PC VLAAMS-BRABANT - KALENDER CEL- SEIZOEN 2017/2018 - NIEUWS 36 - BEKER VAN VLAAMS-BRABANT

 

BEKER VAN VLAAMS-BRABANT HSE DAMES


Te spelen op weekend 03/03 & 04/03/2018   of voor  31/03/2018
1/4 finales


wo 21-03-2018  20:30 P1  BC Grimbergen DSE  -   P 1 Lubbeek B-Ball DSE A


½ finales te spelen tijdens het finaleweekend (1 mei 2018)


di 01-05-2018   17:00    winnaar BVBDSE04 030        -     P2   BC Foyer Molenbeek DSE A (+5)
di 01-05-2018   13:00   P2 GSG Aarschot DSE A  (+5) -    P1 Notre Dame Leuven DSE B


finale te spelen tijdens het finaleweekend (6 mei 2018)


zo 06-05-2018    18:00          winnaar BVBDSE02 0201 - winnaar BVBDSE02 0101
==================================================================================


BEKER VAN VLAAMS-BRABANT M19 DAMES

 

zo 06-05-2018     16:00    Rode Leeuwen M19 A  -   Notre Dame Leuven M19 B

==================================================================================


BEKER VAN VLAAMS-BRABANT M16 DAMES


za 05-05-2018   15:00 Clem Scherpenheuvel M16 A  - Notre Dame Leuven – B
BELANGRIJKE MEDEDELING

De bekerwinnaar in M16 (miniemen meisjes) is bij deze uitgenodigd om de bekerwinnaar uit Waals-Brabant te bestrijden op zaterdag 12 mei 2018 in Etterbeek (organisatie : UAAE). Meer details hierover in een volgende nieuwsbrief
==================================================================================


BEKER VAN VLAAMS-BRABANT M14 DAMES


1/2 finales
zo 11-03-2018    16:00      BC Machelen Diegem - M14 A  - BC Grimbergen M14 A
  finale

zo 06-05-2018        10:00       winnaar BVBM1402 01 - Jets Basket Zaventem M14 A

BELANGRIJKE MEDEDELING

De bekerwinnaar in M14 (pupillen meisjes)is bij deze uitgenodigd om de bekerwinnaar uit Waals-Brabant te bestrijden op zaterdag 12 mei 2018 in Etterbeek (organisatie : UAAE). Meer details hierover in een volgende nieuwsbrief
==================================================================================


BEKER VAN VLAAMS-BRABANT M12 DAMES


1/2 finales
Datum:  voor 31/3/2018             BC Grimbergen M12 A  - LSV Basket Landen M12 A
Finale
za 05-05-2018    11:00     Notre Dame Leuven M12 A -    winnaar BVBM1202 02

==================================================================================


BEKER VAN VLAAMS-BRABANT G12 GEMENGD


1/4 finales
Datum: voor 19/03/2018          Bavi Vilvoorde - Merchtem Eagles G12 A
½ finales
za 31-03-2018   winnaar BVBG1204 01 - Stella Artois Leuven Bears G12 A
za 31-03-2018    GSG Aarschot G12 A  -  BC Asse-Ternat G12 A
finale
za 5/05/2018  13:00  winnaar BVBG1202 01  -   winnaar BVBG1202 02
==================================================================================

 

BEKER VAN VLAAMS-BRABANT G14 GEMENGD


1/2 finales
za 31-03-2018   BC Grimbergen G14 A  -  Record Bank Keerbergen Lakers G14 A
za 31-03-2018   Bct Overijse G14 A  -  Strombeek Beavers Wemmel Basket Club J14 A
finale
za 5/05/2018  17:00    winnaar BVBG1402 01  -  winnaar BVBG1402 02
BELANGRIJKE MEDEDELING

De bekerwinnaar in G14 (pupillen gemengd)is bij deze uitgenodigd om de bekerwinnaar uit Waals-Brabant te bestrijden op zaterdag 12 mei 2018 in Etterbeek (organisatie : UAAE). Meer details hierover in een volgende nieuwsbrief

==================================================================================


BEKER VAN VLAAMS-BRABANT J16 JONGENS


1/2 finales
za 31-03-2018    00:00   KYD Kortenberg Young Devils J16 A  -  BC Grimbergen J16 A
za 31-03-2018    00:00   Boortmeerbeek & Berg Bulldogs J16 A  -  Bavi Vilvoorde J16 B
finale
za 05-05-2018  19:00   winnaar BVBJ1602 01  -  winnaar BVBJ1602 02
BELANGRIJKE MEDEDELING

De bekerwinnaar in J16 (miniemen jongens)is bij deze uitgenodigd om de bekerwinnaar uit Waals-Brabant te bestrijden op zaterdag 12 mei 2018 in Etterbeek (organisatie : UAAE). Meer details hierover in een volgende nieuwsbrief
==================================================================================


BEKER VAN VLAAMS-BRABANT J18 JONGENS


1/4 finales
Datum: voor 19/03/2018   Bct Overijse J18 A  -  Bavi Vilvoorde J18 B
1/2 finales
Datum: voor 05/04/2018    Stella Artois Leuven Bears J18 C  -  winnaar BVBJ1804 01
                                                 Stella Artois Leuven Bears J18 B  -  2B|SAFE Tienen J18 A
Finale
zo 06-05-2018  12:00        winnaar BVBJ1802 0201  -  winnaar BVBJ1802 0101
==================================================================================


BEKER VAN VLAAMS-BRABANT J21 JONGENS

 

1/4 finales
do 08-03-2018  20:00    KYD Kortenberg Young Devils J21 A  -  Everse Dino's J21 A
do 15-03-2018  20:30    Black Devils Vorst J21 A  -  Bct Overijse J21 A
½ finale
za 31-03-2018  00:00   winnaar BVBJ2104 0301   -  Merchtem Eagles J21 A
za 31-03-2018  00:00    winnaar BVBJ2104 0401  -  L.S.V. Basket Landen J21 A
finale
zo 06-05-2018   16:00   winnaar BVBJ2102 0201  -  winnaar BVBJ2102 0101
==================================================================================


BEKER VAN VLAAMS-BRABANT HSE HEREN


1/4 finales
zo 08-04-2018   00:00     Lubbeek B-Ball Stars HSE A  -  SK Eternit Kapelle HSE A
zo 08-04-2018   00:00      Toyota Wouters Diest HSE B (+5)  -  2B/I Safe Tienen HSE A
di 27-03-2018   21:00       BC Opwijk HSE A  -  KYD Kortenberg Young Devils HSE A (+10)
zo 08-04-2018   00:00       Merchtem Eagles HSE A  -  Toyota Wouters Diest HSE A

½ finale
di 01-05-2018  15:00       winnaar BVBHSE04 0401  -  winnaar BVBHSE04 0101
di 01-05-2018  19:00       winnaar BVBHSE04 0301  -  winnaar BVBHSE04 0201
finale
Za 05-05-2018   21:00     winnaar BVBHSE02 0201  -  winnaar BVBHSE02 0101
==================================================================================

TER HERINNERING :REGLEMENT ART.  6.5

6.5.Indien de wedstrijd afgewerkt wordt in een andere zaal dan de gebruikelijke zaal van de thuisploeg moet zowel de bezoekende ploeg als de verantwoordelijke van de Bekercompetitie in kennis gesteld worden van het juiste adres van deze locatie.
Het niet doorgeven van deze gegevens zal aanleiding geven tot het in gebreke stellen van de thuisploeg waarbij het PC  een forfait met de bijhorende boete kan opleggen.
Met uitzondering van de wedstrijden voorzien in Art 4.2, zal een ploeg die tweemaal opeenvolgend op verplaatsing speelde automatisch de thuisspelende ploeg in de volgende ronde worden behalve indien de tegenstrever ook tweemaal opeenvolgend op verplaatsing speelde.

BELANGRIJKE MEDEDELING

De bekerwinnaars in M14 (pupillen meisjes), G14 (pupillen gemengd), M16 (miniemen meisjes) en U16 (miniemen jongens) zijn bij deze uitgenodigd om de bekerwinnaars uit Waals-Brabant te bestrijden op zaterdag 12 mei 2018 in Etterbeek (organisatie : UAAE)

Meer details hierover in een volgende nieuwsbrief

Sportieve groeten,

Serge Kovaleni

Kalenderverantwoordelijke Vlaams-Brabant