,  Eternit SK Kapelle HSE A , BC Opwijk HSE B

             dalers uit provinciale 2 =  BC Grimbergen HSE B, Rode Leeuwen HSE A, Dynamo Bertem HSE B

             stijgers uit provinciale 3 =  SK Eternit Kapelle o/d Bos HSE B, Kortenberg HSE A, Thor Tervuren HSE A  , Black Devils HSE B en WIZ Basket Leuven HSE A

Dames: daler uit landelijke 2 =  (nihil)

               stijger uit provinciale 1 = Lubbeek B-Ball DSE A (weigert te stijgen en daalt naar de laagste reeks)

               dalers uit provinciale 1 =  BC Alsemberg DSE A

               stijgers uit provinciale 2 = GSG Aarschot DSE A ,Triton Leuven DSE A   + Lubbeek B-Ball DSE A (laatste stijger bij gebrek aan andere geïnteresseerden)

2) TESTWEDSTRIJDEN

locatie : sporthal BOSVELD , MACHELEN

02/05 19.00  Testwedstrijd U14 Jongens : - voor de titel         KEERBERGEN RECORD LAKERS G14 A – STROMBEEK BEAVERS WEMMEL G14 A    

02/05  21.00 3de Pro Heren A (EERSTE) -  3de Pro Heren B (EERSTE) – voor de titel   THOR TERVUREN  HSE A – SK ETERNIT KAPELLE HSE B

 09/05  19.00 Testwedstrijd (proactief) G12 : - voor de titel       GSG AARSCHOT G12A  - STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS G12A

09/05  21.00  Testwedstrijd (proactief) U16 Jongens   : - voor de titel     BOORTMEERBEEK & BERG BULLDOGS J16 A  - STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS J16 C

TESTWEDSTRIJDEN JEUGD HEREN

Geen testwedstrijd voorzien voor Jeugd Heren …. MAAR testwedstrijden blijven mogelijk indien twee ploegen met dezelfde aantal punten op de eerste plaats eindigen…..

Art. 268 §3) Als 2 jeugdploegen met gelijke punten eindigen na de reguliere competitie, zal de kampioen bepaald worden door een testwedstrijd georganiseerd op neutraal terrein. Indien ze met meer dan twee zijn, zal men punt 2 toepassen om de twee eerste ploegen te bepalen. Deze zullen de testwedstrijd spelen.

Juniores Heren = De winnaar van de tweede ronde in Provinciale Juniores R2A wordt kampioen. (kampioen : LSV LANDEN J21 A)

Cadetten Heren = De winnaar van de tweede ronde in Provinciale Cadetten R2A wordt kampioen. (kampioen : LEUVEN BEARS J18 C)

Miniemen Heren = De winnaar van de tweede ronde in Provinciale Miniemen R2A wordt kampioen. (huidige toestand > PROACTIEVE testwedstrijd 09/05 21.00 : BOORTMEERBEEK J16 A -  LEUVEN BEARS J16 C)

Pupillen Gemengd = De winnaar van de tweede ronde in Provinciale Pupillen R2A wordt kampioen.(huidige toestand > testwedstrijd : 02/05 19.00  KEERBERGEN LAKERS G14 A – STROMBEEK BEAVERS G14 A)

Benjamins Gemengd = De winnaar van de tweede ronde in Provinciale Benjamins R2A wordt kampioen.(huidige toestand > PROACTIEVE testwedstrijd 09/05 19.00 GSG AARSCHOT G12 A – LEUVEN BEARS G12A)

Er is geen kampioentitel te behalen, noch in Microben/U10, noch in Peanuts/U8.

TESTWEDSTRIJDEN JEUGD DAMES

Geen testwedstrijd voorzien voor Jeugd Dames

Cadetten Meisjes=De best gerangschikte Vlaams-Brabantse ploeg in Grensoverschrijdende Cadetten Meisjes R2E wordt kampioen ( kampioen : 1916 BBC HAACHT M19 A)

Miniemen Meisjes= De best gerangschikte Vlaams-Brabantse ploeg in Grensoverschrijdende Miniemen Meisjes R2C wordt kampioen (kampioen : 0076 BC MACHELEN-DIEGEM M16 A)

Pupillen Meisjes=De best gerangschikte Vlaams-Brabantse ploeg in Grensoverschrijdende Pupillen Meisjes R2D wordt kampioen(kampioen :0076 BC MACHELEN-DIEGEM M14 A)

Benjamins Meisjes = De winnaar van de eerste ronde in Gewestelijke Benjamins R1G wordt kampioen (kampioen : 2294 NOTRE DAME LEUVEN M12A)

PALMARES 2017-2018 (huidige stand 26 april 2018)

P1 HEREN :   1888 GSG AARSCHOT HSE B

P2 HEREN :    1616  SK ETERNIT KAPELLE HSE A

P3 HEREN :  ofwel 1616 SK ETERNIT KAPELLE HSE B, ofwel 1793 THOR TERVUREN HSE A

RECREATIE HEREN :  1372 LSV BASKET LANDEN HSE R

P1 DAMES : 5010  LUBBEEK B-BALL STARS DSE A

P2 DAMES : 1888 GSG AARSCHOT DSE A

RECREATIE DAMES : 2447 SINT PAULUS OPWIJK DSE R

MASTERS HEREN : 0076 BC MACHELEN-DIEGEM MASTERS A

M19 MEISJES : 1916 BBC HAACHT M19A

M16 MEISJES : 0076 BC MACHELEN-DIEGEM M16A

M14 MEISJES : 0076 BC MACHELEN-DIEGEM M14A

M12 MEISJES : 2294 NOTRE DAME LEUVEN M12A

U12 JONGENS : ofwel 1888  GSG AARSCHOT G12A ofwel 1210 STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS G12A

U14 JONGENS : ofwel 2489 KEERBERGEN RECORD LAKERS G14A ofwel 5036 STROMBEEK BEAVERS WEMMEL G14A

U16 JONGENS : ofwel 2660 BOORTMEERBEEK & BERG BULLDOGS J16A ofwel 1210 STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS J16C

U18 JONGENS : 1210 STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS J18C

U21 JONGENS : 1372 LSV BASKET LANDEN J21A

BEKER U21 JONGENS :

BEKER U18 JONGENS :

BEKER U16 JONGENS :

BEKER G14 GEMENGD :

BEKER G12 GEMENGD :

BEKER M12 MEISJES :

BEKER M14 MEISJES :

BEKER M16 MEISJES :

BEKER M19 MEISJES :

BEKER DAMES :

BEKER HEREN :

BEKER MASTERS : 2097 BC OPWIJK MASTERS

REEKSEN 2018-2019 (HUIDIGE STAND 30/04/2018)

 

P1 HEREN :

Leuven Bears HSE C, LSV Basket Landen HSE A, 2B/Safe Tienen HSE A, BC Machelen-Diegem HSE A, Dynamo Bertem HSE A, BC Asse Ternat HSE B, Black Devils Vorst HSE A, Merchtem Eagles HSE A, Fenics Leuven HSE A, Toyota Wouters Diest HSE A, Bavi Vilvoorde HSE B (daler landelijke), SK Eternit Kapelle HSE A (stijger 2de),Lubbeek B-Ball HSE A (stijger 2de), BC Opwijk HSE B (stijger 2de).

 

P2 HEREN :

Basket Groot Dilbeek HSE A, BBC Haacht HSE A, Basket Groot Zemst HSE A, Jets Basket Zaventem HSE A, BBC Hoeilaart HSE A, Triton Leuven HSE A, Clem Scherpenheuvel HSE B, BCT Overijse HSE A, Keerbergen Lakers HSE A, Leuven Bears HSE D, Asse Ternat HSE C, Notre Dame Leuven HSE A, Boortmeerbeek Bull Dogs HSE A, Strombeek HSE A, Bavi Vilvoorde HSE C, 2B/Safe Tienen HSE B, Tigers Halle HSE A, Basket Groot Dilbeek HSE B, LSV Basket Landen HSE B, Betekom HSE A, Toyota Wouters Diest HSE B, BC Grimbergen HSE B (daler 1ste), Londerzeel Dunkers (daler 1ste), SK Eternit Kapelle HSE B (stijger 3de), Thor Tervuren HSE A(stijger 3de),Kortenberg HSE A (stijger 3de), Black Devils Vorst (stijger 3de), WIZ Basket Leuven HSE A (vijfde stijger 3de)

P3 HEREN :

Boortmeerbeek HSE B, GSG Aarschot HSE C, BC Opwijk HSE C, 2B/Safe Tienen HSE C, St Paulus Opwijk HSE A, BCT Overijse HSE B, Tigers Halle HSE B, BC Machelen Diegem HSE B, Wobac HSE A, Centrum Grimbergen HSE A, Dynamo Bertem HSE C, BC Grimbergen HSE C, Leuven Bears HSE E, Zaventem HSE B, Lubbeek B-Ball HSE B, Strombeek HSE B, Streek Inn HSE A, Zemst HSE B, REB Woluwe HSE A, Tigers Halle HSE C, Rode Leeuwen HSE A (daler 2de), BC Grimbergen HSE B (daler 2de), Dynamo Bertem HSE B (daler 2de)

RECREATIE HEREN  :

LSV Basket Landen HSE R, Wiz Leuven HSE R, Leuven Bears HSE R, Betekom HSE R, Merchtem Eagles HSE R, Thor Tervuren HSE R,BC Machelen Diegem HSE R, BBC Haacht HSE R, BBC Hoeilaart HSE R, Rode Leeuwen HSE R, Londerzeel Dunkers HSE R, Keerbergen Lakers HSE R, Triton Leuven HSE R, Boortmeerbeek HSE R

P1  DAMES :

BC Grimbergen DSE B, Strombeek DSE A, BBC Haacht DSE A, Clem Scherpenheuvel DSE A, Notre Dame Leuven DSE B, Streek Inn Vilvoorde DSE A, Jets Basket Zaventem DSE A, BC Asse Ternat DSE A, Merchtem Eagles DSE A, GSG Aarschot DSE A(stijger 2de), Triton Leuven DSE A (stijger 2de), Lubbeek B-Ball DSE A (twaalfde ploeg in P1)

P2 DAMES : 

BC Grimbergen DSE C, BC Hoeilaart DSE A, BC Foyer Molenbeek DSE A, Streek Inn Vilvoorde DSE B, Strombeek DSE B, St Paulus Opwijk DSE R, Merchtem Eagles DSE R, Lubbeek B-ball DSE R, BBC Haacht DSE R

 

Sportieve groeten,


Serge Kovaleni
Kalenderverantwoordelijke Vlaams-Brabant