PC VLAAMS-BRABANT - KALENDER CEL - SEIZOEN 2017/2018 - NIEUWS 14 - U8 peanuts

MAILING – NEWS
De Vlaams-Brabantse Kalender Cel Nieuws word (volgens het Board informatie) naar alle Vlaams-Brabantse secretariaten gestuurd (voorzitters in cc) en moet als een officieel document ontvangen, gelezen en behandeld worden.

De mailing naar de Peanuts verantwoordelijken in elk club moeten jullie vanaf 2017 intern oplossen !!!

  

            2) PEANUTS U8 / HUIDIGE PLANNING/ 3X3 ½ COURT (status 6 november)

Eerste tornooi : BOUTERSEM – zaterdag 25 november van 13.00 tot 16.00 (sport’o droom Boutersem) – organisatie 0660 2B/I Safe Tienen

Inschrijvingen NIET MEER mogelijk

Programma op smart cliënt


Ingeschreven ( 16 ploegen ) :  76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 660 2B/Safe Tienen (2 ploegen), 1349 BCT Overijse (2 ploegen), 1372 LSV Landen (1 ploeg), 1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg), 1696 BC Asse Ternat (1 ploeg),  1888 GSG Aarschot (2 ploegen), 1916 BBC Haacht (2 ploegen), 2610 Boortmeerbeek Bulldogs (1 ploeg), 5015 Lubbeek B-Ball (3 ploegen)

2B|SAFE Tienen G08 A Clem Scherpenheuvel G08 A VBG0851HAJ01 1300
BBC Haacht G08 A BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851HCF01 1300
Bct Overijse G08 A GSG Aarschot G08 A VBG0851HGK01 1300
BC Asse-Ternat G08 A 2B|SAFE Tienen G08 B VBG0851HEB01 1311
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G08 A GSG Aarschot G08 B VBG0851HIL01 1311
Lubbeek B-Ball-Stars G08 A Bct Overijse G08 B VBG0851HNH01 1311
BBC Haacht G08 B Lubbeek B-Ball-Stars G08 B VBG0851HDO01 1322
GSG Aarschot G08 A BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851HKF01 1322
L.S.V. Basket Landen G08 A Lubbeek B-Ball-Stars G08 C VBG0851HMP01 1322
2B|SAFE Tienen G08 A BBC Haacht G08 A VBG0851HAC01 1333
Bct Overijse G08 A Lubbeek B-Ball-Stars G08 A VBG0851HGN01 1333
Clem Scherpenheuvel G08 A Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G08 A VBG0851HJI01 1333
2B|SAFE Tienen G08 B GSG Aarschot G08 B VBG0851HBL01 1344
L.S.V. Basket Landen G08 A Bct Overijse G08 B VBG0851HMH01 1344
Lubbeek B-Ball-Stars G08 B Lubbeek B-Ball-Stars G08 C VBG0851HOP01 1344
BC Asse-Ternat G08 A BBC Haacht G08 B VBG0851HED01 1355
2B|SAFE Tienen G08 A Bct Overijse G08 A VBG0851HAG01 1411
GSG Aarschot G08 A Clem Scherpenheuvel G08 A VBG0851HKJ01 1411
Lubbeek B-Ball-Stars G08 A BBC Haacht G08 A VBG0851HNC01 1411
BC Machelen-Diegem G08 A Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G08 A VBG0851HFI01 1422
Bct Overijse G08 B GSG Aarschot G08 B VBG0851HHL01 1422
Lubbeek B-Ball-Stars G08 B BC Asse-Ternat G08 A VBG0851HOE01 1422
2B|SAFE Tienen G08 A Lubbeek B-Ball-Stars G08 A VBG0851HAN01 1433
2B|SAFE Tienen G08 B L.S.V. Basket Landen G08 A VBG0851HBM01 1433
Lubbeek B-Ball-Stars G08 C BBC Haacht G08 B VBG0851HPD01 1433
BBC Haacht G08 A GSG Aarschot G08 A VBG0851HCK01 1444
Bct Overijse G08 A Clem Scherpenheuvel G08 A VBG0851HGJ01 1444
Lubbeek B-Ball-Stars G08 B BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851HOF01 1444
2B|SAFE Tienen G08 B Lubbeek B-Ball-Stars G08 C VBG0851HBP01 1455
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G08 A Bct Overijse G08 B VBG0851HIH01 1455
GSG Aarschot G08 B BC Asse-Ternat G08 A VBG0851HLE01 1455
2B|SAFE Tienen G08 A GSG Aarschot G08 A VBG0851HAK01 1506
Clem Scherpenheuvel G08 A BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851HJF01 1506
L.S.V. Basket Landen G08 A BBC Haacht G08 B VBG0851HMD01 1506
BBC Haacht G08 A Bct Overijse G08 A VBG0851HCG01 1517
GSG Aarschot G08 B Lubbeek B-Ball-Stars G08 C VBG0851HLP01 1517
Lubbeek B-Ball-Stars G08 A Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G08 A VBG0851HNI01 1517
2B|SAFE Tienen G08 B BBC Haacht G08 B VBG0851HBD01 1528
BC Asse-Ternat G08 A L.S.V. Basket Landen G08 A VBG0851HEM01 1528
Bct Overijse G08 B Lubbeek B-Ball-Stars G08 B VBG0851HHO01 1528

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 12.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 15.45 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

 

Tweede tornooi : WEMMEL – zondag 3 december van 09.30 tot 12.30 (sporthal Campus, Wemmel) – organisatie 5042 Strombeek Beavers Wemmel

 

Inschrijvingen NIET MEER mogelijk

Programma op smart cliënt


Ingeschreven   ( 19 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1696 BC Asse Ternat (3 ploegen), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2097 BC Opwijk (1 ploeg), 2423 Merchtem Eagles (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 5005 Basket Groot Zemst (3 ploegen), 5015 Lubbeek B-Ball (2 ploegen), 5021 BC Foyer Molenbeek (2 ploegen), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (2 ploegen)

Basket Groot Zemst G08 A BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851AAG02 930
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 A BC Asse-Ternat G08 A VBG0851AND02 930
BC Foyer Molenbeek G08 A Lubbeek B-Ball-Stars G08 A VBG0851APJ02 930
BC Opwijk G08 A Basket Groot Zemst G08 B VBG0851AHB02 941
Londerzeelse Dunkers G08 A BC Asse-Ternat G08 B VBG0851AIE02 941
BC Grimbergen G08 A Merchtem Eagles G08 A VBG0851ARL02 941
Lubbeek B-Ball-Stars G08 B BC Asse-Ternat G08 C VBG0851AKF02 952
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 B Merchtem Eagles G08 B VBG0851AOM02 952
BC Foyer Molenbeek G08 B Basket Groot Zemst G08 C VBG0851AQC02 952
Basket Groot Zemst G08 A BC Asse-Ternat G08 A VBG0851AAD02 1003
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 A BC Foyer Molenbeek G08 A VBG0851ANP02 1003
BC Grimbergen G08 B BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851ASG02 1003
BC Asse-Ternat G08 B BC Opwijk G08 A VBG0851AEH02 1014
Lubbeek B-Ball-Stars G08 A BC Grimbergen G08 A VBG0851AJR02 1014
Merchtem Eagles G08 A Londerzeelse Dunkers G08 A VBG0851ALI02 1014
Basket Groot Zemst G08 B Merchtem Eagles G08 B VBG0851ABM02 1025
BC Asse-Ternat G08 C BC Foyer Molenbeek G08 B VBG0851AFQ02 1025
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 B Lubbeek B-Ball-Stars G08 B VBG0851AOK02 1025
BC Asse-Ternat G08 A BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851ADG02 1036
trombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 A Basket Groot Zemst G08 A VBG0851ANA02 1036
BC Grimbergen G08 B Basket Groot Zemst G08 C VBG0851ASC02 1036
BC Opwijk G08 A Londerzeelse Dunkers G08 A VBG0851AHI02 1047
Lubbeek B-Ball-Stars G08 A Merchtem Eagles G08 A VBG0851AJL02 1047
BC Foyer Molenbeek G08 A BC Grimbergen G08 A VBG0851APR02 1047
BC Asse-Ternat G08 B Basket Groot Zemst G08 B VBG0851AEB02 1111
Merchtem Eagles G08 B Lubbeek B-Ball-Stars G08 B VBG0851AMK02 1111
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 B BC Asse-Ternat G08 C VBG0851AOF02 1111
Basket Groot Zemst G08 A Lubbeek B-Ball-Stars G08 A VBG0851AAJ02 1122
BC Machelen-Diegem G08 A Basket Groot Zemst G08 C VBG0851AGC02 1122
BC Foyer Molenbeek G08 B BC Grimbergen G08 B VBG0851AQS02 1122
BC Asse-Ternat G08 A BC Grimbergen G08 A VBG0851ADR02 1133
Londerzeelse Dunkers G08 A BC Foyer Molenbeek G08 A VBG0851AIP02 1133
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 A Merchtem Eagles G08 A VBG0851ANL02 1133
Basket Groot Zemst G08 B Lubbeek B-Ball-Stars G08 B VBG0851ABK02 1144
BC Asse-Ternat G08 B Merchtem Eagles G08 B VBG0851AEM02 1144
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 B BC Opwijk G08 A VBG0851AOH02 1144
BC Asse-Ternat G08 C BC Grimbergen G08 B VBG0851AFS02 1155
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 A BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851ANG02 1155
BC Foyer Molenbeek G08 B Basket Groot Zemst G08 C VBG0851AQc02 1155
Basket Groot Zemst G08 A BC Foyer Molenbeek G08 A VBG0851AAP02 1206
BC Asse-Ternat G08 A Lubbeek B-Ball-Stars G08 A VBG0851ADJ02 1206
Londerzeelse Dunkers G08 A BC Grimbergen G08 A VBG0851AIR02 1206
Basket Groot Zemst G08 B BC Foyer Molenbeek G08 B VBG0851ABQ02 1217
BC Asse-Ternat G08 B Merchtem Eagles G08 A VBG0851AEL02 1217
BC Opwijk G08 A BC Asse-Ternat G08 C VBG0851AHF02 1217
Lubbeek B-Ball-Stars G08 B BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851AKG02 1228
Merchtem Eagles G08 B Basket Groot Zemst G08 C VBG0851AMC02 1228
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 B BC Grimbergen G08 B VBG0851AOS02 1228

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.40 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

 

Derde tornooi : STROMBEEK – zaterdag 9 december van 11.00 tot 14.00 (sporthal Vertommen) – organisatie 1896 BC Grimbergen

 

Inschrijvingen NIET MEER mogelijk

Programma op smart cliënt


Ingeschreven  : ( 23 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1476 BC Alsemberg (1 ploeg), 1696 BC Asse – Ternat (4 ploegen), 1888 GSG Aarschot (2 ploegen) , 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2097 BC Opwijk (1 ploeg), 2423 Merchtem Eagles (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 5005 Basket Groot Zemst (3 ploegen), 5015 Lubbeek B-Ball (2 ploegen), 5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen), 5021 Foyer Molenbeek (2 ploegen)

BC Asse-Ternat G08 A GSG Aarschot G08 A VBG0851NGQ03 1100
BC Grimbergen G08 A BC Opwijk G08 A VBG0851NMP03 1100
BC Machelen-Diegem G08 A BBC Alsemberg G08 A VBG0851NOF03 1100
BC Asse-Ternat G08 B BC Grimbergen G08 B VBG0851NHN03 1110
Merchtem Eagles G08 A Basket Groot Zemst G08 A VBG0851NTA03 1110
Lubbeek B-Ball-Stars G08 A Bavi Vilvoorde G08 A VBG0851NVD03 1110
Bavi Vilvoorde G08 B Basket Groot Zemst G08 B VBG0851NEB03 1120
Londerzeelse Dunkers G08 A BC Foyer Molenbeek G08 A VBG0851NSK03 1120
Merchtem Eagles G08 B BC Asse-Ternat G08 C VBG0851NUI03 1120
Basket Groot Zemst G08 C BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851NCO03 1130
BC Foyer Molenbeek G08 B BC Asse-Ternat G08 D VBG0851NLJ03 1130
GSG Aarschot G08 B Lubbeek B-Ball-Stars G08 B VBG0851NRW03 1130
BC Asse-Ternat G08 A BBC Alsemberg G08 A VBG0851NGF03 1140
BC Grimbergen G08 A GSG Aarschot G08 A VBG0851NMQ03 1140
BC Opwijk G08 A Merchtem Eagles G08 A VBG0851NPT03 1140
Basket Groot Zemst G08 A Lubbeek B-Ball-Stars G08 A VBG0851NAV03 1150
Bavi Vilvoorde G08 A BC Asse-Ternat G08 B VBG0851NDH03 1150
BC Grimbergen G08 B Londerzeelse Dunkers G08 A VBG0851NNS03 1150
Basket Groot Zemst G08 B Merchtem Eagles G08 B VBG0851NBU03 1200
BC Asse-Ternat G08 C GSG Aarschot G08 B VBG0851NIR03 1200
BC Foyer Molenbeek G08 A Bavi Vilvoorde G08 B VBG0851NKE03 1200
BC Asse-Ternat G08 D Basket Groot Zemst G08 C VBG0851NJC03 1210
BC Machelen-Diegem G08 A BC Asse-Ternat G08 A VBG0851NOG03 1210
Lubbeek B-Ball-Stars G08 B BC Foyer Molenbeek G08 B VBG0851NWL03 1210
BBC Alsemberg G08 A GSG Aarschot G08 A VBG0851NFQ03 1220
BC Grimbergen G08 A Merchtem Eagles G08 A VBG0851NMT03 1220
BC Opwijk G08 A Basket Groot Zemst G08 A VBG0851NPA03 1220
Bavi Vilvoorde G08 B Londerzeelse Dunkers G08 A VBG0851NES03 1230
BC Asse-Ternat G08 B Lubbeek B-Ball-Stars G08 A VBG0851NHV03 1230
BC Grimbergen G08 B Bavi Vilvoorde G08 A VBG0851NND03 1230
GSG Aarschot G08 B Basket Groot Zemst G08 C VBG0851NRC03 1240
BC Asse-Ternat G08 C Lubbeek B-Ball-Stars G08 B VBG0851NIW03 1250
BC Asse-Ternat G08 D BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851NJO03 1250
BC Foyer Molenbeek G08 A Basket Groot Zemst G08 B VBG0851NKB03 1250
BC Foyer Molenbeek G08 B Basket Groot Zemst G08 C VBG0851NLC03 1300
BC Grimbergen G08 A BBC Alsemberg G08 A VBG0851NMF03 1300
GSG Aarschot G08 B Merchtem Eagles G08 B VBG0851NRU03 1300
BC Asse-Ternat G08 A Merchtem Eagles G08 A VBG0851NGT03 1310
BC Opwijk G08 A Lubbeek B-Ball-Stars G08 A VBG0851NPV03 1310
GSG Aarschot G08 A Basket Groot Zemst G08 A VBG0851NQA03 1310
Bavi Vilvoorde G08 A Londerzeelse Dunkers G08 A VBG0851NDS03 1320
BC Asse-Ternat G08 B BC Foyer Molenbeek G08 A VBG0851NHK03 1320
BC Grimbergen G08 B Bavi Vilvoorde G08 B VBG0851NNE03 1320
Basket Groot Zemst G08 B GSG Aarschot G08 B VBG0851NBR03 1330
BC Asse-Ternat G08 C BC Foyer Molenbeek G08 B VBG0851NIL03 1330
Merchtem Eagles G08 B Lubbeek B-Ball-Stars G08 B VBG0851NUW03 1330
BBC Alsemberg G08 A BC Asse-Ternat G08 D VBG0851NFJ03 1340
BC Grimbergen G08 A Basket Groot Zemst G08 C VBG0851NMC03 1340
BC Machelen-Diegem G08 A GSG Aarschot G08 A VBG0851NOQ03 1340

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 10.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 14.20 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

Vierde tornooi : LANDEN – zondag 17 december van 10.00 tot 13.00 (sporthal  Landen ) – organisatie 1372 Landen

Inschrijvingen mogelijk  (tot 30 november)

Reeds ingeschreven : ( 8 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 660 2B/Safe Tienen (2 ploegen), 1372 LSV Landen (2 ploegen),1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg), 5015 Lubbeek B-Ball Stars (2 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 13.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

Vijfde tornooi : WESPELAAR – zaterdag 30 december van 09.00 tot 12.00 (sporthal Den Dijk ) – organisatie 1916 Haacht

Inschrijvingen NIET MEER mogelijk  
Programma op smart cliënt

Ingeschreven : ( 13 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1349 BCT Overijse (2 ploegen), 1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg), 1916 BBC Haacht (2 ploegen),  1888 GSG Aarschot (2 ploegen), 2294 Notre Dame Leuven (1 ploeg), 2610 Boortmeerbeek Bulldogs (1 ploeg), 5005 Basket Groot Zemst (3 ploegen).

BC Machelen-Diegem G08 A Notre Dame Leuven G08 A VBG0851OCM05 900
Basket Groot Zemst G08 A Bct Overijse G08 A VBG0851OJD05 900
BBC Haacht G08 A GSG Aarschot G08 A VBG0851OAH05 911
Basket Groot Zemst G08 B Clem Scherpenheuvel G08 A VBG0851OKF05 911
BBC Haacht G08 B Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G08 A VBG0851OBG05 922
GSG Aarschot G08 B Bct Overijse G08 B VBG0851OIE05 92
asket Groot Zemst G08 C BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851OLC05 933
Notre Dame Leuven G08 A Basket Groot Zemst G08 A VBG0851OMJ05 933
BBC Haacht G08 A Bct Overijse G08 A VBG0851OAD05 944
GSG Aarschot G08 A Basket Groot Zemst G08 B VBG0851OHK05 944
BBC Haacht G08 B GSG Aarschot G08 B VBG0851OBI05 955
Clem Scherpenheuvel G08 A Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G08 A VBG0851OFG05 955
BC Machelen-Diegem G08 A Basket Groot Zemst G08 B VBG0851OCK05 1006
Bct Overijse G08 B Basket Groot Zemst G08 C VBG0851OEL05 1006
BBC Haacht G08 A Basket Groot Zemst G08 B VBG0851OAK05 1017
Notre Dame Leuven G08 A Bct Overijse G08 A VBG0851OMD05 1017
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G08 A GSG Aarschot G08 B VBG0851OGI05 1028
GSG Aarschot G08 A Clem Scherpenheuvel G08 A VBG0851OHF05 1028
BBC Haacht G08 B Bct Overijse G08 B VBG0851OBE05 1039
Notre Dame Leuven G08 A Basket Groot Zemst G08 C VBG0851OML05 1039
BBC Haacht G08 A Basket Groot Zemst G08 A VBG0851OAJ05 1050
BC Machelen-Diegem G08 A Bct Overijse G08 A VBG0851OCD05 1050
BBC Haacht G08 B Basket Groot Zemst G08 B VBG0851OBK05 1101
GSG Aarschot G08 A Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G08 A VBG0851OHG05 1101
Clem Scherpenheuvel G08 A Bct Overijse G08 B VBG0851OFE05 1112
Basket Groot Zemst G08 C GSG Aarschot G08 B VBG0851OLI05 1112
BBC Haacht G08 A BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851OAC05 1123
Notre Dame Leuven G08 A GSG Aarschot G08 A VBG0851OMH05 1123
BBC Haacht G08 B Bct Overijse G08 A VBG0851OBD05 1134
Basket Groot Zemst G08 A Basket Groot Zemst G08 B VBG0851OJK05 1134
Clem Scherpenheuvel G08 A GSG Aarschot G08 B VBG0851OFI05 1145
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G08 A Basket Groot Zemst G08 B VBG0851OGK05 1145

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.00 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

 

Zesde tornooi : TIENEN – zaterdag 13 januari van 09.30 tot 12.30 (sporthal Sportschuur) – organisatie 0660 2B/Safe Tienen

 

Inschrijvingen NIET MEER mogelijk  : 
Programma op smart cliënt


Ingeschreven :  ( 16 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 0660 2B/Safe Tienen (2 ploegen), 1210 Stella Artois Leuven Bears (1 ploeg), 1372 LSV Basket Landen (1 ploeg), 1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1888 GSG Aarschot (2 ploegen), 1916 BBC Haacht (2 ploegen), 5005 Basket Groot Zemst (3 ploegen), 5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen).

2B|SAFE Tienen G08 A BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851QBA06 930
L.S.V. Basket Landen G08 A BBC Haacht G08 A VBG0851QCD06 930
Basket Groot Zemst G08 A Clem Scherpenheuvel G08 A VBG0851QGH06 940
Bavi Vilvoorde G08 B GSG Aarschot G08 A VBG0851QMF06 940
2B|SAFE Tienen G08 B Stella Artois Leuven Bears G08 A VBG0851QIJ06 950
Dynamo Bertem G08 A BBC Haacht G08 B VBG0851QKL06 950
Bavi Vilvoorde G08 B GSG Aarschot G08 B VBG0851QMN06 1000
Basket Groot Zemst G08 B Basket Groot Zemst G08 C VBG0851QOP06 1000
BC Machelen-Diegem G08 A L.S.V. Basket Landen G08 A VBG0851QAC06 1010
2B|SAFE Tienen G08 A BBC Haacht G08 A VBG0851QBD06 1010
Bavi Vilvoorde G08 A Basket Groot Zemst G08 A VBG0851QEG06 1020
GSG Aarschot G08 A Clem Scherpenheuvel G08 A VBG0851QFH06 1020
2B|SAFE Tienen G08 B Dynamo Bertem G08 A VBG0851QIK06 1030
Stella Artois Leuven Bears G08 A BBC Haacht G08 B VBG0851QJL06 1030
Bavi Vilvoorde G08 B Basket Groot Zemst G08 B VBG0851QMO06 1040
GSG Aarschot G08 B Basket Groot Zemst G08 C VBG0851QNP06 1040
BC Machelen-Diegem G08 A BBC Haacht G08 A VBG0851QAD06 1050
2B|SAFE Tienen G08 A L.S.V. Basket Landen G08 A VBG0851QBC06 1050
Bavi Vilvoorde G08 A Clem Scherpenheuvel G08 A VBG0851QEH06 1100
GSG Aarschot G08 A Basket Groot Zemst G08 A VBG0851QFG06 1100
2B|SAFE Tienen G08 B BBC Haacht G08 B VBG0851QIL06 1110
Stella Artois Leuven Bears G08 A Dynamo Bertem G08 A VBG0851QJK06 1110
Bavi Vilvoorde G08 B Basket Groot Zemst G08 C VBG0851QMP06 1120
GSG Aarschot G08 B Basket Groot Zemst G08 B VBG0851QNO06 1120
BC Machelen-Diegem G08 A Bavi Vilvoorde G08 A VBG0851QAE06 1130
2B|SAFE Tienen G08 A GSG Aarschot G08 A VBG0851QBF06 1130
L.S.V. Basket Landen G08 A Basket Groot Zemst G08 A VBG0851QCG06 1140
BBC Haacht G08 A Clem Scherpenheuvel G08 A VBG0851QDH06 1140
2B|SAFE Tienen G08 B Bavi Vilvoorde G08 B VBG0851QIM06 1150
Stella Artois Leuven Bears G08 A GSG Aarschot G08 B VBG0851QJN06 1150
Dynamo Bertem G08 A Basket Groot Zemst G08 B VBG0851QKO06 1200
BBC Haacht G08 B Basket Groot Zemst G08 C VBG0851QLP06 1200
BC Machelen-Diegem G08 A GSG Aarschot G08 A VBG0851QAF06 1210
2B|SAFE Tienen G08 A Bavi Vilvoorde G08 A VBG0851QBE06 1210
L.S.V. Basket Landen G08 A Clem Scherpenheuvel G08 A VBG0851QCH06 1220
BBC Haacht G08 A Basket Groot Zemst G08 A VBG0851QDG06 1220
2B|SAFE Tienen G08 B GSG Aarschot G08 B VBG0851QIN06 1230
Stella Artois Leuven Bears G08 A Bavi Vilvoorde G08 B VBG0851QJM06 1230
Dynamo Bertem G08 A Basket Groot Zemst G08 C VBG0851QKP06 1240
BBC Haacht G08 B Basket Groot Zemst G08 B VBG0851QLO06 1240

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.50 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

 

Zevende tornooi : OVERIJSE – zondag 28 januari van 09.30 tot 12.30 (sporthal Den Heurk) – organisatie 1349 BCT Overijse

 

Inschrijvingen  waren NIET MEER mogelijk : inschrijvingen van BG Zemst (3 ploegen) – te laat - wordt niet in aanmerking genomen

Programma op smart cliënt


Ingeschreven   :  (14 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1349 BCT Overijse (2 ploegen), 1476 BC Alsemberg (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1696 BC Asse-Ternat (3 ploegen), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 2515 De Rode Leeuwen (1 ploeg), 5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen).

Bct Overijse G08 A BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851PAB07 930
BBC Alsemberg G08 A BC Asse-Ternat G08 A VBG0851PCD07 930
BC Grimbergen G08 A De Rode Leeuwen G08 A VBG0851PEF07 940
Bavi Vilvoorde G08 A BC Asse-Ternat G08 B VBG0851PGH07 940
Bavi Vilvoorde G08 B Dynamo Bertem G08 A VBG0851PJK07 950
Bct Overijse G08 B BC Grimbergen G08 B VBG0851PLM07 950
Bct Overijse G08 A BBC Alsemberg G08 A VBG0851PAC07 1000
BC Asse-Ternat G08 C Londerzeelse Dunkers G08 A VBG0851PNI07 1000
BC Machelen-Diegem G08 A BC Asse-Ternat G08 A VBG0851PBD07 1010
BC Grimbergen G08 A Bavi Vilvoorde G08 A VBG0851PEG07 1010
De Rode Leeuwen G08 A BC Asse-Ternat G08 B VBG0851PFH07 1020
Bct Overijse G08 B Bavi Vilvoorde G08 B VBG0851PLJ07 1020
Dynamo Bertem G08 A BC Asse-Ternat G08 C VBG0851PKN07 1030
BC Grimbergen G08 B Londerzeelse Dunkers G08 A VBG0851PMI07 1030
Bct Overijse G08 A BC Asse-Ternat G08 A VBG0851PAD07 1040
BBC Alsemberg G08 A BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851PCB07 1040
Bavi Vilvoorde G08 A De Rode Leeuwen G08 A VBG0851PGF07 1050
BC Asse-Ternat G08 B BC Grimbergen G08 A VBG0851PHE07 1050
Bavi Vilvoorde G08 B BC Asse-Ternat G08 C VBG0851PJN07 1100
Dynamo Bertem G08 A BC Grimbergen G08 B VBG0851PKM07 1100
BC Machelen-Diegem G08 A De Rode Leeuwen G08 A VBG0851PBF07 1110
Bct Overijse G08 B Londerzeelse Dunkers G08 A VBG0851PLI07 1110
Bct Overijse G08 A BC Grimbergen G08 A VBG0851PAE07 1120
BBC Alsemberg G08 A Bavi Vilvoorde G08 A VBG0851PCG07 1120
BC Asse-Ternat G08 A BC Asse-Ternat G08 B VBG0851PDH07 1130
Bavi Vilvoorde G08 B BC Grimbergen G08 B VBG0851PJM07 1130
Dynamo Bertem G08 A Londerzeelse Dunkers G08 A VBG0851PKI07 1140
Bct Overijse G08 B BC Asse-Ternat G08 C VBG0851PLN07 1140
BC Machelen-Diegem G08 A BC Asse-Ternat G08 B VBG0851PBH07 1150
BC Grimbergen G08 A Bavi Vilvoorde G08 B VBG0851PEJ07 1150
Bct Overijse G08 A BC Asse-Ternat G08 C VBG0851PAN07 1200
BBC Alsemberg G08 A BC Grimbergen G08 B VBG0851PCM07 1200
BC Asse-Ternat G08 A Londerzeelse Dunkers G08 A VBG0851PDI07 1210
Dynamo Bertem G08 A De Rode Leeuwen G08 A VBG0851PKF07 1210
Bct Overijse G08 B Bavi Vilvoorde G08 A VBG0851PLG07 1220

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.30 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

Achtste tornooi : BOUTERSEM – zondag 4 februari van 09.30 tot 12.30 (sport’o’droom) – organisatie 5015 Lubbeek B-ball stars NIEUW

 

Inschrijvingen mogelijk


Reeds ingeschreven   : (5 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 660 2B/Safe Tienen (2 ploegen), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg),  5015 Lubbeek B-ball stars (1 ploeg)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.35 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Negende tornooi : AARSCHOT – zondag 18 februari van 09.00 tot 12.00 (sporthal Demervallei ) – organisatie 1888 GSG Aarschot

Inschrijvingen mogelijk  : 

Reeds ingeschreven : ( 13 ploegen) :  660 2 B/Safe Tienen (2 ploegen), 1349 BCT Overijse (1 ploeg), 1372 LSV Basket Landen (1 ploeg), 1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1696 BC Asse Ternat ( 1 ploeg), 1888 GSG Aarschot (3 ploegen), 1916 BBC Haacht (1 ploeg), 2610 Boortmeerbeek Bulldogs (1 ploeg), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (2 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

Tiende tornooi : ASSE – zondag 25 februari van 09.30 tot 12.30 (sportloods Asse) – organisatie 1696 BC Asse-Ternat

 

Inschrijvingen NIET MEER mogelijk

Programma op smart cliënt


Ingeschreven  : ( 25 ploegen) :   76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1210 Stella Artois Leuven Bears (1 ploeg),  1476 BC Alsemberg (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1696 BC Asse-Ternat (4 ploegen), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2097 BC Opwijk (2 ploegen), 2423 Merchtem Eagles (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 2515 De Rode Leeuwen (2 ploegen), 5005 Basket Groot Zemst (3 ploegen), 5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen), 5021 BC Foyer Molenbeek (3 ploegen)

Bavi Vilvoorde G08 A Stella Artois Leuven Bears G08 A VBG0851JDY10 930
BC Asse-Ternat G08 A Basket Groot Zemst G08 A VBG0851JHA10 930
BC Foyer Molenbeek G08 A BC Opwijk G08 A VBG0851JLR10 930
Merchtem Eagles G08 A BC Grimbergen G08 A VBG0851JWO10 930
BBC Alsemberg G08 A Basket Groot Zemst G08 B VBG0851JFB10 941
BC Asse-Ternat G08 B De Rode Leeuwen G08 A VBG0851JIT10 941
BC Foyer Molenbeek G08 B Dynamo Bertem G08 A VBG0851JMG10 941
Merchtem Eagles G08 B BC Grimbergen G08 B VBG0851JXP10 941
BC Asse-Ternat G08 C Bavi Vilvoorde G08 B VBG0851JJE10 952
BC Foyer Molenbeek G08 C BC Opwijk G08 B VBG0851JNS10 952
BC Machelen-Diegem G08 A Basket Groot Zemst G08 C VBG0851JQC10 952
Londerzeelse Dunkers G08 A De Rode Leeuwen G08 B VBG0851JUV10 952
Basket Groot Zemst G08 A BC Foyer Molenbeek G08 A VBG0851JAL10 1003
BC Asse-Ternat G08 A BC Asse-Ternat G08 D VBG0851JHK10 1003
BC Grimbergen G08 A Stella Artois Leuven Bears G08 A VBG0851JOY10 1003
BC Opwijk G08 A Merchtem Eagles G08 A VBG0851JRW10 1003
Basket Groot Zemst G08 B BC Foyer Molenbeek G08 B VBG0851JBM10 1014
Dynamo Bertem G08 A Merchtem Eagles G08 B VBG0851JGX10 1014
BC Asse-Ternat G08 B Bavi Vilvoorde G08 A VBG0851JID10 1014
De Rode Leeuwen G08 A BBC Alsemberg G08 A VBG0851JTF10 1014
Basket Groot Zemst G08 C BC Foyer Molenbeek G08 C VBG0851JCN10 1025
Bavi Vilvoorde G08 B Londerzeelse Dunkers G08 A VBG0851JEU10 1025
BC Asse-Ternat G08 C BC Grimbergen G08 B VBG0851JJP10 1025
De Rode Leeuwen G08 B BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851JVQ10 1025
Basket Groot Zemst G08 A BC Opwijk G08 A VBG0851JAR10 1036
BC Asse-Ternat G08 A BC Foyer Molenbeek G08 A VBG0851JHL10 1036
BC Asse-Ternat G08 D BC Opwijk G08 B VBG0851JKS10 1036
Merchtem Eagles G08 A Stella Artois Leuven Bears G08 A VBG0851JWY10 1036
Bavi Vilvoorde G08 A BC Grimbergen G08 A VBG0851JDO10 1047
BC Asse-Ternat G08 B BBC Alsemberg G08 A VBG0851JIF10 1047
BC Foyer Molenbeek G08 B Merchtem Eagles G08 B VBG0851JMX10 1047
De Rode Leeuwen G08 A Basket Groot Zemst G08 B VBG0851JTB10 1047
Bavi Vilvoorde G08 B De Rode Leeuwen G08 B VBG0851JEV10 1058
Dynamo Bertem G08 A BC Grimbergen G08 B VBG0851JGP10 1058
BC Asse-Ternat G08 C Londerzeelse Dunkers G08 A VBG0851JJU10 1058
BC Machelen-Diegem G08 A BC Opwijk G08 B VBG0851JQS10 1058
Basket Groot Zemst G08 A BC Foyer Molenbeek G08 C VBG0851JAN10 1109
BC Asse-Ternat G08 A BC Opwijk G08 A VBG0851JHR10 1109
BC Asse-Ternat G08 D Basket Groot Zemst G08 C VBG0851JKC10 1109
BC Foyer Molenbeek G08 A Merchtem Eagles G08 A VBG0851JLW10 1109
Bavi Vilvoorde G08 A Basket Groot Zemst G08 B VBG0851JDB10 1120
BC Asse-Ternat G08 B BC Foyer Molenbeek G08 B VBG0851JIM10 1120
BC Grimbergen G08 A De Rode Leeuwen G08 A VBG0851JOT10 1120
Stella Artois Leuven Bears G08 A BBC Alsemberg G08 A VBG0851JYF10 1120
Dynamo Bertem G08 A Bavi Vilvoorde G08 B VBG0851JGE10 1131
BC Asse-Ternat G08 C BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851JJQ10 1131
BC Grimbergen G08 B De Rode Leeuwen G08 B VBG0851JPV10 1131
Merchtem Eagles G08 B Londerzeelse Dunkers G08 A VBG0851JXU10 1131
Basket Groot Zemst G08 A BC Opwijk G08 B VBG0851JAS10 1142
BC Asse-Ternat G08 A Basket Groot Zemst G08 C VBG0851JHC10 1142
BC Asse-Ternat G08 D BC Opwijk G08 A VBG0851JKR10 1142
BC Foyer Molenbeek G08 A BC Foyer Molenbeek G08 C VBG0851JLN10 1142
Basket Groot Zemst G08 B BC Grimbergen G08 A VBG0851JBO10 1153
Bavi Vilvoorde G08 A BBC Alsemberg G08 A VBG0851JDF10 1153
BC Asse-Ternat G08 B Merchtem Eagles G08 A VBG0851JIW10 1153
De Rode Leeuwen G08 A Stella Artois Leuven Bears G08 A VBG0851JTY10 1153
Basket Groot Zemst G08 C BC Grimbergen G08 B VBG0851JCP10 1204
BC Asse-Ternat G08 C Dynamo Bertem G08 A VBG0851JJG10 1204
BC Foyer Molenbeek G08 B De Rode Leeuwen G08 B VBG0851JMV10 1204
Merchtem Eagles G08 B Bavi Vilvoorde G08 B VBG0851JXE10 1204
BC Asse-Ternat G08 A BC Opwijk G08 B VBG0851JHS10 1215
BC Asse-Ternat G08 D BC Foyer Molenbeek G08 C VBG0851JKN10 1215
BC Machelen-Diegem G08 A Londerzeelse Dunkers G08 A VBG0851JQU10 1215

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.30 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

 

Elfde tornooi : MACHELEN – zondag 11 maart van 10.00 tot 13.00 (sporthal Bosveld) – organisatie 0076 BC Machelen-Diegem

 

Inschrijvingen  NIET MEER mogelijk

Programma op smart cliënt


Ingeschreven  : ( 25 ploegen) :   76 BC Machelen-Diegem (2 ploegen), 660 2B/Safe Tienen (1 ploeg), 1476 BC Alsemberg (1 ploeg), 1696 BC Asse Ternat (3 ploegen), 1888 GSG Aarschot (2 ploegen), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2097 BC Opwijk (2 ploegen), 2423 Merchtem Eagles (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 2515 De Rode Leeuwen (2 ploegen),  5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen), 5021 BC Foyer Molenbeek (3 ploegen), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (2 ploegen)

BC Grimbergen G08 A BC Opwijk G08 A VBG0851MKO11 1000
BC Machelen-Diegem G08 A GSG Aarschot G08 A VBG0851MMS11 1000
De Rode Leeuwen G08 A Bavi Vilvoorde G08 A VBG0851MQB11 1000
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 A BC Asse-Ternat G08 A VBG0851MXE11 1000
BC Foyer Molenbeek G08 A BC Grimbergen G08 B VBG0851MHL11 1010
BC Machelen-Diegem G08 B Merchtem Eagles G08 A VBG0851MNV11 1010
BC Opwijk G08 B GSG Aarschot G08 B VBG0851MPT11 1010
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 B BC Asse-Ternat G08 B VBG0851MYF11 1010
BBC Alsemberg G08 A Londerzeelse Dunkers G08 A VBG0851MDU11 1020
BC Foyer Molenbeek G08 B 2B|SAFE Tienen G08 A VBG0851MIA11 1020
De Rode Leeuwen G08 B Bavi Vilvoorde G08 B VBG0851MRC11 1020
Merchtem Eagles G08 B BC Foyer Molenbeek G08 A VBG0851MWH11 1020
BC Asse-Ternat G08 A De Rode Leeuwen G08 A VBG0851MEQ11 1030
BC Grimbergen G08 A GSG Aarschot G08 A VBG0851MKS11 1030
BC Machelen-Diegem G08 A BC Asse-Ternat G08 C VBG0851MMG11 1030
BC Opwijk G08 A Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 A VBG0851MOX11 1030
Bavi Vilvoorde G08 A BC Foyer Molenbeek G08 A VBG0851MBH11 1040
BC Grimbergen G08 B BC Opwijk G08 B VBG0851MLP11 1040
BC Machelen-Diegem G08 B Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 B VBG0851MNY11 1040
GSG Aarschot G08 B Merchtem Eagles G08 A VBG0851MTV11 1040
2B|SAFE Tienen G08 A BBC Alsemberg G08 A VBG0851MAD11 1050
Bavi Vilvoorde G08 B BC Foyer Molenbeek G08 B VBG0851MCI11 1050
BC Asse-Ternat G08 B De Rode Leeuwen G08 B VBG0851MFR11 1050
Londerzeelse Dunkers G08 A Merchtem Eagles G08 B VBG0851MUW11 1050
BC Foyer Molenbeek G08 C BC Asse-Ternat G08 C VBG0851MJG11 1100
BC Machelen-Diegem G08 A BC Grimbergen G08 A VBG0851MMK11 1100
GSG Aarschot G08 A BC Opwijk G08 A VBG0851MSO11 1100
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 A De Rode Leeuwen G08 A VBG0851MXQ11 1100
BC Asse-Ternat G08 A Bavi Vilvoorde G08 A VBG0851MEB11 1115
BC Foyer Molenbeek G08 A BC Opwijk G08 B VBG0851MHP11 1115
BC Grimbergen G08 B GSG Aarschot G08 B VBG0851MLT11 1115
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 B Merchtem Eagles G08 A VBG0851MYV11 1115
Bavi Vilvoorde G08 B 2B|SAFE Tienen G08 A VBG0851MCA11 1125
BBC Alsemberg G08 A BC Foyer Molenbeek G08 C VBG0851MDJ11 1125
BC Machelen-Diegem G08 B BC Asse-Ternat G08 B VBG0851MNF11 1125
De Rode Leeuwen G08 B BC Foyer Molenbeek G08 B VBG0851MRI11 1125
BC Grimbergen G08 A Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 A VBG0851MKX11 1135
BC Machelen-Diegem G08 A BC Opwijk G08 A VBG0851MMO11 1135
GSG Aarschot G08 A Merchtem Eagles G08 B VBG0851MSW11 1135
Londerzeelse Dunkers G08 A BC Asse-Ternat G08 C VBG0851MUG11 1135
Bavi Vilvoorde G08 A GSG Aarschot G08 B VBG0851MBT11 1145
BC Asse-Ternat G08 A BC Grimbergen G08 B VBG0851MEL11 1145
BC Foyer Molenbeek G08 A Merchtem Eagles G08 A VBG0851MHV11 1145
De Rode Leeuwen G08 A BC Opwijk G08 B VBG0851MQP11 1145
BC Asse-Ternat G08 B 2B|SAFE Tienen G08 A VBG0851MFA11 1155
BC Machelen-Diegem G08 B Bavi Vilvoorde G08 B VBG0851MNC11 1155
De Rode Leeuwen G08 B BBC Alsemberg G08 A VBG0851MRD11 1155
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 B BC Foyer Molenbeek G08 B VBG0851MYI11 1155
BC Asse-Ternat G08 C BC Opwijk G08 A VBG0851MGO11 1205
BC Foyer Molenbeek G08 C GSG Aarschot G08 A VBG0851MJS11 1205
BC Machelen-Diegem G08 A Londerzeelse Dunkers G08 A VBG0851MMU11 1205
Merchtem Eagles G08 B BC Grimbergen G08 A VBG0851MWK11 1205
Bavi Vilvoorde G08 A BC Opwijk G08 B VBG0851MBP11 1220
BC Asse-Ternat G08 A GSG Aarschot G08 B VBG0851MET11 122
De Rode Leeuwen G08 A BC Grimbergen G08 B VBG0851MQL11 1220
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 A BC Foyer Molenbeek G08 A VBG0851MXH11 1220
BC Asse-Ternat G08 B Londerzeelse Dunkers G08 A VBG0851MFU11 1230
BC Machelen-Diegem G08 B De Rode Leeuwen G08 B VBG0851MNR11 1230
Merchtem Eagles G08 A 2B|SAFE Tienen G08 A VBG0851MVA11 1230
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 B Bavi Vilvoorde G08 B VBG0851MYC11 1230
BBC Alsemberg G08 A BC Foyer Molenbeek G08 B VBG0851MDI11 1240
BC Asse-Ternat G08 C Merchtem Eagles G08 B VBG0851MGW11 1240
BC Machelen-Diegem G08 A BC Foyer Molenbeek G08 C VBG0851MMJ11 1240

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.55 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

Twaalfde tornooi : MALDEREN – zondag 18 maart van 9.30 tot 12.30 (sporthal Verma) – organisatie 2464 Londerzeelse Dunkers

Inschrijvingen NIET MEER mogelijk

Programma op smart cliënt


Ingeschreven  : ( 13 ploegen) :   76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1696 BC Asse-Ternat (3 ploegen), 2097 BC Opwijk (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (2 ploegen),5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen), 5021 BC Foyer Molenbeek (3 ploegen)

BC Asse-Ternat G08 A BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851GIF12 930
Londerzeelse Dunkers G08 A BC Foyer Molenbeek G08 A VBG0851GLC12 930
BC Opwijk G08 A BC Foyer Molenbeek G08 B VBG0851GGD12 940
BC Asse-Ternat G08 C Bavi Vilvoorde G08 A VBG0851GKA12 940
BC Foyer Molenbeek G08 C Bavi Vilvoorde G08 B VBG0851GEB12 950
Londerzeelse Dunkers G08 B BC Asse-Ternat G08 B VBG0851GMJ12 950
BC Machelen-Diegem G08 A BC Opwijk G08 B VBG0851GFH12 1000
BC Asse-Ternat G08 A Londerzeelse Dunkers G08 A VBG0851GIL12 1000
Bavi Vilvoorde G08 A BC Opwijk G08 A VBG0851GAG12 1010
BC Foyer Molenbeek G08 A BC Asse-Ternat G08 C VBG0851GCK12 1010
BC Foyer Molenbeek G08 B BC Asse-Ternat G08 B VBG0851GDJ12 1020
Londerzeelse Dunkers G08 B Bavi Vilvoorde G08 B VBG0851GMB12 1020
BC Foyer Molenbeek G08 C BC Opwijk G08 B VBG0851GEH12 1030
Londerzeelse Dunkers G08 A BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851GLF12 1030
BC Asse-Ternat G08 A BC Foyer Molenbeek G08 A VBG0851GIC12 1040
BC Asse-Ternat G08 C BC Opwijk G08 A VBG0851GKG12 1040
Londerzeelse Dunkers G08 B BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851GMF12 1050
Bavi Vilvoorde G08 A BC Foyer Molenbeek G08 B VBG0851GAD12 1100
BC Asse-Ternat G08 B Bavi Vilvoorde G08 B VBG0851GJB12 1100
BC Opwijk G08 B BC Asse-Ternat G08 A VBG0851GHI12 1110
Londerzeelse Dunkers G08 B BC Foyer Molenbeek G08 C VBG0851GME12 1110
BC Machelen-Diegem G08 A BC Foyer Molenbeek G08 A VBG0851GFC12 1120
Londerzeelse Dunkers G08 A BC Asse-Ternat G08 C VBG0851GLK12 1120
Bavi Vilvoorde G08 A BC Asse-Ternat G08 B VBG0851GAJ12 1130
BC Opwijk G08 A Londerzeelse Dunkers G08 B VBG0851GGM12 1130
Bavi Vilvoorde G08 B BC Asse-Ternat G08 A VBG0851GBI12 1140
BC Opwijk G08 B BC Foyer Molenbeek G08 B VBG0851GHD12 1140
BC Foyer Molenbeek G08 C BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851GEF12 1150
Londerzeelse Dunkers G08 A Bavi Vilvoorde G08 A VBG0851GLA12 1150
Bavi Vilvoorde G08 B BC Asse-Ternat G08 C VBG0851GBK12 1200
BC Foyer Molenbeek G08 A BC Opwijk G08 A VBG0851GCG12 1200
BC Foyer Molenbeek G08 B BC Foyer Molenbeek G08 C VBG0851GDE12 1210

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.25 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

Dertiende tornooi : SCHERPENHEUVEL – zaterdag 24 maart van 9.00 tot 12.00 (sporthal Scherpenheuvel – organisatie 1410 Clem Scherpenheuvel)

Inschrijvingen NIET MEER mogelijk

Programma op smart cliënt


Reeds ingeschreven  :  ( 14 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 660 2 B/Safe Tienen (2 ploegen),  1210 Stella Artois Leuven Bears (1 ploeg), 1372 LSV Basket Landen (1 ploeg), 1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1696 BC Asse Ternat (1 ploeg), 1916 BBC Haacht (2 ploegen),  5005 Basket Groot Zemst (4 ploegen)

BBC Haacht G08 A 2B|SAFE Tienen G08 A VBG0851CGA13 900
Clem Scherpenheuvel G08 A Basket Groot Zemst G08 A VBG0851CKC13 900
BC Asse-Ternat G08 A 2B|SAFE Tienen G08 B VBG0851CIB13 910
Stella Artois Leuven Bears G08 A Basket Groot Zemst G08 B VBG0851CND13 910
BBC Haacht G08 B Basket Groot Zemst G08 C VBG0851CHE13 920
Dynamo Bertem G08 A BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851CLJ13 920
Clem Scherpenheuvel G08 A BBC Haacht G08 A VBG0851CKG13 930
L.S.V. Basket Landen G08 A Basket Groot Zemst G08 B VBG0851CMD13 930
Basket Groot Zemst G08 A 2B|SAFE Tienen G08 A VBG0851CCA13 940
Stella Artois Leuven Bears G08 A BC Asse-Ternat G08 A VBG0851CNI13 940
Basket Groot Zemst G08 D 2B|SAFE Tienen G08 B VBG0851CFB13 950
BBC Haacht G08 B Dynamo Bertem G08 A VBG0851CHL13 950
Basket Groot Zemst G08 C Basket Groot Zemst G08 B VBG0851CED13 1000
BC Machelen-Diegem G08 A L.S.V. Basket Landen G08 A VBG0851CJM13 1000
Basket Groot Zemst G08 A BBC Haacht G08 A VBG0851CCG13 1010
Clem Scherpenheuvel G08 A 2B|SAFE Tienen G08 A VBG0851CKA13 1010
Basket Groot Zemst G08 D BC Asse-Ternat G08 A VBG0851CFI13 1020
Stella Artois Leuven Bears G08 A 2B|SAFE Tienen G08 B VBG0851CNB13 1020
Basket Groot Zemst G08 C BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851CEJ13 1030
BBC Haacht G08 B Basket Groot Zemst G08 B VBG0851CHD13 1030
Dynamo Bertem G08 A L.S.V. Basket Landen G08 A VBG0851CLM13 1040
Basket Groot Zemst G08 A Basket Groot Zemst G08 D VBG0851CCF13 1050
Clem Scherpenheuvel G08 A Stella Artois Leuven Bears G08 A VBG0851CKN13 1050
2B|SAFE Tienen G08 A 2B|SAFE Tienen G08 B VBG0851CAB13 1100
BBC Haacht G08 A BC Asse-Ternat G08 A VBG0851CGI13 1100
Basket Groot Zemst G08 C Dynamo Bertem G08 A VBG0851CEL13 1110
BBC Haacht G08 B L.S.V. Basket Landen G08 A VBG0851CHM13 1110
BC Machelen-Diegem G08 A Basket Groot Zemst G08 B VBG0851CJD13 1120
Clem Scherpenheuvel G08 A Basket Groot Zemst G08 D VBG0851CKF13 1120
Basket Groot Zemst G08 A Stella Artois Leuven Bears G08 A VBG0851CCN13 1130
BBC Haacht G08 A 2B|SAFE Tienen G08 B VBG0851CGB13 1130
2B|SAFE Tienen G08 A BC Asse-Ternat G08 A VBG0851CAI13 1140
BBC Haacht G08 B BC Machelen-Diegem G08 A VBG0851CHJ13 1140
Basket Groot Zemst G08 B Dynamo Bertem G08 A VBG0851CDL13 1150
Basket Groot Zemst G08 C L.S.V. Basket Landen G08 A VBG0851CEM13 1150

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

Veertiende tornooi : BEERSEL – zaterdag 21 april van 10.00 tot 13.00 (sporthal Kerkeveld – organisatie 1476 BC Alsemberg) NIEUW

Inschrijvingen mogelijk


Reeds ingeschreven  :  ( 9 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1476 BC Alsemberg (1 ploeg), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2515 De Rode Leeuwen (2 ploegen), 5005 Basket Groot Zemst (3 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 13.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

Vijftiende tornooi : EPPEGEM – zondag 29 april van 14.00 tot 17.00 (sporthal Waterleest – organisatie 5005 Basket Groot Zemst)

 

Inschrijvingen mogelijk


Reeds ingeschreven  :  ( 13 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 5005 Basket Groot Zemst (4 ploegen), 5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (2 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 13.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 17.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Laatste tornooi (APOTHEOSE) – locatie nog niet bepaald – zaterdag 6 mei van 08.30 tot 10.30 – organisatie PC Vlaams-Brabant

Op uitnodiging (12 ploegen)  : 0076 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 0660 2B/Safe Tienen (1 ploeg), 1349 BCT Overijse ( 1 ploeg), 1372 LSV Basket Landen (1 ploeg),  1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg), 1476 BBC Alsemberg (1 ploeg), 1696 BC Asse-Ternat (1 ploeg), 1888 GSG Aarschot (1 ploeg), 1896 BC Grimbergen (1 ploeg), 1916 BBC Haacht (1 ploeg), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg),  5005 Basket Groot Zemst (1 ploeg), 5015 Lubbeek Stars (1 ploeg), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (1 ploeg) 

 

ALGEMEEN

Clubs die wensen een event te organiseren gebruiken liefst andere data dan de data hierboven voor hun eigen organisatie.

Nieuwe organisaties moeten steeds langs het Provinciaal Comité aangevraagd worden.

 

Gelieve mij per kerende mail de inschrijvingen, de bijkomende events, elk ontbrekende informatie op te sturen.

Gelieve uw voorstellen en akkoorden naar mij te sturen  sergekovaleni@telenet.be

met volgende adressen in CC pauljanssens2@telenet.be

 

opgelet ! De mailing naar de Peanuts verantwoordelijken in elk club moeten jullie vanaf 2017 intern oplossen !!!

 

   

Peanuts events : Administratieve richtlijnen

 

Graag ontvangen wij na elk event de gepaste wedstrijdbladen  van de organiserend club  

(PROVINCIALE WEDSTRIJDBLADEN VL-BR
Paul Broeckx

Waterstraat 26
3360 BIERBEEK)

 

2)   Peanuts wedstrijden / Leiding

 

Het siert onze peanuts organisaties dat de clubs  telkens vrijwilligers, oudere spelers, begeleiders vinden om de wedstrijden te fluiten.

Wij vragen u om de gemakkelijke oplossing (coaches laten fluiten & coachen) te vermijden bij U8/PEANUTS events.

Dank u  

 

Peanuts /U8 – Microben/U10 – Benjamins / U12
3

Spelers geboren in 2009 !!!, 2010 en 2011 zijn gerechtigd om bij de peanuts/U8 te spelen. (2009 * = maximum 1 jaar aansluiting)

Spelers geboren in 2007 !!!! *, 2008 en 2009 zijn gerechtigd om bij de microben/U10 te spelen. (2007 * = maximum 1 jaar aansluiting)

Spelers geboren in 2006 en 2007 zijn gerechtigd om bij de benjamins/U12 te spelen.

Geboortejaar 2009

…..De spelers zijn van het geboortejaar 2011, 2010 en 2009 (beginnende spelers, anders doorschuiven naar U10)…..

 

=  > >> Geen spelers opstellen geboren in 2009 en aangesloten in 2007 en vroeger !!