PC VLAAMS-BRABANT - KALENDER CEL - SEIZOEN 2017/2018 - NIEUWS 15 - U12 Benjamins Dagen

 

MAILING – NEWS

 


De Vlaams-Brabantse Kalender Cel Nieuws word (volgens het Board informatie) naar alle Vlaams-Brabantse secretariaten gestuurd (voorzitters in cc) en moet als een officieel document ontvangen, gelezen en behandeld worden.De mailing naar de Peanuts verantwoordelijken in elk club moeten jullie vanaf 2017 intern oplossen !!!
Peanuts /U8 – Microben/U10 – Benjamins / U12
Spelers geboren in 2009 !!!, 2010 en 2011 zijn gerechtigd om bij de peanuts/U8 te spelen. (2009 * = maximum 1 jaar aansluiting)
Spelers geboren in 2007 !!!! *, 2008 en 2009 zijn gerechtigd om bij de microben/U10 te spelen. (2007 * = maximum 1 jaar aansluiting)
Spelers geboren in 2006 en 2007 zijn gerechtigd om bij de benjamins/U12 te spelen.

Benjamin Day 1 / DIEST / Zaterdag 11 november 2017


Wedstrijd Datum Tijd Accommodatie TeamThuis TeamUit 1e official 2e official Poule Uitslag


VBG1231EAE10 za 11-11-2017 900 KTA Complex Diest Stella Artois Leuven Bears G12 A Clem Scherpenheuvel G12 A Joren Vermeylen Allison Vanosmael U12 Vlaams-Brabant Gewestelijk R1 E
VBG1231ECB10 za 11-11-2017 900 KTA Complex Diest Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G12 A Dynamo Bertem G12 B Dimitri Boon Sander Lannoye U12 Vlaams-Brabant Gewestelijk R1 E
VBG1231EDF05 za 11-11-2017 900 KTA Complex Diest Red Dragons Huldenberg G12 A Record Bank Keerbergen Lakers G12 A Jan Haeck Robbe Kemps U12 Vlaams-Brabant Gewestelijk R1 E
VBG1231DAE10 za 11-11-2017 1100 KTA Complex Diest GSG Aarschot G12 A BC Asse-Ternat G12 C Joren Vermeylen Allison Vanosmael U12 Vlaams-Brabant Gewestelijk R1 D  
VBG1231DCB10 za 11-11-2017 1100 KTA Complex Diest Bavi Vilvoorde G12 B Stella Artois Leuven Bears G12 B   U12 Vlaams-Brabant Gewestelijk R1 D    0- 20  AFOR
VBG1231DFD10 za 11-11-2017 1100 KTA Complex Diest Jets Basket Zaventem G12 A L.S.V. Basket Landen G12 B Dimitri Boon Sander Lannoye U12 Vlaams-Brabant Gewestelijk R1 D  
VBG1231FFD10 za 11-11-2017 1100 KTA Complex Diest BBC Haacht G12 A Dynamo Bertem G12 A Jan Haeck Robbe Kemps U12 Vlaams-Brabant Gewestelijk R1 F
VBG1231FAE10 za 11-11-2017 1300 KTA Complex Diest GSG Aarschot G12 B Clem Scherpenheuvel G12 B Ellen Hendrickx Anvar Loomans U12 Vlaams-Brabant Gewestelijk R1 F
VBG1231FCB10 za 11-11-2017 1300 KTA Complex Diest Toyota Wouters Diest G12 A Stella Artois Leuven Bears G12 D Diego Peeters Joren Vermeylen U12 Vlaams-Brabant Gewestelijk R1 F
VBG1231GFD10 za 11-11-2017 1300 KTA Complex Diest Jets Basket Zaventem M12 A Everse Dino's G12 B Philippe Smetcoren Marijn Grymonprez U12 Vlaams-Brabant Gewestelijk R1 G  
VBG1231GAE10 za 11-11-2017 1500 KTA Complex Diest BC Foyer Molenbeek M12 A Notre Dame Leuven M12 A Philippe Smetcoren Marijn Grymonprez U12 Vlaams-Brabant Gewestelijk R1 G  
VBG1231HAE10 za 11-11-2017 1500 KTA Complex Diest Basket Betekom G12 A Lubbeek B-Ball-Stars G12 A Ellen Hendrickx Anvar Loomans U12 Vlaams-Brabant Gewestelijk R1 H
VBG1231HCB10 za 11-11-2017 1500 KTA Complex Diest 2B|SAFE Tienen G12 A KYD Kortenberg Young Devils G12 A Diego Peeters Joren Vermeylen U12 Vlaams-Brabant Gewestelijk R1 H

4 .Benjamin Day 2 / MACHELEN / Zondag 12 november 2017


Wedstrijd Datum Tijd Accommodatie TeamThuis TeamUit 1e official 2e official Poule Uitslag


VBG1231AAE10 zo 12-11-2017 900 Sporthal Heirbaan Machelen Londerzeelse Dunkers G12 A Basket Club Groot Dilbeek G12 A Anton Thienpont Wout Swevers U12 Vlaams-Brabant Gewestelijk R1 A
VBG1231ACB10 zo 12-11-2017 900 Sporthal Heirbaan Machelen De Rode Leeuwen G12 A BC Opwijk G12 B Larens Bessems Gus Essanga U12 Vlaams-Brabant Gewestelijk R1 A
VBG1231AFD10 zo 12-11-2017 900 Sporthal Heirbaan Machelen BBC Alsemberg G12 A Tigers Halle G12 A Jorden Dekoster Anvar Loomans U12 Vlaams-Brabant Gewestelijk R1 A
VBG1231BAE10 zo 12-11-2017 1100 Sporthal Heirbaan Machelen BC Grimbergen G12 A Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G12 A Anton Thienpont Wout Swevers U12 Vlaams-Brabant Gewestelijk R1 B  
VBG1231BCB10 zo 12-11-2017 1100 Sporthal Heirbaan Machelen De Rode Leeuwen G12 B BC Opwijk G12 A Larens Bessems Gus Essanga U12 Vlaams-Brabant Gewestelijk R1 B  
VBG1231BFD10 zo 12-11-2017 1100 Sporthal Heirbaan Machelen BC Asse-Ternat G12 A Merchtem Eagles G12 A Jorden Dekoster Anvar Loomans U12 Vlaams-Brabant Gewestelijk R1 B  
VBG1231CFD10 zo 12-11-2017 1300 Sporthal Heirbaan Machelen BC Asse-Ternat G12 B Everse Dino's G12 A Allison Vanosmael Dimitri Boon U12 Vlaams-Brabant Gewestelijk R1 C  
VBG1231GCB10 zo 12-11-2017 1300 Sporthal Heirbaan Machelen Stella Artois Leuven Bears G12 C BC Grimbergen M12 A Anton Thienpont Larens Bessems U12 Vlaams-Brabant Gewestelijk R1 G  
VBG1231HFD10 zo 12-11-2017 1300 Sporthal Heirbaan Machelen BC Machelen-Diegem G12 A L.S.V. Basket Landen G12 A Dorien Beerts Jan Haeck U12 Vlaams-Brabant Gewestelijk R1 H
VBG1231CAE10 zo 12-11-2017 1500 Sporthal Heirbaan Machelen Basket Groot Zemst G12 A Bct Overijse G12 A Allison Vanosmael Dimitri Boon U12 Vlaams-Brabant Gewestelijk R1 C  
VBG1231CCB10 zo 12-11-2017 1500 Sporthal Heirbaan Machelen Bavi Vilvoorde G12 A BC Grimbergen G12 B Dorien Beerts Jan Haeck U12 Vlaams-Brabant Gewestelijk R1 C  


BELANGRIJKE MEDEDELING



Het is onze CPS (cel provinciale scheidsrechters) gelukt om twee scheidsrechters te sturen voor ELK WEDSTRIJD van de Benjamins Dagen.

Jullie hoeven dus geen clubscheidsrechter mee te brengen.
Gelieve het administratief werk van onze scheidsrechters te vergemakkelijken door goed voorbereid te komen naar deze wedstrijden (licenties, vergunningen, attesten zullen gecontroleerd worden…wat nog niet altijd een ingeburgerde gewoonte is bij benjamins wedstrijden. Team thuis zorgt voor de chrono, Team uit zorgt voor de wedstrijdblad.

 
Sportieve groeten,

Namens het Provinciaal Comité Vlaams-Brabant
Serge Kovaleni
Kalenderverantwoordelijke