PC VLAAMS-BRABANT - KALENDER CEL - SEIZOEN 2017/2018 - NIEUWS 26 - U8 peanuts

 

Allen,

MAILING – NEWS


De Vlaams-Brabantse Kalender Cel Nieuws word (volgens het Board informatie) naar alle Vlaams-Brabantse secretariaten gestuurd (voorzitters in cc) en moet als een officieel document ontvangen, gelezen en behandeld worden.

De mailing naar de Peanuts verantwoordelijken in elk club moeten jullie vanaf 2017 intern oplossen !!!

Om uw in te schrijven, volstaat het om mij een mail te sturen – check wel achteraf of je ingeschreven bent

Jullie kunnen nog inschrijven voor de events van Boutersem (4 februari), Leuven ND (31 maart) en Eppegem (28 april).

Het is te laat om een uitnodiging te “forceren” voor de andere events.

  

PEANUTS U8 / HUIDIGE PLANNING/ 3X3 ½ COURT (status 10 januari)

Zesde tornooi : TIENEN – zaterdag 13 januari van 09.30 tot 12.30 (sporthal Sportschuur) – organisatie 0660 2B/Safe Tienen

Inschrijvingen NIET MEER mogelijk  : 
Programma op smart cliënt

Ingeschreven :  ( 16 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 0660 2B/Safe Tienen (2 ploegen), 1210 Stella Artois Leuven Bears (1 ploeg), 1372 LSV Basket Landen (1 ploeg), 1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1888 GSG Aarschot (2 ploegen), 1916 BBC Haacht (2 ploegen), 5005 Basket Groot Zemst (3 ploegen), 5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen).

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.50 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Zevende tornooi : OVERIJSE – zondag 28 januari van 09.30 tot 12.30 (sporthal Den Heurk) – organisatie 1349 BCT Overijse

Inschrijvingen  waren NIET MEER mogelijk : inschrijvingen van BG Zemst (3 ploegen) – te laat - wordt niet in aanmerking genomen

Programma op smart cliënt

Ingeschreven   :  (14 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1349 BCT Overijse (2 ploegen), 1476 BC Alsemberg (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1696 BC Asse-Ternat (3 ploegen), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 2515 De Rode Leeuwen (1 ploeg), 5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen).

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.30 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Achtste tornooi : BOUTERSEM – zondag 4 februari van 09.30 tot 12.30 (sport’o’droom) – organisatie 5015 Lubbeek B-ball stars

Inschrijvingen nog mogelijk

Reeds ingeschreven   : (11 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 660 2B/Safe Tienen (3 ploegen), 1210 Stella Artois Leuven Bears (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg),  2294 Notre Dame Leuven (1 ploeg), 5015 Lubbeek B-ball stars (4 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.35 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Negende tornooi : AARSCHOT – zondag 18 februari van 09.00 tot 12.00 (sporthal Demervallei ) – organisatie 1888 GSG Aarschot

Inschrijvingen  NIET MEER mogelijk 

Programma op smart cliënt

Reeds ingeschreven : ( 18 ploegen) :  660 2 B/Safe Tienen (2 ploegen), 1349 BCT Overijse (1 ploeg), 1372 LSV Basket Landen (1 ploeg), 1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1696 BC Asse Ternat ( 1 ploeg), 1888 GSG Aarschot (3 ploegen), 1916 BBC Haacht (1 ploeg), 2610 Boortmeerbeek Bulldogs (2 ploegen), 5015 Lubbeek B-ball stars (3 ploegen), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (2 ploegen)
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Tiende tornooi : ASSE – zondag 25 februari van 09.30 tot 12.30 (sportloods Asse) – organisatie 1696 BC Asse-Ternat

Inschrijvingen NIET MEER mogelijk

Programma op smart cliënt

Ingeschreven  : ( 25 ploegen) :   76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1210 Stella Artois Leuven Bears (1 ploeg),  1476 BC Alsemberg (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1696 BC Asse-Ternat (4 ploegen), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2097 BC Opwijk (2 ploegen), 2423 Merchtem Eagles (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 2515 De Rode Leeuwen (2 ploegen), 5005 Basket Groot Zemst (3 ploegen), 5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen), 5021 BC Foyer Molenbeek (3 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.30 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Elfde tornooi : MACHELEN – zondag 11 maart van 10.00 tot 13.00 (sporthal Bosveld) – organisatie 0076 BC Machelen-Diegem

Inschrijvingen  NIET MEER mogelijk

Programma op smart cliënt

Ingeschreven  : ( 25 ploegen) :   76 BC Machelen-Diegem (2 ploegen), 660 2B/Safe Tienen (1 ploeg), 1476 BC Alsemberg (1 ploeg), 1696 BC Asse Ternat (3 ploegen), 1888 GSG Aarschot (2 ploegen), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2097 BC Opwijk (2 ploegen), 2423 Merchtem Eagles (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 2515 De Rode Leeuwen (2 ploegen),  5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen), 5021 BC Foyer Molenbeek (3 ploegen), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (2 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.55 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Twaalfde tornooi : MALDEREN – zondag 18 maart van 9.30 tot 12.30 (sporthal Verma) – organisatie 2464 Londerzeelse Dunkers

Inschrijvingen NIET MEER mogelijk

Programma op smart cliënt

Ingeschreven  : ( 13 ploegen) :   76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1696 BC Asse-Ternat (3 ploegen), 2097 BC Opwijk (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (2 ploegen),5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen), 5021 BC Foyer Molenbeek (3 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.25 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Dertiende tornooi : SCHERPENHEUVEL – zaterdag 24 maart van 9.00 tot 12.00 (sporthal Scherpenheuvel – organisatie 1410 Clem Scherpenheuvel)

Inschrijvingen NIET MEER mogelijk

Programma op smart cliënt

Reeds ingeschreven  :  ( 14 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 660 2 B/Safe Tienen (2 ploegen),  1210 Stella Artois Leuven Bears (1 ploeg), 1372 LSV Basket Landen (1 ploeg), 1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1696 BC Asse Ternat (1 ploeg), 1916 BBC Haacht (2 ploegen),  5005 Basket Groot Zemst (4 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Veertiende tornooi : LEUVEN – zaterdag 31 maart van 09.00 tot 12.00 (sporthal Redingenhof – organisatie 2294 Notre Dame Leuven)

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven   : (9 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1349 BCT Overijse (2 ploegen), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 2294 Notre Dame Leuven (2 ploegen), 5015 Lubbeek B-Ball Stars (3 ploegen)
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Vijftiende tornooi : BEERSEL – zaterdag 21 april van 10.00 tot 13.00 (sporthal Kerkeveld – organisatie 1476 BC Alsemberg)

Inschrijvingen  NIET MEER mogelijk

Programma op smart cliënt

Reeds ingeschreven  :  ( 12 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1476 BC Alsemberg (1 ploeg), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2515 De Rode Leeuwen (3 ploegen), 2580 Everse Dino’s (2 ploegen), 5005 Basket Groot Zemst (3 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 13.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Zestiende tornooi : EPPEGEM – zondag 29 april van 14.00 tot 17.00 (sporthal Waterleest – organisatie 5005 Basket Groot Zemst)

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven  :  ( 16 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 5005 Basket Groot Zemst (4 ploegen), 5015 Lubbeek B-Ball stars (3 ploegen), 5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (2 ploegen)
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 13.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 17.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Laatste tornooi (APOTHEOSE) – Sporthal Opwijk – zaterdag 6 mei van 08.30 tot 10.30 – organisatie PC Vlaams-Brabant

Op uitnodiging (15 ploegen)  : 0076 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 0660 2B/Safe Tienen (1 ploeg), 1349 BCT Overijse ( 1 ploeg), 1372 LSV Basket Landen (1 ploeg),  1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg), 1476 BBC Alsemberg (1 ploeg), 1696 BC Asse-Ternat (1 ploeg), 1888 GSG Aarschot (1 ploeg), 1896 BC Grimbergen (1 ploeg), 1916 BBC Haacht (1 ploeg), 2097 BC Opwijk (1 ploeg), 2294 Notre Dame Leuven (1 ploeg),2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg),  5005 Basket Groot Zemst (1 ploeg), 5015 Lubbeek Stars (1 ploeg), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (1 ploeg)  Boutersem united (1 ploeg)

 

ALGEMEEN

Clubs die wensen een event te organiseren gebruiken liefst andere data dan de data hierboven voor hun eigen organisatie.

Nieuwe organisaties moeten steeds langs het Provinciaal Comité aangevraagd worden.

Gelieve mij per kerende mail de inschrijvingen, de bijkomende events, elk ontbrekende informatie op te sturen.

Gelieve uw voorstellen en akkoorden naar mij te sturen  sergekovaleni@telenet.be

met volgende adressen in CC pauljanssens2@telenet.be

opgelet ! De mailing naar de Peanuts verantwoordelijken in elkE club moeten jullie vanaf 2018 intern oplossen !!!

 

   

Peanuts events : Administratieve richtlijnen

 

Graag ontvangen wij na elk event de gepaste wedstrijdbladen  van de organiserend club  

(PROVINCIALE WEDSTRIJDBLADEN VL-BR
Paul Broeckx

Waterstraat 26
3360 BIERBEEK)

 

2)   Peanuts wedstrijden / Leiding

 

Het siert onze peanuts organisaties dat de clubs  telkens vrijwilligers, oudere spelers, begeleiders vinden om de wedstrijden te fluiten.

Wij vragen u om de gemakkelijke oplossing (coaches laten fluiten & coachen) te vermijden bij U8/PEANUTS events.

Dank u  

 

Peanuts /U8 – Microben/U10 – Benjamins / U12
3

Spelers geboren in 2009 !!!, 2010 en 2011 zijn gerechtigd om bij de peanuts/U8 te spelen. (2009 * = maximum 1 jaar aansluiting)

Spelers geboren in 2007 !!!! *, 2008 en 2009 zijn gerechtigd om bij de microben/U10 te spelen. (2007 * = maximum 1 jaar aansluiting)

Spelers geboren in 2006 en 2007 zijn gerechtigd om bij de benjamins/U12 te spelen.

Geboortejaar 2009

…..De spelers zijn van het geboortejaar 2011, 2010 en 2009 (beginnende spelers, anders doorschuiven naar U10)…..

Geen spelers opstellen geboren in 2009 en aangesloten in 2015 en vroeger !! Controles zullen doorgevoerd worden

Daarom vragen wij om de wedstrijdbladen zorgvuldig in te vullen (naam, voornaam , geboortejaar)

Event formule

Ter bevestiging : alle wedstrijden worden gespeeld in 1 x 8 minuten zonder chronostop (met akkoord van de sportief coördinator)

Zich op verschillende tornooien inschrijven ….. en achteraf op de laatste minuut forfait geven is niet alleen maar spijtig voor de event organisator en de kalendermaker, maar toont weinig respect voor de andere clubs die wel hadden willen komen op een volgeboekte tornooi ☹

 

Namens het Provinciaal Comité Vlaams-Brabant

Serge Kovaleni

Kalenderverantwoordelijke