PC VLAAMS-BRABANT - KALENDER CEL - SEIZOEN 2017/2018 -NIEUWS 32 - U8 peanuts


Allen,


1) MAILING – NEWS


De Vlaams-Brabantse Kalender Cel Nieuws word (volgens het Board informatie) naar alle Vlaams-Brabantse secretariaten gestuurd (voorzitters in cc) en moet als een officieel document ontvangen, gelezen en behandeld worden.
De mailing naar de Peanuts verantwoordelijken in elk club moeten jullie vanaf 2017 intern oplossen !!!


2) PEANUTS U8 / HUIDIGE PLANNING/ 3X3 ½ COURT (status 14 februari)


Negende tornooi : AARSCHOT – zondag 18 februari van 09.00 tot 12.00 (sporthal Demervallei ) – organisatie 1888 GSG Aarschot Inschrijvingen NIET MEER mogelijk
Programma op smart cliënt
Reeds ingeschreven : ( 18 ploegen) : 660 2 B/Safe Tienen (2 ploegen), 1349 BCT Overijse (1 ploeg), 1372 LSV Basket Landen (1 ploeg), 1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1696 BC Asse Ternat ( 1 ploeg), 1888 GSG Aarschot (3 ploegen), 1916 BBC Haacht (1 ploeg), 2610 Boortmeerbeek Bulldogs (2 ploegen), 5015 Lubbeek B-ball stars (3 ploegen), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (2 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!) Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! ) Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden


Tiende tornooi : ASSE – zondag 25 februari van 10.30 tot 13.30 (sportloods Asse) – organisatie 1696 BC Asse-Ternat


Inschrijvingen NIET MEER mogelijk
Programma op smart cliënt
Ingeschreven : ( 25 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1210 Stella Artois Leuven Bears (1 ploeg), 1476 BC Alsemberg (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1696 BC Asse-Ternat (4 ploegen), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2097 BC Opwijk (2 ploegen), 2423 Merchtem Eagles (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 2515 De Rode Leeuwen (2 ploegen), 5005 Basket Groot Zemst (3 ploegen), 5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen), 5021 BC Foyer Molenbeek (3 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 10.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!) Gezamenlijke afsluiting: 13.30 (gelieve aanwezig te blijven! ) Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden


Elfde tornooi : MACHELEN – zondag 11 maart van 10.00 tot 13.00 (sporthal Bosveld) – organisatie 0076 BC Machelen-Diegem


Inschrijvingen NIET MEER mogelijk
Programma op smart cliënt
Ingeschreven : ( 25 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (2 ploegen), 660 2B/Safe Tienen (1 ploeg), 1476 BC Alsemberg (1 ploeg), 1696 BC Asse Ternat (3 ploegen), 1888 GSG Aarschot (2 ploegen), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2097 BC Opwijk (2 ploegen), 2423 Merchtem Eagles (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 2515 De Rode Leeuwen (2 ploegen), 5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen), 5021 BC Foyer Molenbeek (3 ploegen), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (2 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!) Gezamenlijke afsluiting: 12.55 (gelieve aanwezig te blijven! ) Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden


Twaalfde tornooi : MALDEREN – zondag 18 maart van 9.30 tot 12.30 (sporthal Verma) – organisatie 2464 Londerzeelse Dunkers


Inschrijvingen NIET MEER mogelijk
Programma op smart cliënt
Ingeschreven : ( 13 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1696 BC Asse-Ternat (3 ploegen), 2097 BC Opwijk (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (2 ploegen),5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen), 5021 BC Foyer Molenbeek (3 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!) Gezamenlijke afsluiting: 12.25 (gelieve aanwezig te blijven! ) Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden


Dertiende tornooi : SCHERPENHEUVEL – zaterdag 24 maart van 9.00 tot 12.00 (sporthal Scherpenheuvel – organisatie 1410 Clem Scherpenheuvel)


Inschrijvingen NIET MEER mogelijk
Programma op smart cliënt
Ingeschreven : ( 14 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 660 2 B/Safe Tienen (2 ploegen), 1210 Stella Artois Leuven Bears (1 ploeg), 1372 LSV Basket Landen (1 ploeg), 1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1696 BC Asse Ternat (1 ploeg), 1916 BBC Haacht (2 ploegen), 5005 Basket Groot Zemst (4 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!) Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! ) Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden


Veertiende tornooi : LEUVEN – zaterdag 31 maart van 09.00 tot 12.00 (sporthal Redingenhof – organisatie 2294 Notre Dame Leuven)


Inschrijvingen NIET MEER mogelijk
Ingeschreven : (13 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 660 2BISafe Tienen (1 ploeg), 1349 BCT Overijse (2 ploegen), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 2294 Notre Dame Leuven (2 ploegen), 5005 Basket Groot Zemst (3 ploegen), 5015 Lubbeek B-Ball Stars (3 ploegen) Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!) Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! ) Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

Vijftiende tornooi : BEERSEL – zaterdag 21 april van 10.00 tot 13.00 (sporthal Kerkeveld – organisatie 1476 BC Alsemberg)


Inschrijvingen NIET MEER mogelijk
Programma op smart cliënt
Ingeschreven : ( 12 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1476 BC Alsemberg (1 ploeg), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2515 De Rode Leeuwen (3 ploegen), 2580 Everse Dino’s (2 ploegen), 5005 Basket Groot Zemst (3 ploegen) Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!) Gezamenlijke afsluiting: 13.05 (gelieve aanwezig te blijven! ) Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden


Zestiende tornooi : EPPEGEM – zondag 29 april van 14.00 tot 17.00 (sporthal Waterleest – organisatie 5005 Basket Groot Zemst)


Inschrijvingen NIET MEER mogelijk
Ingeschreven : ( 21 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 660 2BISafe Tienen (2 ploegen), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2097 BC Opwijk (3 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 5005 Basket Groot Zemst (4 ploegen), 5015 Lubbeek B-Ball stars (3 ploegen), 5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (2 ploegen) Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 13.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!) Gezamenlijke afsluiting: 17.05 (gelieve aanwezig te blijven! ) Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden
 

Laatste tornooi (APOTHEOSE) – Sporthal Opwijk – zaterdag 6 mei van 08.30 tot 10.30 – organisatie PC Vlaams-Brabant


Op uitnodiging (15 ploegen) : 0076 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 0660 2B/Safe Tienen (1 ploeg), 1349 BCT Overijse ( 1 ploeg), 1372 LSV Basket Landen (1 ploeg), 1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg), 1476 BBC Alsemberg (1 ploeg), 1696 BC Asse-Ternat (1 ploeg), 1888 GSG Aarschot (1 ploeg), 1896 BC Grimbergen (1 ploeg), 1916 BBC Haacht (1 ploeg), 2097 BC Opwijk (1 ploeg), 2294 Notre Dame
Leuven (1 ploeg),2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 5005 Basket Groot Zemst (1 ploeg), 5015 Lubbeek Stars (1 ploeg), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (1 ploeg) Boutersem united (1 ploeg)


ALGEMEEN


Gelieve mij per kerende mail de inschrijvingen, de bijkomende events, elk ontbrekende informatie op te sturen.
Gelieve uw voorstellen en akkoorden naar mij te sturen sergekovaleni@telenet.be
met volgende adressen in CC pauljanssens2@telenet.be

opgelet ! De mailing naar de Peanuts verantwoordelijken in elk club moeten jullie vanaf 2017 intern oplossen !!!
Peanuts events : Administratieve richtlijnen
Graag ontvangen wij na elk event de gepaste wedstrijdbladen van de organiserend club
(PROVINCIALE WEDSTRIJDBLADEN VL-BR Paul Broeckx
Waterstraat 26 3360 BIERBEEK)


2) Peanuts wedstrijden / Leiding

Het siert onze peanuts organisaties dat de clubs telkens vrijwilligers, oudere spelers, begeleiders vinden om de wedstrijden te fluiten.
Wij vragen u om de gemakkelijke oplossing (coaches laten fluiten & coachen) te vermijden bij U8/PEANUTS events.
Dank u


3. Peanuts /U8 – Microben/U10 – Benjamins / U12


3
Spelers geboren in 2009 !!!, 2010 en 2011 zijn gerechtigd om bij de peanuts/U8 te spelen. (2009 * = maximum 1 jaar aansluiting)
Spelers geboren in 2007 !!!! *, 2008 en 2009 zijn gerechtigd om bij de microben/U10 te spelen. (2007 * = maximum 1 jaar aansluiting)
Spelers geboren in 2006 en 2007 zijn gerechtigd om bij de benjamins/U12 te spelen.


4. Geboortejaar 2009


…..De spelers zijn van het geboortejaar 2011, 2010 en 2009 (beginnende spelers, anders doorschuiven naar U10)…..
Geen spelers opstellen geboren in 2009 en aangesloten in 2015 en vroeger.  Controles zullen doorgevoerd worden

Daarom vragen wij om de wedstrijdbladen zorgvuldig in te vullen (naam, voornaam , geboortejaar)

5. Event formule


Ter bevestiging : alle wedstrijden worden gespeeld in 1 x 8 minuten zonder chronostop (met akkoord van de sportief coördinator)

6. Zich op verschillende tornooien inschrijven ….. en achteraf op de laatste minuut forfait geven is niet alleen maar spijtig voor de event organisator en de kalendermaker, maar toont weinig respect voor de andere clubs die wel hadden willen komen op een volgeboekte tornooi 


Namens het Provinciaal Comité Vlaams-Brabant


Serge Kovaleni
Kalenderverantwoordelijke
0473/918130