PC VLAAMS-BRABANT - KALENDER CEL - SEIZOEN 2017/2018 - NIEUWS 16 - U8 peanuts

 

Allen,


MAILING – NEWS

 

De Vlaams-Brabantse Kalender Cel Nieuws word (volgens het Board informatie) naar alle Vlaams-Brabantse secretariaten gestuurd (voorzitters in cc) en moet als een officieel document ontvangen, gelezen en behandeld worden.
De mailing naar de Peanuts verantwoordelijken in elk club moeten jullie vanaf 2017 intern oplossen !!!
Om uw in te schrijven, volstaat het om mij een mail te sturen – check wel achteraf of je ingeschreven bent

Jullie kunnen nog inschrijven voor de events van Boutersem (4 februari), Aarschot (18 februari), Leuven ND (31 maart), Beersel (21 april) en Eppegem (28 april).
Het is te laat om een uitnodiging te “forceren” voor de andere events.
  


            2) PEANUTS U8 / HUIDIGE PLANNING/ 3X3 ½ COURT (status 13 december)



Vierde tornooi : LANDEN – zondag 17 december van 10.00 tot 13.00 (sporthal  Landen ) – organisatie 1372 Landen



Ingeschreven : ( 9 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 660 2B/Safe Tienen (2 ploegen), 1372 LSV Landen (2 ploegen),1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg), 5015 Lubbeek B-Ball Stars (3 ploegen)
BC Machelen-Diegem G08 A 2B|SAFE Tienen G08 A 1000 zo 17-12-2017
L.S.V. Basket Landen G08 A Lubbeek B-Ball-Stars G08 A 1000 zo 17-12-2017
Clem Scherpenheuvel G08 A 2B|SAFE Tienen G08 B 1010 zo 17-12-2017
L.S.V. Basket Landen G08 B Lubbeek B-Ball-Stars G08 B 1010 zo 17-12-2017
2B|SAFE Tienen G08 A Lubbeek B-Ball-Stars G08 A 1020 zo 17-12-2017
Lubbeek B-Ball-Stars G08 C BC Machelen-Diegem G08 A 1020 zo 17-12-2017
2B|SAFE Tienen G08 B Lubbeek B-Ball-Stars G08 B 1030 zo 17-12-2017
L.S.V. Basket Landen G08 A Clem Scherpenheuvel G08 A 1030 zo 17-12-2017
BC Machelen-Diegem G08 A Lubbeek B-Ball-Stars G08 A 1040 zo 17-12-2017
L.S.V. Basket Landen G08 B Lubbeek B-Ball-Stars G08 C 1040 zo 17-12-2017
Clem Scherpenheuvel G08 A Lubbeek B-Ball-Stars G08 B 1050 zo 17-12-2017
L.S.V. Basket Landen G08 A 2B|SAFE Tienen G08 A 1050 zo 17-12-2017
Lubbeek B-Ball-Stars G08 C Lubbeek B-Ball-Stars G08 A 1100 zo 17-12-2017
L.S.V. Basket Landen G08 B 2B|SAFE Tienen G08 B 1100 zo 17-12-2017
2B|SAFE Tienen G08 A Clem Scherpenheuvel G08 A 1120 zo 17-12-2017
L.S.V. Basket Landen G08 A BC Machelen-Diegem G08 A 1120 zo 17-12-2017
2B|SAFE Tienen G08 B Lubbeek B-Ball-Stars G08 C 1130 zo 17-12-2017
Lubbeek B-Ball-Stars G08 B Lubbeek B-Ball-Stars G08 A 1130 zo 17-12-2017
Clem Scherpenheuvel G08 A BC Machelen-Diegem G08 A 1140 zo 17-12-2017
L.S.V. Basket Landen G08 B L.S.V. Basket Landen G08 A 1140 zo 17-12-2017
2B|SAFE Tienen G08 B Lubbeek B-Ball-Stars G08 A 1150 zo 17-12-2017
Lubbeek B-Ball-Stars G08 B Lubbeek B-Ball-Stars G08 C 1150 zo 17-12-2017
L.S.V. Basket Landen G08 B 2B|SAFE Tienen G08 A 1200 zo 17-12-2017
BC Machelen-Diegem G08 A 2B|SAFE Tienen G08 A 1000 zo 17-12-2017
L.S.V. Basket Landen G08 A Lubbeek B-Ball-Stars G08 A 1000 zo 17-12-2017
Clem Scherpenheuvel G08 A 2B|SAFE Tienen G08 B 1010 zo 17-12-2017
L.S.V. Basket Landen G08 B Lubbeek B-Ball-Stars G08 B 1010 zo 17-12-2017
2B|SAFE Tienen G08 A Lubbeek B-Ball-Stars G08 A 1020 zo 17-12-2017
Lubbeek B-Ball-Stars G08 C BC Machelen-Diegem G08 A 1020 zo 17-12-2017
2B|SAFE Tienen G08 B Lubbeek B-Ball-Stars G08 B 1030 zo 17-12-2017
L.S.V. Basket Landen G08 A Clem Scherpenheuvel G08 A 1030 zo 17-12-2017
BC Machelen-Diegem G08 A Lubbeek B-Ball-Stars G08 A 1040 zo 17-12-2017
L.S.V. Basket Landen G08 B Lubbeek B-Ball-Stars G08 C 1040 zo 17-12-2017
Clem Scherpenheuvel G08 A Lubbeek B-Ball-Stars G08 B 1050 zo 17-12-2017
L.S.V. Basket Landen G08 A 2B|SAFE Tienen G08 A 1050 zo 17-12-2017
Lubbeek B-Ball-Stars G08 C Lubbeek B-Ball-Stars G08 A 1100 zo 17-12-2017
L.S.V. Basket Landen G08 B 2B|SAFE Tienen G08 B 1100 zo 17-12-2017
2B|SAFE Tienen G08 A Clem Scherpenheuvel G08 A 1120 zo 17-12-2017
L.S.V. Basket Landen G08 A BC Machelen-Diegem G08 A 1120 zo 17-12-2017
2B|SAFE Tienen G08 B Lubbeek B-Ball-Stars G08 C 1130 zo 17-12-2017
Lubbeek B-Ball-Stars G08 B Lubbeek B-Ball-Stars G08 A 1130 zo 17-12-2017
Clem Scherpenheuvel G08 A BC Machelen-Diegem G08 A 1140 zo 17-12-2017
L.S.V. Basket Landen G08 B L.S.V. Basket Landen G08 A 1140 zo 17-12-2017
2B|SAFE Tienen G08 B Lubbeek B-Ball-Stars G08 A 1150 zo 17-12-2017
Lubbeek B-Ball-Stars G08 B Lubbeek B-Ball-Stars G08 C 1150 zo 17-12-2017
L.S.V. Basket Landen G08 B 2B|SAFE Tienen G08 A 1200 zo 17-12-2017

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.20 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden
______________________________________________________________________________________



Vijfde tornooi : WESPELAAR – zaterdag 30 december van 09.00 tot 12.00 (sporthal Den Dijk ) – organisatie 1916 Haacht 


Inschrijvingen NIET MEER mogelijk  
Programma op smart cliënt
Ingeschreven : ( 13 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1349 BCT Overijse (2 ploegen), 1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg), 1916 BBC Haacht (2 ploegen),  1888 GSG Aarschot (2 ploegen), 2294 Notre Dame Leuven (1 ploeg), 2610 Boortmeerbeek Bulldogs (1 ploeg), 5005 Basket Groot Zemst (3 ploegen).
BC Machelen-Diegem G08 A Notre Dame Leuven G08 A VBG0851OCM05 900
Basket Groot Zemst G08 A Bct Overijse G08 A                 VBG0851OJD05 900
BBC Haacht G08 A                 GSG Aarschot G08 A                 VBG0851OAH05 911
Basket Groot Zemst G08 B Clem Scherpenheuvel G08 A VBG0851OKF05 911
BBC Haacht G08 B Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G08 A VBG0851OBG05 922
GSG Aarschot G08 B               Bct Overijse G08 B                VBG0851OIE05 922
Basket Groot Zemst G08 C BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851OLC05 933
Notre Dame Leuven G08 A Basket Groot Zemst G08 A VBG0851OMJ05 933
BBC Haacht G08 A                Bct Overijse G08 A                 VBG0851OAD05 944
GSG Aarschot G08 A                Basket Groot Zemst G08 B                VBG0851OHK05 944
BBC Haacht G08 B               GSG Aarschot G08 B                VBG0851OBI05 955
Clem Scherpenheuvel G08 A Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G08 A VBG0851OFG05 955
BC Machelen-Diegem G08 A Basket Groot Zemst G08 B VBG0851OCK05 1006
Bct Overijse G08 B                Basket Groot Zemst G08 C                VBG0851OEL05 1006
BBC Haacht G08 A               Basket Groot Zemst G08 B               VBG0851OAK05 1017
Notre Dame Leuven G08 A Bct Overijse G08 A               VBG0851OMD05 1017
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G08 A GSG Aarschot G08 B VBG0851OGI05 1028
GSG Aarschot G08 A             Clem Scherpenheuvel G08 A VBG0851OHF05 1028
BBC Haacht G08 B                               Bct Overijse G08 B VBG0851OBE05 1039
Notre Dame Leuven G08 A                Basket Groot Zemst G08 C VBG0851OML05 1039
BBC Haacht G08 A                  Basket Groot Zemst G08 A VBG0851OAJ05 1050
BC Machelen-Diegem G08 A               Bct Overijse G08 A VBG0851OCD05 1050
BBC Haacht G08 B                 Basket Groot Zemst G08 B VBG0851OBK05 1101
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.00 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Zesde tornooi : TIENEN – zaterdag 13 januari van 09.30 tot 12.30 (sporthal Sportschuur) – organisatie 0660 2B/Safe Tienen


Inschrijvingen NIET MEER mogelijk  : 
Programma op smart cliënt
Ingeschreven :  ( 16 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 0660 2B/Safe Tienen (2 ploegen), 1210 Stella Artois Leuven Bears (1 ploeg), 1372 LSV Basket Landen (1 ploeg), 1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1888 GSG Aarschot (2 ploegen), 1916 BBC Haacht (2 ploegen), 5005 Basket Groot Zemst (3 ploegen), 5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen).
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.50 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Zevende tornooi : OVERIJSE – zondag 28 januari van 09.30 tot 12.30 (sporthal Den Heurk) – organisatie 1349 BCT Overijse


Inschrijvingen  waren NIET MEER mogelijk : inschrijvingen van BG Zemst (3 ploegen) – te laat - wordt niet in aanmerking genomen
Programma op smart cliënt
Ingeschreven   :  (14 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1349 BCT Overijse (2 ploegen), 1476 BC Alsemberg (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1696 BC Asse-Ternat (3 ploegen), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 2515 De Rode Leeuwen (1 ploeg), 5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen).
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.30 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Achtste tornooi : BOUTERSEM – zondag 4 februari van 09.30 tot 12.30 (sport’o’droom) – organisatie 5015 Lubbeek B-ball stars NIEUW


Inschrijvingen mogelijk
Reeds ingeschreven   : (9 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 660 2B/Safe Tienen (2 ploegen), 1210 Stella Artois Leuven Bears (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg),  5015 Lubbeek B-ball stars (4 ploegen)
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.35 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Negende tornooi : AARSCHOT – zondag 18 februari van 09.00 tot 12.00 (sporthal Demervallei ) – organisatie 1888 GSG Aarschot


Inschrijvingen mogelijk  : 
Reeds ingeschreven : ( 13 ploegen) :  660 2 B/Safe Tienen (2 ploegen), 1349 BCT Overijse (1 ploeg), 1372 LSV Basket Landen (1 ploeg), 1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1696 BC Asse Ternat ( 1 ploeg), 1888 GSG Aarschot (3 ploegen), 1916 BBC Haacht (1 ploeg), 2610 Boortmeerbeek Bulldogs (1 ploeg), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (2 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Tiende tornooi : ASSE – zondag 25 februari van 09.30 tot 12.30 (sportloods Asse) – organisatie 1696 BC Asse-Ternat


Inschrijvingen NIET MEER mogelijk
Programma op smart cliënt
Ingeschreven  : ( 25 ploegen) :   76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1210 Stella Artois Leuven Bears (1 ploeg),  1476 BC Alsemberg (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1696 BC Asse-Ternat (4 ploegen), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2097 BC Opwijk (2 ploegen), 2423 Merchtem Eagles (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 2515 De Rode Leeuwen (2 ploegen), 5005 Basket Groot Zemst (3 ploegen), 5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen), 5021 BC Foyer Molenbeek (3 ploegen)
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.30 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Elfde tornooi : MACHELEN – zondag 11 maart van 10.00 tot 13.00 (sporthal Bosveld) – organisatie 0076 BC Machelen-Diegem


Inschrijvingen  NIET MEER mogelijk
Programma op smart cliënt
Ingeschreven  : ( 25 ploegen) :   76 BC Machelen-Diegem (2 ploegen), 660 2B/Safe Tienen (1 ploeg), 1476 BC Alsemberg (1 ploeg), 1696 BC Asse Ternat (3 ploegen), 1888 GSG Aarschot (2 ploegen), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2097 BC Opwijk (2 ploegen), 2423 Merchtem Eagles (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 2515 De Rode Leeuwen (2 ploegen),  5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen), 5021 BC Foyer Molenbeek (3 ploegen), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (2 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.55 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Twaalfde tornooi : MALDEREN – zondag 18 maart van 9.30 tot 12.30 (sporthal Verma) – organisatie 2464 Londerzeelse Dunkers


Inschrijvingen NIET MEER mogelijk
Programma op smart cliënt
Ingeschreven  : ( 13 ploegen) :   76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1696 BC Asse-Ternat (3 ploegen), 2097 BC Opwijk (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (2 ploegen),5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen), 5021 BC Foyer Molenbeek (3 ploegen)
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.25 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Dertiende tornooi : SCHERPENHEUVEL – zaterdag 24 maart van 9.00 tot 12.00 (sporthal Scherpenheuvel – organisatie 1410 Clem Scherpenheuvel)


Inschrijvingen NIET MEER mogelijk
Programma op smart cliënt
Reeds ingeschreven  :  ( 14 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 660 2 B/Safe Tienen (2 ploegen),  1210 Stella Artois Leuven Bears (1 ploeg), 1372 LSV Basket Landen (1 ploeg), 1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1696 BC Asse Ternat (1 ploeg), 1916 BBC Haacht (2 ploegen),  5005 Basket Groot Zemst (4 ploegen)
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


NIEUW Veertiende tornooi : LEUVEN – zaterdag 31 maart van 09.00 tot 12.00 (sporthal Redingenhof – organisatie 2294 Notre Dame Leuven) NIEUW


Inschrijvingen mogelijk
Reeds ingeschreven   : (3 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 2294 Notre Dame Leuven (2 ploegen)
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Vijftiende tornooi : BEERSEL – zaterdag 21 april van 10.00 tot 13.00 (sporthal Kerkeveld – organisatie 1476 BC Alsemberg)


Inschrijvingen mogelijk
Reeds ingeschreven  :  ( 9 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1476 BC Alsemberg (1 ploeg), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2515 De Rode Leeuwen (2 ploegen), 5005 Basket Groot Zemst (3 ploegen)
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 13.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Zestiende tornooi : EPPEGEM – zondag 29 april van 14.00 tot 17.00 (sporthal Waterleest – organisatie 5005 Basket Groot Zemst)


Inschrijvingen mogelijk
Reeds ingeschreven  :  ( 14 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 5005 Basket Groot Zemst (4 ploegen), 5015 Lubbeek B-Ball stars (1 ploeg), 5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (2 ploegen)
Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 13.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 17.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Laatste tornooi (APOTHEOSE) – Sporthal Opwijk – zaterdag 6 mei van 08.30 tot 10.30 – organisatie PC Vlaams-Brabant

 

Op uitnodiging (15 ploegen)  : 0076 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 0660 2B/Safe Tienen (1 ploeg), 1349 BCT Overijse ( 1 ploeg), 1372 LSV Basket Landen (1 ploeg),  1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg), 1476 BBC Alsemberg (1 ploeg), 1696 BC Asse-Ternat (1 ploeg), 1888 GSG Aarschot (1 ploeg), 1896 BC Grimbergen (1 ploeg), 1916 BBC Haacht (1 ploeg), 2097 BC Opwijk (1 ploeg), 2294 Notre Dame Leuven (1 ploeg),2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg),  5005 Basket Groot Zemst (1 ploeg), 5015 Lubbeek Stars (1 ploeg), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (1 ploeg)  Boutersem united (1 ploeg)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ALGEMEEN


Clubs die wensen een event te organiseren gebruiken liefst andere data dan de data hierboven voor hun eigen organisatie.
Nieuwe organisaties moeten steeds langs het Provinciaal Comité aangevraagd worden.
Gelieve mij per kerende mail de inschrijvingen, de bijkomende events, elk ontbrekende informatie op te sturen.
Gelieve uw voorstellen en akkoorden naar mij te sturen  sergekovaleni@telenet.be
met volgende adressen in CC pauljanssens2@telenet.be

opgelet ! De mailing naar de Peanuts verantwoordelijken in elk club moeten jullie vanaf 2017 intern oplossen !!!


1) Peanuts events : Administratieve richtlijnen


Graag ontvangen wij na elk event de gepaste wedstrijdbladen  van de organiserend club  
(PROVINCIALE WEDSTRIJDBLADEN VL-BR
Paul Broeckx
Waterstraat 26
3360 BIERBEEK)

 

2)   Peanuts wedstrijden / Leiding


Het siert onze peanuts organisaties dat de clubs  telkens vrijwilligers, oudere spelers, begeleiders vinden om de wedstrijden te fluiten.
Wij vragen u om de gemakkelijke oplossing (coaches laten fluiten & coachen) te vermijden bij U8/PEANUTS events.
Dank u  

 

3)Peanuts /U8 – Microben/U10 – Benjamins / U12


Spelers geboren in 2009 !!!, 2010 en 2011 zijn gerechtigd om bij de peanuts/U8 te spelen. (2009 * = maximum 1 jaar aansluiting)
Spelers geboren in 2007 !!!! *, 2008 en 2009 zijn gerechtigd om bij de microben/U10 te spelen. (2007 * = maximum 1 jaar aansluiting)
Spelers geboren in 2006 en 2007 zijn gerechtigd om bij de benjamins/U12 te spelen.
Geboortejaar 2009
…..De spelers zijn van het geboortejaar 2011, 2010 en 2009 (beginnende spelers, anders doorschuiven naar U10)…..
=  > >> Geen spelers opstellen geboren in 2009 en aangesloten in 2015 en vroeger !!

Controles zullen doorgevoerd worden