Allen,

1) Kalender 2017-2018 – Seniores – P1/P2/P3 + REC

Er zijn belangrijke wijzigingen aan het project aangebracht.  

De wijzigingen betreffen volgende clubs : Merchtem Eagles (Merchtem Eagles B verdwijnt uit P2B), Clem Scherpenheuvel (uur aanpassingen & inschrijven Clem DSE B in P2), Basket Groot Dilbeek (uur aanpassingen), Lubbeek B-Ball Stars (locatie & rooster aanpassingen), Vanheylen Triton Leuven (inschrijven Triton DSE A), Basket Groot Zemst (verdwijnen van Zemst DSE A), Dynamo Bertem (rooster aanpassingen voor Bertem HSE C), REB Woluwe (uur aanpassingen) , BBC Haacht (uur aanpassingen), Boskanters Steenokkerzeel (verdwijnen van Boskanters HSE A), Sint Paulus Opwijk (uur aanpassingen), Tigers Halle (inschrijven HSE B & HSE C), …. En dit heeft ongetwijfeld een invloed op alle reeksen. Let zeker op de Dames reeksen en de P2 en P3 Heren reeksen.

Dank voor alle clubs die op Nieuws 1 gereageerd hebben.

Spijtig genoeg hebben wij geen bericht(en) ontvangen van 1210 Stella Artois Leuven Bears, 1545 Jets Basket Zaventem, 1616 SK Eternit Kapelle, 2324 Centrum Grimbergen en 5010 Fenics Leuven.

Wat individuele wedstrijdwijzigingsaanvragen betreft, ….

…is er geen rekening gehouden met uw wensen en opmerkingen. Alle individuele wedstrijdwijzigingsaanvragen moeten jullie zelf langs Smart Client aanvragen en beheren. De kalender zal vanaf vandaag zichtbaar zijn voor alle clubs. Volg de gekende procedure. Het Provinciaal Comité zal uw aanvragen aanvaarden of weigeren zoals gewoonlijk.

Alle verrichtingen blijven kosteloos tot 15/07/2017.

Vanaf 16/07/2017, gelden de TTB tarieven voor al uw wijzigingen.

Indien jullie help nodig hebben

Aarzel niet om PC leden te contacteren

2) Project kalender 2017-2018 - Jeugdploegen

Gelieve uw inschrijvingen te controleren en mij verwittigen als er iets niet conform is. Stuur mij uw reacties vóór dinsdag 6 juni 2017.
Op basis van de inschrijvingen en uw opmerkingen zullen wij dan een project kalender opstellen.
Ingeschreven ploegen :
U10 Microben :    46 ploegen
2B|SAFE Tienen G10 A
2B|SAFE Tienen G10 B
BBC Alsemberg G10 A
BBC Haacht G10 A
BC Asse-Ternat G10 A
BC Asse-Ternat G10 B
BC Asse-Ternat G10 C
BC Foyer Molenbeek G10 A
BC Grimbergen G10 A
BC Grimbergen G10 B
BC Grimbergen G10 C
BC Machelen-Diegem G10 A
BC Machelen-Diegem G10 B
BC Opwijk G10 A
BC Opwijk G10 B
Basket Club Groot Dilbeek G10 A
Basket Groot Zemst G10 A
Basket Groot Zemst G10 B
Bavi Vilvoorde G10 A
Bct Overijse G10 A
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G10 A
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G10 B
Clem Scherpenheuvel G10 A
Clem Scherpenheuvel G10 B
De Rode Leeuwen G10 A
Dynamo Bertem G10 A
Everse Dino's G10 A
GSG Aarschot G10 A
GSG Aarschot G10 B
Jets Basket Zaventem G10 A
Jets Basket Zaventem G10 B
KYD Kortenberg Young Devils G10 A
L.S.V. Basket Landen G10 A
Londerzeelse Dunkers G10 A
Londerzeelse Dunkers G10 B
Lubbeek B-Ball-Stars G10 A
Lubbeek B-Ball-Stars G10 B
Lubbeek B-Ball-Stars G10 C
Merchtem Eagles G10 A
Merchtem Eagles G10 B
Stella Artois Leuven Bears G10 A
Stella Artois Leuven Bears G10 B
Stella Artois Leuven Bears G10 C
Stella Artois Leuven Bears G10 D
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G10 A
Toyota Wouters Diest G10 A

U12 Benjamins :  45 ploegen
2B|SAFE Tienen G12 A
BBC Alsemberg G12 A
BBC Haacht G12 A
BC Asse-Ternat G12 A
BC Asse-Ternat G12 B
BC Asse-Ternat G12 C
BC Foyer Molenbeek G12 A
BC Grimbergen G12 A
BC Grimbergen G12 B
BC Grimbergen G12 C
BC Grimbergen G12 D
BC Machelen-Diegem G12 A
BC Opwijk G12 A
BC Opwijk G12 B
Basket Club Groot Dilbeek G12 A
Basket Groot Zemst G12 A
Bavi Vilvoorde G12 A
Bavi Vilvoorde G12 B
Bct Overijse G12 A
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G12 A
Clem Scherpenheuvel G12 A
Clem Scherpenheuvel G12 B
De Rode Leeuwen G12 A
De Rode Leeuwen G12 B
Dynamo Bertem G12 A
Dynamo Bertem G12 B
Everse Dino's G12 A
Everse Dino's G12 B
GSG Aarschot G12 A
GSG Aarschot G12 B
Jets Basket Zaventem G12 A
KYD Kortenberg Young Devils G12 A
L.S.V. Basket Landen G12 A
L.S.V. Basket Landen G12 B
Londerzeelse Dunkers G12 A
Lubbeek B-Ball-Stars G12 A
Merchtem Eagles G12 A
Record Bank Keerbergen Lakers G12 A
Red Dragons Huldenberg G12 A
Stella Artois Leuven Bears G12 A
Stella Artois Leuven Bears G12 B
Stella Artois Leuven Bears G12 C
Stella Artois Leuven Bears G12 D
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G12 A
Toyota Wouters Diest G12 A

U14 Pupillen :  32 ploegen
2B|SAFE Tienen G14 A
BBC Alsemberg G14 A
BBC Haacht G14 A
BC Asse-Ternat G14 B
BC Asse-Ternat G14 C
BC Grimbergen G14 A
BC Grimbergen G14 B
BC Opwijk G14 A
Basket Club Groot Dilbeek G14 A
Basket Groot Zemst G14 A
Bavi Vilvoorde G14 B
Bct Overijse G14 A
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G14 A
Clem Scherpenheuvel G14 A
De Rode Leeuwen G14 A
Dynamo Bertem G14 A
Everse Dino's G14 A
GSG Aarschot G14 B
Jets Basket Zaventem G14 A
KYD Kortenberg Young Devils G14 A
L.S.V. Basket Landen G14 A
Londerzeelse Dunkers G14 A
Londerzeelse Dunkers G14 B
Lubbeek B-Ball-Stars G14 A
Record Bank Keerbergen Lakers G14 A
Red Dragons Huldenberg G14 A
Stella Artois Leuven Bears G14 B
Stella Artois Leuven Bears G14 C
Stella Artois Leuven Bears G14 D
Stella Artois Leuven Bears G14 E
Stella Artois Leuven Bears G14 F
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G14 A

U16 Miniemen :  30 ploegen
2B|SAFE Tienen J16 A
A&T Group Basket Betekom J16 A
BBC Alsemberg J16 A
BBC Haacht J16 A
BC Asse-Ternat J16 A
BC Grimbergen J16 A
BC Grimbergen J16 B
BC Opwijk J16 A
Basket Club Groot Dilbeek J16 A
Basket Groot Zemst J16 B
Bavi Vilvoorde J16 B
Bct Overijse J16 A
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs J16 A
Clem Scherpenheuvel J16 A
De Rode Leeuwen J16 A
Dynamo Bertem J16 A
Everse Dino's J16 A
GSG Aarschot J16 B
KYD Kortenberg Young Devils J16 A
L.S.V. Basket Landen J16 A
Lubbeek B-Ball-Stars J16 A
Merchtem Eagles J16 A
Record Bank Keerbergen Lakers J16 A
Stella Artois Leuven Bears J16 B
Stella Artois Leuven Bears J16 C
Stella Artois Leuven Bears J16 D
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club J16 A
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club J16 B
Toyota Wouters Diest J16 A

U18 Cadetten :  20 ploegen
2B|SAFE Tienen J18 A
BBC Haacht J18 A
BC Asse-Ternat J18 B
BC Asse-Ternat J18 C
BC Grimbergen J18 A
Basket Club Groot Dilbeek J18 B
Basket Groot Zemst J18 B
Bavi Vilvoorde J18 B
Clem Scherpenheuvel J18 A
De Rode Leeuwen J18 A
Dynamo Bertem J18 A
Everse Dino's J18 A
GSG Aarschot J18 B
Jets Basket Zaventem J18 A
L.S.V. Basket Landen J18 A
Merchtem Eagles J18 A
Stella Artois Leuven Bears J18 B
Stella Artois Leuven Bears J18 C
Stella Artois Leuven Bears J18 D
Toyota Wouters Diest J18 A

U21 Juniores :  17 ploegen
A&T Group Basket Betekom J21 A
BBC Haacht J21 A
BC Grimbergen J21 A
BC Opwijk J21 A
Basket Club Groot Dilbeek J21 A
Basket Groot Zemst J21 A
Bavi Vilvoorde J21 B
Bct Overijse J21 A
De Rode Leeuwen J21 A
Dynamo Bertem J21 A
Everse Dino's J21 A
KYD Kortenberg Young Devils J21 A
L.S.V. Basket Landen J21 A
Londerzeelse Dunkers J21 A
Merchtem Eagles J21 A
Stella Artois Leuven Bears J21 B
Stella Artois Leuven Bears J21 C
M12 benjamins meisjes : 3 ploegen
BC Foyer Molenbeek M12 A
BC Grimbergen M12 A
Jets Basket Zaventem M12 A

M14 pupillen meisjes (GOM) : 6 ploegen
BC Foyer Molenbeek M14 A
BC Foyer Molenbeek M14 B
BC Grimbergen M14 A
BC Machelen-Diegem M14 A
Jets Basket Zaventem M14 A
Notre Dame Leuven M14 B

M16 miniemen meisjes (GOM) : 5 ploegen
A&T Group Basket Betekom M16 A
BBC Alsemberg M16 A
BC Foyer Molenbeek M16 A
BC Machelen-Diegem M16 A
Everse Dino's M16 A

M19 cadetten meisjes (GOM) :  4 ploegen
BBC Haacht M19 A
De Rode Leeuwen M19 A
Merchtem Eagles M19 A
Notre Dame Leuven M19 B

 

Gelieve uw inschrijvingen te controleren en mij verwittigen als er iets niet conform is. Stuur mij uw reacties vóór dinsdag 6 juni 2017.
Op basis van de inschrijvingen en uw opmerkingen zullen wij dan een project kalender opstellen.

Sportieve groeten, 

Serge

 

 
PC VLAAMS-BRABANT - KALENDER CEL - SEIZOEN 2017/2018 - NIEUWS 13 - BEKER VAN VLAAMS-BRABANT - AANPASSINGEN !!! dd. 13/10/2017

Allen,
1. MAILING – NEWS
De Vlaams-Brabantse Kalender Cel Nieuws word (volgens het Board informatie) naar alle Vlaams-Brabantse secretariaten gestuurd (voorzitters in cc) en moet als een officieel document ontvangen, gelezen en behandeld worden.
De mailing naar andere verantwoordelijken in elk club moeten jullie vanaf 2017 intern oplossen !!!


2. BEKER VAN VLAAMS-BRABANT M12 – INSCHRIJVING LAATSTE MINUT

Het PC heeft een laatste inschrijving goedgekeurd : 1372 LSV BASKET LANDEN M12 wordt bijgevoegd !!!

                            1/4 FINALE - te spelen op weekend 10/02/2018  (of vóór 12/02/2018) – data vast te stellen vóór 30/11/2017


TeamThuis TeamUit Wedstrijd Datum Tijd Accommodatie
Notre Dame Leuven M12 A Jets Basket Zaventem M12 A VBM1204 0101 za 10-02-2018   Campus Redingenhof
BC Foyer Molenbeek M12 A L.S.V. Basket Landen M12 A VBM1204 0201 za 10-02-2018   Kasterlinden


  1/2 FINALE - te spelen op weekend 03/03/2018  (of vóór 31/03/2018) – data vast te stellen vóór 15/02/2018

TeamThuis TeamUit Wedstrijd Datum Accommodatie
BC Machelen-Diegem M12 A winnaar VBM1204 1 BVBM12020101 za 03-03-2018 Sporthal Heirbaan Machelen
BC Grimbergen M12 A Winnaar VBM1204 2 BVBM12020201 za 03-03-2018 Sporthal J. Vertommen

  FINALE - te spelen op weekend 05/05 & 06/05/2018 – locatie later te bepalen



3. BEKER VAN VLAAMS-BRABANT G12

1/16 FINALE - te spelen op weekend 25/11/2017  (of vóór 15/12/2017) – data vast te stellen vóór 31/10/2017
TeamThuis TeamUit Wedstrijd Datum Tijd Uitslag Accommodatie
            
            
            
            
            
Bavi Vilvoorde G12 B Lubbeek B-Ball-Stars G12 A BVBG12161001 za 25-11-2017    00-20 Stedelijke Sporthal Vilvoorde

Bavi Vilvoorde G12 B heeft algemeen forfait gegeven (inclusief beker)



4. BEKER VAN VLAAMS-BRABANT J18 - INSCHRIJVING LAATSTE MINUT

Het PC heeft een laatste inschrijving goedgekeurd : 1916 BBC HAACHT J18 A  wordt bijgevoegd !!!

1/8 FINALE - te spelen op weekend 10/02/2018  (of vóór 12/02/2018) – data vast te stellen vóór 18/12/2017

TeamThuis TeamUit Wedstrijd Datum Tijd Uitslag Accommodatie
L.S.V. Basket Landen J18 A Basket Groot Zemst J18 A BVBJ18080101 za 10-02-2018     Sporthal Landen (stedelijke stadshal)
Dynamo Bertem J18 A Stella Artois Leuven Bears J18 C BVBJ18080501 za 10-02-2018     Gemeentelijke Sporthal Bertem
BC Grimbergen J18 A Toyota Wouters Diest J18 A BVBJ18080701 za 10-02-2018   20-  0  BFOR Sporthal J. Vertommen
Bavi Vilvoorde J18 B Merchtem Eagles J18 A BVBJ18080801 za 10-02-2018     Stedelijke Sporthal Vilvoorde
Everse Dino's J18 A Bct Overijse J18 A BVBJ18080401 za 10-02-2018 1500   KA Emanuel Hiel
Clem Scherpenheuvel J18 A Stella Artois Leuven Bears J18 B BVBJ18080601 za 10-02-2018 1600   Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
GSG Aarschot J18 B 2B|SAFE Tienen J18 A BVBJ18080301 zo 11-02-2018     Stedelijke Sporthal Demervallei
Jets Basket Zaventem J18 A BBC Haacht J18 A BVBJ18080201 zo 11-02-2018 1400   Gemeentelijk Sporthal Zaventem

5. BEKER VAN VLAAMS-BRABANT J21 -  ERRATUM IN CODERING -

1/8 FINALE - te spelen op weekend 10/02/2018  (of vóór 12/02/2018) – data vast te stellen vóór 18/12/2017
TeamThuis TeamUit Wedstrijd Datum Tijd Accommodatie
Stella Artois Leuven Bears J21 B Basket Club Groot Dilbeek J21 A BVBJ21080301 za 10-02-2018   Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
L.S.V. Basket Landen J21 A Bavi Vilvoorde J21 B BVBJ21080501 za 10-02-2018   Sporthal Landen (stedelijke stadshal)
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs J21 A BC Grimbergen J21 A BVBJ21080701 za 10-02-2018   Sporthal Boortmeerbeek
Bct Overijse J21 A BC Opwijk J21 A BVBJ21080801 za 10-02-2018   Gemeentelijk Sporthal Overijse Den Heurk
Londerzeelse Dunkers J21 A Dynamo Bertem J21 A BVBJ21080101 zo 11-02-2018   Sporthal Verma Malderen

Boortmeerbeek & Berg Bulldogs J21 A is verkeerd gecodeerd (er bestaat geen Boortmeerbeek & Berg Bulldogs J21 A ploeg)
Wedstrijd BVBJ21080701 wordt als Everse Dino’s J21A – BC Grimbergen J21 A getrokken.
Hier onder het correcte kalender :
TeamThuis TeamUit Wedstrijd Datum Tijd Uitslag Accommodatie
L.S.V. Basket Landen J21 A Bavi Vilvoorde J21 B BVBJ21080501 za 10-02-2018     Sporthal Landen (stedelijke stadshal)
Everse Dino's J21 A BC Grimbergen J21 A BVBJ21080701 za 10-02-2018     KA Emanuel Hiel
Bct Overijse J21 A BC Opwijk J21 A BVBJ21080801 za 10-02-2018     Gemeentelijk Sporthal Overijse Den Heurk
Stella Artois Leuven Bears J21 B Basket Club Groot Dilbeek J21 A BVBJ21080301 za 10-02-2018 1300   Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
Londerzeelse Dunkers J21 A Dynamo Bertem J21 A BVBJ21080101 zo 11-02-2018     Sporthal Verma Malderen

Namens het Provinciaal Comité Vlaams-Brabant
Serge Kovaleni
Kalenderverantwoordelijke