KALENDERNIEUWS  11


PC VLAAMS-BRABANT - KALENDER CEL - SEIZOEN 2017/2018 - NIEUWS 11 - U8/U10/U12

 

1.  MAILING – NEWS


De Vlaams-Brabantse Kalender Cel Nieuws word (volgens het Board informatie) naar alle Vlaams-Brabantse secretariaten gestuurd (voorzitters in cc) en moet als een officieel document ontvangen, gelezen en behandeld worden.
De mailing naar de Peanuts verantwoordelijken in elk club moeten jullie vanaf 2017 intern oplossen !!!
   

2. PEANUTS U8 / HUIDIGE PLANNING/ 3X3 ½ COURT (status 3 oktober)


Eerste tornooi : BOUTERSEM – zaterdag 25 november van 13.00 tot 16.00 (sport’o droom Boutersem) – organisatie 0660 2B/I Safe Tienen

Inschrijvingen mogelijk – afsluiten inschrijvingen op 31/10

Reeds ingeschreven ( 13 ploegen ) :  76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 660 2B/Safe Tienen (1 ploeg), 1349 BCT Overijse (2 ploegen), 1372 LSV Landen (1 ploeg), 1410 Clem Scherpenheuvel (2 ploegen), 1696 BC Asse Ternat (1 ploeg),  1888 GSG Aarschot (2 ploegen), 2610 Boortmeerbeek Bulldogs (1 ploeg), 5015 Lubbeek B-Ball (2 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 12.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 16.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden



Tweede tornooi : WEMMEL – zondag 3 december van 09.30 tot 12.30 (sporthal Campus, Wemmel) – organisatie 5042 Strombeek Beavers Wemmel opgelet! Uur wijziging

Inschrijvingen mogelijk – afsluiten inschrijvingen op 31/10

Reeds ingeschreven   ( 16 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1696 BC Asse Ternat (3 ploegen), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2423 Merchtem Eagles (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 5005 Basket Groot Zemst (3 ploegen), 5015 Lubbeek B-Ball (2 ploegen), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (2 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 13.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 17.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden



Derde tornooi : STROMBEEK – zaterdag 9 december van 11.00 tot 14.00 (sporthal Vertommen) – organisatie 1896 BC Grimbergen

Inschrijvingen mogelijk - afsluiten inschrijvingen op 31/10

Reeds ingeschreven  : ( 19 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1696 BC Asse – Ternat (4 ploegen), 1888 GSG Aarschot (2 ploegen) , 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2423 Merchtem Eagles (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 5005 Basket Groot Zemst (3 ploegen), 5015 Lubbeek B-Ball (2 ploegen), 5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 10.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 14.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden


Vierde tornooi : LANDEN – zondag 17 december van 10.00 tot 13.00 (sporthal  Landen ) – organisatie 1372 Landen NIEUW

Inschrijvingen mogelijk 

Reeds ingeschreven : ( 3 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1372 LSV Landen (2 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 13.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden


Vijfde tornooi : WESPELAAR – zaterdag 30 december van 09.00 tot 12.00 (sporthal Den Dijk ) – organisatie 1916 Haacht

Inschrijvingen mogelijk  - afsluiten inschrijvingen op 15/11 

Reeds ingeschreven : ( 10 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1349 BCT Overijse (2 ploegen), 1410 Clem Scherpenheuvel (2 ploegen), 1916 BBC Haacht (2 ploegen),  1888 GSG Aarschot (2 ploegen), 2610 Boortmeerbeek Bulldogs (1 ploeg)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden



Zesde tornooi : TIENEN – zaterdag 13 januari van 09.30 tot 12.30 (sporthal Sportschuur) – organisatie 0660 2B/Safe Tienen

Inschrijvingen mogelijk  : 

Reeds ingeschreven :  ( 9 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 0660 2B/Safe Tienen (1 ploeg), 1372 LSV Basket Landen (1 ploeg), 1410 Clem Scherpenheuvel (2 ploegen), 1888 GSG Aarschot (2 ploegen), 5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen),

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.35 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden



Zevende tornooi : OVERIJSE – zondag 28 januari van 09.30 tot 12.30 (sporthal Den Heurk) – organisatie 1349 BCT Overijse NIEUW

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven   :  (3 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1349 BCT Overijse (2 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.35 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden


Achtste tornooi : AARSCHOT – zondag 18 februari van 09.00 tot 12.00 (sporthal Demervallei ) – organisatie 1888 GSG Aarschot

Inschrijvingen mogelijk  : 

Reeds ingeschreven : ( 11 ploegen) :  660 2 B/Safe Tienen (1 ploeg), 1349 BCT Overijse (2 ploegen), 1372 LSV Basket Landen (1 ploeg), 1410 Clem Scherpenheuvel (2 ploegen), 1696 BC Asse Ternat ( 1 ploeg), 1888 GSG Aarschot (3 ploegen), 2610 Boortmeerbeek Bulldogs (1 ploeg)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden


Negende tornooi : ASSE – zondag 25 februari van 09.30 tot 12.30 (sportloods Asse) – organisatie 1696 BC Asse-Ternat

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven  : ( 10 ploegen) :   76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1696 BC Asse-Ternat (4 ploegen), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2423 Merchtem Eagles (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.35 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden



Tiende tornooi : MACHELEN – zondag 11 maart van 10.00 tot 13.00 (sporthal Bosveld) – organisatie 0076 BC Machelen-Diegem

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven  : ( 16 ploegen) :   76 BC Machelen-Diegem (2 ploegen), 660 2B/Safe Tienen (1 ploeg), 1696 BC Asse Ternat (3 ploegen), 1888 GSG Aarschot (2 ploegen), 1896 BC Grimbergen (2 ploegen), 2423 Merchtem Eagles (2 ploegen), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg), 5017 Bavi Vilvoorde (2 ploegen), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (1 ploeg)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 13.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden


Elfde tornooi : MALDEREN – zondag 18 maart van 9.30 tot 12.30 (sporthal Verma) – organisatie 2464 Londerzeelse Dunkers  NIEUW

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven  : ( 2 ploegen) :   76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.10 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.35 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden



Twaalfde tornooi : SCHERPENHEUVEL – zaterdag 24 maart van 9.00 tot 12.00 (sporthal Scherpenheuvel – organisatie 1410 Clem Scherpenheuvel)

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven  :  ( 8 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 660 2 B/Safe Tienen (1 ploeg),  1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg), 1696 BC Asse Ternat (1 ploeg), 5005 Basket Groot Zemst (4 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Dertiende tornooi : EPPEGEM – zondag 29 april van 14.00 tot 17.00 (sporthal Waterleest – organisatie 5005 Basket Groot Zemst)

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven  :  ( 5 ploegen) : 76 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 5005 Basket Groot Zemst (4 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 13.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 17.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Laatste tornooi (APOTHEOSE) – locatie nog niet bepaald – zaterdag 6 mei van 08.30 tot 10.30 – organisatie PC Vlaams-Brabant

Op uitnodiging (12 ploegen)  : 0076 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 0660 2B/Safe Tienen (1 ploeg), 1349 BCT Overijse ( 1 ploeg), 1372 LSV Basket Landen (1 ploeg),  1410 Clem Scherpenheuvel (1 ploeg), 1696 BC Asse-Ternat (1 ploeg), 1888 GSG Aarschot (1 ploeg), 1896 BC Grimbergen (1 ploeg), 1916 BBC Haacht (1 ploeg), 2464 Londerzeelse Dunkers (1 ploeg),  5005 Basket Groot Zemst (1 ploeg), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (1 ploeg) 
 

3.ALGEMEEN

Clubs die wensen een event te organiseren gebruiken liefst andere data dan de data hierboven voor hun eigen organisatie.
Nieuwe organisaties moeten steeds langs het Provinciaal Comité aangevraagd worden.
Voor Lubbeek en BC Alsemberg hebben wij een intentie ontvangen maar verwachten wij nog een gepaste datum. 

Gelieve mij per kerende mail de inschrijvingen, de bijkomende events, elk ontbrekende informatie op te sturen.
Gelieve uw voorstellen en akkoorden naar mij te sturen  sergekovaleni@telenet.be
met volgende adressen in CC pauljanssens2@telenet.be

opgelet ! De mailing naar de Peanuts verantwoordelijken in elk club moeten jullie vanaf 2017 intern oplossen !!!


4.Peanuts events : Administratieve richtlijnen


Graag ontvangen wij na elk event de gepaste wedstrijdbladen  van de organiserend club  
(PROVINCIALE WEDSTRIJDBLADEN VL-BR
Paul Broeckx
Waterstraat 26
3360 BIERBEEK)


Peanuts wedstrijden / LeidinG

Het siert onze peanuts organisaties dat de clubs  telkens vrijwilligers, oudere spelers, begeleiders vinden om de wedstrijden te fluiten.
Wij vragen u om de gemakkelijke oplossing (coaches laten fluiten & coachen) te vermijden bij U8/PEANUTS events.
Dank u  

 Peanuts /U8 – Microben/U10 – Benjamins / U12

Spelers geboren in 2009 !!!, 2010 en 2011 zijn gerechtigd om bij de peanuts/U8 te spelen.

Spelers geboren in 2007 !!!! *, 2008 en 2009 zijn gerechtigd om bij de microben/U10 te spelen. (2007 * = maximum 1 jaar aansluiting)

Spelers geboren in 2006 en 2007 zijn gerechtigd om bij de benjamins/U12 te spelen.


U12 – Benjamins days – 11 & 12/11/2017

 

Verdere informatie hier omtrent volgt later


Namens het Provinciaal Comité Vlaams-Brabant
Serge Kovaleni
Kalenderverantwoordelijke