PC VLAAMS-BRABANT - KALENDER CEL - SEIZOEN 2017/2018 - NIEUWS 12 - U8/U10/U12 dd. 9/10/2017.

 

Allen,

1. MAILING – NEWS

De Vlaams-Brabantse Kalender Cel Nieuws word (volgens het Board informatie) naar alle Vlaams-Brabantse secretariaten gestuurd (voorzitters in cc) en moet als een officieel document ontvangen, gelezen en behandeld worden.

De mailing naar de Peanuts verantwoordelijken in elk club moeten jullie vanaf 2017 intern oplossen !!!

 

2) PEANUTS U8 / HUIDIGE PLANNING/ 3X3 ½ COURT (status 8 oktober)

 

Eerste tornooi : BOUTERSEM – zaterdag 25 november van 13.00 tot 16.00 (sport’o droom Boutersem) – organisatie 0660 2B/I Safe Tienen

Inschrijvingen NIET MEER mogelijk


Reeds ingeschreven ( 16 ploegen ) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 660 2B/Safe Tienen (2 ploegen), 1349 BCT Overijse (2 ploegen), 1372 LSV Landen (1
ploeg), 1410 Clem Scherpenheuvel (2 ploegen), 1696 BC Asse Ternat (1 ploeg), 1888 GSG Aarschot (2 ploegen), 1916 BBC Haacht (2 ploegen), 2610
Boortmeerbeek Bulldogs (1 ploeg), 5015 Lubbeek B-Ball (2 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 12.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!) Gezamenlijke afsluiting: 16.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

Tweede tornooi : WEMMEL – zondag 3 december van 09.30 tot 12.30 (sporthal Campus, Wemmel) – organisatie 5042 Strombeek Beavers Wemmel

Inschrijvingen NIET MEER mogelijk

Reeds ingeschreven ( 19 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1696 BC Asse Ternat (3 ploegen), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2097 BC Opwijk (1
ploeg), 2423 Merchtem Eagles (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 5005 Basket Groot Zemst (3 ploegen), 5015 Lubbeek B-Ball (2 ploegen),
5021 BC Foyer Molenbeek (2 ploegen), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (2 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 13.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!) Gezamenlijke afsluiting: 17.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Derde tornooi : STROMBEEK – zaterdag 9 december van 11.00 tot 14.00 (sporthal Vertommen) – organisatie 1896 BC Grimbergen

Inschrijvingen NIET MEER mogelijk

Reeds ingeschreven : ( 23 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1476 BC Alsemberg (1 ploeg), 1696 BC Asse – Ternat (4 ploegen), 1888 GSG Aarschot (2 ploegen) , 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2097 BC Opwijk (1 ploeg), 2423 Merchtem Eagles (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 5005
Basket Groot Zemst (3 ploegen), 5015 Lubbeek B-Ball (2 ploegen), 5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen), 5021 (2 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 10.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!) Gezamenlijke afsluiting: 14.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

Vierde tornooi : LANDEN – zondag 17 december van 10.00 tot 13.00 (sporthal Landen ) – organisatie 1372 Landen

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven : ( 5 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 660 2B/Safe Tienen (2 ploegen), 1372 LSV Landen (2 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)

Gezamenlijke afsluiting: 13.05 (gelieve aanwezig te blijven! ) Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Vijfde tornooi : WESPELAAR – zaterdag 30 december van 09.00 tot 12.00 (sporthal Den Dijk ) – organisatie 1916 Haacht

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven : ( 10 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1349 BCT Overijse (2 ploegen), 1410 Clem Scherpenheuvel (2 ploegen), 1916 BBC
Haacht (2 ploegen), 1888 GSG Aarschot (2 ploegen), 2610 Boortmeerbeek Bulldogs (1 ploeg)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!) Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Zesde tornooi : TIENEN – zaterdag 13 januari van 09.30 tot 12.30 (sporthal Sportschuur) – organisatie 0660 2B/Safe Tienen

Inschrijvingen mogelijk :

Reeds ingeschreven : ( 12 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 0660 2B/Safe Tienen (2 ploegen), 1372 LSV Basket Landen (1 ploeg), 1410 Clem
Scherpenheuvel (2 ploegen), 1888 GSG Aarschot (2 ploegen), 1916 BBC Haacht (2 ploegen), 5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen),

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!) Gezamenlijke afsluiting: 12.35 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Zevende tornooi : OVERIJSE – zondag 28 januari van 09.30 tot 12.30 (sporthal Den Heurk) – organisatie 1349 BCT Overijse

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven : (10 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1349 BCT Overijse (2 ploegen), 1476 BC Alsemberg (1 ploeg), 1696 BC Asse-Ternat (3
ploegen), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2515 De Rode Leeuwen (1 ploeg)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!) Gezamenlijke afsluiting: 12.35 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Achtste tornooi : BOUTERSEM – zondag 4 februari van 09.30 tot 12.30 (sport’o’droom) – organisatie 5015 Lubbeek B-ball stars NIEUW

Inschrijvingen mogelijk


Reeds ingeschreven : (2 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 5015 Lubbeek B-ball stars (1 ploeg)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!) Gezamenlijke afsluiting: 12.35 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Negende tornooi : AARSCHOT – zondag 18 februari van 09.00 tot 12.00 (sporthal Demervallei ) – organisatie 1888 GSG Aarschot

Inschrijvingen mogelijk :

Reeds ingeschreven : ( 11 ploegen) : 660 2 B/Safe Tienen (1 ploeg), 1349 BCT Overijse (2 ploegen), 1372 LSV Basket Landen (1 ploeg), 1410 Clem
Scherpenheuvel (2 ploegen), 1696 BC Asse Ternat ( 1 ploeg), 1888 GSG Aarschot (3 ploegen), 2610 Boortmeerbeek Bulldogs (1 ploeg)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!) Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Tiende tornooi : ASSE – zondag 25 februari van 09.30 tot 12.30 (sportloods Asse) – organisatie 1696 BC Asse-Ternat

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven : ( 18 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1476 BC Alsemberg (1 ploeg), 1696 BC Asse-Ternat (4 ploegen), 1896 BC
Grimbergen (2 ploegen), 2097 BC Opwijk (2 ploegen), 2423 Merchtem Eagles (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 2515 De Rode Leeuwen (2

ploegen), 5021 BC Foyer Molenbeek (3 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!) Gezamenlijke afsluiting: 12.35 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Elfde tornooi : MACHELEN – zondag 11 maart van 10.00 tot 13.00 (sporthal Bosveld) – organisatie 0076 BC Machelen-Diegem

 

Inschrijvingen NIET MEER mogelijk


Reeds ingeschreven : ( 25 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (2 ploegen), 660 2B/Safe Tienen (1 ploeg), 1476 BC Alsemberg (1 ploeg), 1696 BC Asse Ternat
(3 ploegen), 1888 GSG Aarschot (2 ploegen), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2097 BC Opwijk (2 ploegen), 2423 Merchtem Eagles (2 ploegen), 2464
Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 2515 De Rode Leeuwen (2 ploegen), 5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen), 5021 BC Foyer Molenbeek (3 ploegen), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (2 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!) Gezamenlijke afsluiting: 13.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

Twaalfde tornooi : MALDEREN – zondag 18 maart van 9.30 tot 12.30 (sporthal Verma) – organisatie 2464 Londerzeelse Dunkers

Inschrijvingen mogelijk


Reeds ingeschreven : ( 8 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1696 BC Asse-Ternat (3 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 5021 BC Foyer Molenbeek (3 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!) Gezamenlijke afsluiting: 12.35 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Dertiende tornooi : SCHERPENHEUVEL – zaterdag 24 maart van 9.00 tot 12.00 (sporthal Scherpenheuvel – organisatie 1410 Clem Scherpenheuvel)

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven : ( 8 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 660 2 B/Safe Tienen (1 ploeg), 1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg), 1696 BC Asse
Ternat (1 ploeg), 5005 Basket Groot Zemst (4 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!) Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Veertiende tornooi : BEERSEL – zaterdag 21 april van 10.00 tot 13.00 (sporthal Kerkeveld – organisatie 1476 BC Alsemberg) NIEUW

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven : ( 2 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1476 BC Alsemberg (1 ploeg)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!) Gezamenlijke afsluiting: 13.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Vijftiende tornooi : EPPEGEM – zondag 29 april van 14.00 tot 17.00 (sporthal Waterleest – organisatie 5005 Basket Groot Zemst)

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven : ( 7 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 5005 Basket Groot Zemst (4 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 13.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!) Gezamenlijke afsluiting: 17.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Laatste tornooi (APOTHEOSE) – locatie nog niet bepaald – zaterdag 6 mei van 08.30 tot 10.30 – organisatie PC Vlaams-Brabant

Op uitnodiging (14 ploegen) : 0076 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 0660 2B/Safe Tienen (1 ploeg), 1349 BCT Overijse ( 1 ploeg), 1372 LSV Basket Landen (1
ploeg), 1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg), 1476 BBC Alsemberg (1 ploeg), 1696 BC Asse-Ternat (1 ploeg), 1888 GSG Aarschot (1 ploeg), 1896 BC
Grimbergen (1 ploeg), 1916 BBC Haacht (1 ploeg), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 5005 Basket Groot Zemst (1 ploeg), 5015 Lubbeek Stars (1 ploeg),
5042 Strombeek Beavers Wemmel (1 ploeg)

 

ALGEMEEN

Clubs die wensen een event te organiseren gebruiken liefst andere data dan de data hierboven voor hun eigen organisatie. Nieuwe organisaties moeten steeds langs het Provinciaal Comité aangevraagd worden.


Gelieve mij per kerende mail de inschrijvingen, de bijkomende events, elk ontbrekende informatie op te sturen.

Gelieve uw voorstellen en akkoorden naar mij te sturen sergekovaleni@telenet.be met volgende adressen in CC pauljanssens2@telenet.be

opgelet ! De mailing naar de Peanuts verantwoordelijken in elk club moeten jullie vanaf 2017 intern oplossen !!!

Peanuts events : Administratieve richtlijnen

 

Graag ontvangen wij na elk event de gepaste wedstrijdbladen van de organiserend club

(PROVINCIALE WEDSTRIJDBLADEN VL-BR
Paul Broeckx

Waterstraat 26
3360 BIERBEEK)

 


2) Peanuts wedstrijden / Leiding

 

Het siert onze peanuts organisaties dat de clubs telkens vrijwilligers, oudere spelers, begeleiders vinden om de wedstrijden te fluiten. Wij vragen u om de gemakkelijke oplossing (coaches laten fluiten & coachen) te vermijden bij U8/PEANUTS events.
Dank u

 

3. Peanuts /U8 – Microben/U10 – Benjamins / U12

 

Spelers geboren in 2009 !!!, 2010 en 2011 zijn gerechtigd om bij de peanuts/U8 te spelen.

Spelers geboren in 2007 !!!! *, 2008 en 2009 zijn gerechtigd om bij de microben/U10 te spelen. (2007 * = maximum 1 jaar aansluiting)

Spelers geboren in 2006 en 2007 zijn gerechtigd om bij de benjamins/U12 te spelen.

4. U12 – Benjamins days – 11 & 12/11/2017 (rood = bijgewerkt)

Stella Artois Leuven Bears G12 A -Clem Scherpenheuvel G12 A VBG1231EAE10 za 11-11-2017  900 KTA Complex Diest U12 Vlaams- Brabant Gewestelijk R1 E

Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G12 A - Dynamo Bertem G12 B VBG1231ECB10 za 11-11-2017 900  KTA Complex Diest U12 Vlaams- Brabant Gewestelijk R1 E

Red Dragons Huldenberg G12 A - Record Bank Keerbergen Lakers G12 A VBG1231EDF05 za 11-11-2017 900 KTA Complex Diest U12 Vlaams- Brabant Gewestelijk R1 E

GSG Aarschot G12 A -BC Asse-Ternat G12 C VBG1231DAE10 za 11-11-2017 1100  KTA Complex Diest U12 Vlaams- Brabant Gewestelijk R1 D

Bavi Vilvoorde G12 B - Stella Artois Leuven Bears G12 B VBG1231DCB10 za 11-11- 2017  1100 0-  20 AFOR KTA Complex Diest U12 Vlaams- Brabant Gewestelijk R1 D

Jets Basket Zaventem G12 A - L.S.V. Basket Landen G12 B  VBG1231DFD10 za 11-11-2017 1100  KTA Complex Diest U12 Vlaams- Brabant Gewestelijk R1 D

Jets Basket Zaventem M12 A - Everse Dino's G12 B VBG1231GFD10  za 11-11-2017 1100   KTA Complex Diest U12 Vlaams- Brabant Gewestelijk R1 G

GSG Aarschot G12 B - Clem Scherpenheuvel G12 B VBG1231FAE10 za 11-11-2017 1300 KTA Complex Diest U12 Vlaams- Brabant Gewestelijk R1 F

Toyota Wouters Diest G12 A - Stella Artois Leuven Bears G12 D VBG1231FCB10 za 11-11- 2017 1300 KTA Complex Diest U12 Vlaams- Brabant Gewestelijk R1 F

BBC Haacht G12 A - Dynamo Bertem G12 A VBG1231FFD10 za 11-11-2017 1300 KTA Complex Diest U12 Vlaams- Brabant Gewestelijk R1 F

BC Foyer Molenbeek M12 A - Notre Dame Leuven M12 A VBG1231GAE10 za 11-11-2017 1500 KTA Complex Diest U12 Vlaams- Brabant Gewestelijk R1 G

2B|SAFE Tienen G12 A- KYD Kortenberg Young Devils G12 A VBG1231HCB10 za 11-11-2017 1500  KTA Complex Diest U12 Vlaams- Brabant Gewestelijk R1 H

Betekom G12 A - Lubbeek Stars G12 A VBG1231HAE10 Za 11-11-2017 1500  KTA Complex Diest U12 Vlaams- Brabant Gewestelijk R1 H

Londerzeelse Dunkers G12 A - Basket Club Groot Dilbeek G12 A VBG1231AAE10 zo 12-11-2017 900  Sporthal Heirbaan Machelen U12 Vlaams- Brabant Gewestelijk R1

De Rode Leeuwen G12 A - BC Opwijk G12 B VBG1231ACB10 zo 12-11-2017 900  Sporthal Heirbaan Machelen U12 Vlaams- Brabant Gewestelijk R1 A

BBC Alsemberg G12 A - Tigers Halle G12 A VBG1231AFD10 zo 12-11-2017 900  Sporthal Heirbaan Machelen U12 Vlaams- Brabant Gewestelijk R1 A

BC Grimbergen G12 A - Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G12 A VBG1231BAE10 zo 12-11-2017 1100  Sporthal Heirbaan Machelen U12 Vlaams- Brabant Gewestelijk R1 B

De Rode Leeuwen G12 B - BC Opwijk G12 A VBG1231BCB10 zo 12-11-2017 1100  Sporthal Heirbaan Machelen U12 Vlaams- Brabant Gewestelijk R1 B

BC Asse-Ternat G12 A - Merchtem Eagles G12 A VBG1231BFD10 zo 12-11-2017 1100 Sporthal Heirbaan Machelen U12 Vlaams- Brabant Gewestelijk R1B

BC Asse-Ternat G12 B - Everse Dino's G12 A VBG1231CFD10 zo 12-11-2017 1300  Sporthal Heirbaan Machelen U12 Vlaams- Brabant Gewestelijk R1 C 

Stella Artois Leuven Bears G12 C - BC Grimbergen M12 A VBG1231GCB10 zo 12-11-2017 1300  Sporthal Heirbaan Machelen U12 Vlaams- Brabant Gewestelijk R1 G

BC Machelen-Diegem G12 A -L.S.V. Basket Landen G12 A VBG1231HFD10 zo 12-11-2017 1300 Sporthal Heirbaan Machelen U12 Vlaams- Brabant Gewestelijk R1 H

Basket Groot Zemst G12 A - Bct Overijse G12 A VBG1231CAE10 zo 12-11-2017 1500  Sporthal Heirbaan Machelen U12 Vlaams- Brabant Gewestelijk R1 C

Bavi Vilvoorde G12 A - BC Grimbergen G12 B VBG1231CCB10 zo 12-11-2017 1500 Sporthal Heirbaan Machelen U12 Vlaams- Brabant Gewestelijk R1 C

Verdere informatie hier omtrent volgt later

Namens het Provinciaal Comité Vlaams-Brabant Serge Kovaleni

Kalenderverantwoordelijke