PC VLAAMS-BRABANT - KALENDER CEL - SEIZOEN 2017/2018 - NIEUWS 10 - BEKER VAN VLAAMS-BRABANT dd. 03.10.2017

Allen,     


1. MAILING – NEWS    

 
De Vlaams-Brabantse Kalender Cel Nieuws word (volgens het Board informatie) naar alle Vlaams-Brabantse secretariaten gestuurd (voorzitters in cc) en moet als een officie behandeld worden.
De mailing naar andere verantwoordelijken in elk club moeten jullie vanaf 2017 intern oplossen !!!

 

2. BEKER VAN VLAAMS-BRABANT DAMES     

 

1/8 FINALE - te spelen op weekend 10/02/2018 (of vóór 12/02/2018) – data vast te stellen vóór 30/11/2017

BC Grimbergen DSE B - BBC Alsemberg DSE A VBDSE080301 20-0 BFOR

BC Grimbergen DSE C - BVBDSE080401 20-  BFOR

St.Paulus Opwijk DSE R - BVBDSE080601 20-  BFOR
Clem Scherpenheuvel DSE A Lubbeek B-Ball-Stars DSE A BVBDSE080701 
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club DSE A GSG Aarschot DSE A BVBDSE080801 

1/4 FINALE - te spelen op weekend 03/03/2018 (of vóór 31/03/2018) – data vast te stellen vóór 15/02/2018

 
Winnaar BVBDSE08 01 - winnaar BVBDSE08 05 BVBDSE040101
BC Foyer Molenbeek DSE A - St.Paulus Opwijk DSE R BVBDSE040201 Kasterlinden

BC Grimbergen DSE B -winnaar BVBDSE08 07 -BVBDSE040301 
 
BC Grimbergen DSE C winnaar BVBDSE08 08 - BVBDSE040401 

1/2 FINALE - te spelen op 01/05/2018 – locatie later te bepalen

 
winnaar BVBDSE04 4 winnaar BVBDSE04 1 BVBDSE020101 di 01-05-2018
winnaar BVBDSE04 3 winnaar BVBDSE04 2 BVBDSE020201 di 01-05-2018

FINALE - te spelen op 06/05/2018 – locatie later te bepalen

 

3. BEKER VAN VLAAMS-BRABANT M19    

 

1/2 FINALE - te spelen op weekend 03/03/2018 (of vóór 31/03/2018) – data vast te stellen vóór 15/02/2018

BBC Haacht M19 A De Rode Leeuwen M19 A BVBM19020101 za 03-03-2018
Notre Dame Leuven M19 B Merchtem Eagles M19 A BVBM19020201 za 03-03-2018

FINALE - te spelen op weekend 05/05 & 06/05/2018 – locatie later te bepalen

 

4. BEKER VAN VLAAMS-BRABANT M16     

 

1/4 FINALE - te spelen op weekend 10/02/2018 (of vóór 12/02/2018) – data vast te stellen vóór 30/11/2017

Notre Dame Leuven M16 A - 1e BVBM1604 -BVBM16040301   20-0 BFOR

BC Machelen-Diegem M16 A - 2e BVBM1604 -BVBM16040401   20-0 BFOR
BBC Alsemberg M16 A Clem Scherpenheuvel M16 A BVBM16040101 za 10-02-2018 
BC Foyer Molenbeek M16 A De Rode Leeuwen M16 A BVBM16040201 za 10-02-2018

1/2 FINALE - te spelen op weekend 03/03/2018 (of vóór 31/03/2018) – data vast te stellen vóór 15/02/2018

BC Machelen-Diegem M16 A winnaar BVBM1604 1 BVBM16020101 zo 04-03-2018
Notre Dame Leuven M16 A winnaar BVBM1604 2 BVBM16020201 zo 04-03-2018

FINALE - te spelen op weekend 05/05 & 06/05/2018 – locatie later te bepalen


1/4 FINALE - te spelen op weekend 10/02/2018 (of vóór 12/02/2018) – data vast te stellen vóór 30/11/2017

BC Machelen-Diegem M14 A Notre Dame Leuven M14 B BVBM1404 zo 11-02-2018

1/2 FINALE - te spelen op weekend 03/03/2018 (of vóór 31/03/2018) – data vast te stellen vóór 15/02/2018

winnaar BVBM1404 BC Grimbergen M14 A BVBM14020101 za 03-03-2018
Jets Basket Zaventem M14 A BC Foyer Molenbeek M14 A BVBM14020201 zo 04-03-2018

FINALE - te spelen op weekend 05/05 & 06/05/2018 – locatie later te bepalen

 


6. BEKER VAN VLAAMS-BRABANT M12    

 

1/4 FINALE - te spelen op weekend 10/02/2018 (of vóór 12/02/2018) – data vast te stellen vóór 30/11/2017

Notre Dame Leuven M12 A Jets Basket Zaventem M12 A VBM1204 01 10/02/2018 1200 Campus Redingenhof

 

1/2 FINALE - te spelen op weekend 03/03/2018 (of vóór 31/03/2018) – data vast te stellen vóór 15/02/2018

BC Machelen-Diegem M12 A winnaar VBM1204 1 BVBM12020101 za 03-03-2018
BC Grimbergen M12 A Foyer Molen M12 A BVBM12020201 za 03-03-2018

FINALE - te spelen op weekend 05/05 & 06/05/2018 – locatie later te bepalen

 

7. BEKER VAN VLAAMS-BRABANT G12 

 

1/16 FINALE - te spelen op weekend 25/11/2017 (of vóór 15/12/2017) – data vast te stellen vóór 31/10/2017

FINALE - te spelen op weekend 05/05 & 06/05/2018 – locatie later te bepalen

BC Foyer Molenbeek G12 A Clem Scherpenheuvel G12 A BVBG12160301
Stella Artois Leuven Bears G12 A Dynamo Bertem G12 B BVBG12160401 za 25-11-2017
BC Grimbergen G12 A Everse Dino's G12 A BVBG12160601 za 25-11-2017
Clem Scherpenheuvel G12 B GSG Aarschot G12 A BVBG12160701 za 25-11-2017
Everse Dino's G12 B Londerzeelse Dunkers G12 A BVBG12160901 za 25-11-2017
Bavi Vilvoorde G12 B Lubbeek B-Ball-Stars G12 A BVBG12161001 za 25-11-2017
Merchtem Eagles G12 A Dynamo Bertem G12 A BVBG12160501 za 25-11-2017
BC Asse-Ternat G12 A KYD Kortenberg Young Devils G12 A BVBG12160201 za 25-11-2017
BC Opwijk G12 A GSG Aarschot G12 B BVBG12160801 zo 26-11-2017
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G12 A Basket Club Groot Dilbeek G12 A BVBG12161101 zo 26-11-2017
Toyota Wouters Diest G12 A L.S.V. Basket Landen G12 A BVBG12161201 zo 26-11-2017

Bavi Vilvoorde G12 A L.S.V. Basket Landen G12 B BVBG12160101 zo 26-11-2017 1300

1/8 FINALE - te spelen op weekend 10/02/2018 (of vóór 12/02/2018) – data vast te stellen vóór 18/12/2017

winnaar BVBHSE16 4 winnaar BVBHSE16 12 BVBG12080101 za 10-02-2018
winnaar BVBHSE16 3 winnaar BVBHSE16 11 BVBG12080201 za 10-02-2018
winnaar BVBHSE16 2 winnaar BVBHSE16 10 BVBG12080301 za 10-02-2018
winnaar BVBHSE16 1 winnaar BVBHSE16 9 BVBG12080401 za 10-02-2018
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G12 A winnaar BVBHSE16 7 BVBG12080601 za 10-02-2018
Bct Overijse G12 A winnaar BVBHSE16 6 BVBG12080701 za 10-02-2018
Jets Basket Zaventem G12 A winnaar BVBHSE16 5 BVBG12080801 za 10-02-2018
BC Machelen-Diegem G12 A winnaar BVBHSE16 8 BVBG12080501 zo 11-02-2018

1/4 FINALE - te spelen op weekend 03/03/2018 (of vóór 05/03/2018) – data vast te stellen vóór 15/02/2018

winnaar BVBG1208 1 winnaar BVBG1208 5 BVBG12040101 za 03-03-2018
winnaar BVBG1208 2 winnaar BVBG1208 6 BVBG12040201 za 03-03-2018
winnaar BVBG1208 3 winnaar BVBG1208 7 BVBG12040301 za 03-03-2018
winnaar BVBG1208 4 winnaar BVBG1208 8 BVBG12040401 za 03-03-2018

1/2 FINALE - te spelen op weekend 31/03/2018 (of vóór 04/04/2018) – data vast te stellen vóór 10/03/2018

winnaar BVBG1204 4 winnaar BVBG1204 1 BVBG12020101 za 31-03-2018 
winnaar BVBG1204 3 winnaar BVBG1204 2 BVBG12020201 za 31-03-2018 

FINALE - te spelen op weekend 05/05 & 06/05/2018 – locatie later te bepalen

8. BEKER VAN VLAAMS-BRABANT G14    

1/16 FINALE - te spelen op weekend 25/11/2017 (of vóór 15/12/2017) – data vast te stellen vóór 31/10/2017

KYD Kortenberg Young Devils G14 A Record Bank Keerbergen Lakers G14 A BVBG14160101 za 25-11-2017
GSG Aarschot G14 B Londerzeelse Dunkers G14 B BVBG14160301 za 25-11-2017
Dynamo Bertem G14 A Merchtem Eagles G14 A BVBG14160601 za 25-11-2017
Clem Scherpenheuvel G14 A Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G14 A BVBG14160801 za 25-11-2017
Jets Basket Zaventem G14 A Stella Artois Leuven Bears G14 C BVBG14160201 zo 26-11-2017

De Rode Leeuwen G14 A Bct Overijse G14 A BVBG14160701 zo 26-11-2017  Sporthal Wauterbos

1/8 FINALE - te spelen op weekend 10/02/2018 (of vóór 12/02/2018) – data vast te stellen vóór 18/12/2017

Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G14 A winnaar BVBG1416 2 BVBG14080201 za 10-02-2018
BC Grimbergen G14 A Lubbeek B-Ball-Stars G14 A BVBG14080401 za 10-02-2018
BC Asse-Ternat G14 A Everse Dino's G14 A BVBG14080501 za 10-02-2018
Londerzeelse Dunkers G14 A winnaar BVBG1416 7 BVBG14080701 za 10-02-2018
L.S.V. Basket Landen G14 A winnaar BVBG1416 8 BVBG14080801 za 10-02-2018
Basket Club Groot Dilbeek G14 B winnaar BVBG1416 1 BVBG14080101 zo 11-02-2018
BC Opwijk G14 A winnaar BVBG1416 3 BVBG14080301 zo 11-02-2018
Bavi Vilvoorde G14 B winnaar BVBG1416 6 BVBG14080601 zo 11-02-2018

1/4 FINALE - te spelen op weekend 03/03/2018 (of vóór 05/03/2018) – data vast te stellen vóór 15/02/2018

winnaar BVBG1408 1 winnaar BVBG1408 5 BVBG14040101 za 03-03-2018
winnaar BVBG1408 2 winnaar BVBG1408 6 BVBG14040201 za 03-03-2018
winnaar BVBG1408 3 winnaar BVBG1408 7 BVBG14040301 za 03-03-2018
winnaar BVBG1408 4 winnaar BVBG1408 8 BVBG14040401 za 03-03-2018

1/2 FINALE - te spelen op weekend 31/03/2018 (of vóór 04/04/2018) – data vast te stellen vóór 10/03/2018

winnaar BVBG1404 4 winnaar BVBG1404 1 BVBG14020101
winnaar BVBG1404 3 winnaar BVBG1404 2 BVBG14020201

FINALE - te spelen op weekend 05/05 & 06/05/2018 – locatie later te bepalen

9. BEKER VAN VLAAMS-BRABANT J16   

1/16 FINALE - te spelen op weekend 25/11/2017 (of vóór 23/12/2017) – data vast te stellen vóór 31/10/2017

BC Opwijk J16 A Lubbeek B-Ball-Stars J16 A BVBJ16160101 za 25-11-2017
GSG Aarschot J16 B Toyota Wouters Diest J16 A BVBJ16160201 za 25-11-2017
KYD Kortenberg Young Devils J16 A L.S.V. Basket Landen J16 A BVBJ16160301 za 25-11-2017

1/8 FINALE - te spelen op weekend 10/02/2018 (of vóór 12/02/2018) – data vast te stellen vóór 18/12/2017

Clem Scherpenheuvel J16 A winnaar BVBJ1616 3 BVBJ16080101 za 10-02-2018
Dynamo Bertem J16 A Everse Dino's J16 A BVBJ16080201 za 10-02-2018
Bct Overijse J16 A Merchtem Eagles J16 A BVBJ16080401 za 10-02-2018
Basket Club Groot Dilbeek J16 A winnaar BVBJ1616 1 BVBJ16080501 za 10-02-2018
BC Asse-Ternat J16 B Strombeek Beavers Wemmel Basket Club J16 B BVBJ16080701 za 10-02-2018
BC Grimbergen J16 A Stella Artois Leuven Bears J16 B BVBJ16080801 za 10-02-2018
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs J16 A winnaar BVBJ1616 2 BVBJ16080301 zo 11-02-2018
Bavi Vilvoorde J16 B Strombeek Beavers Wemmel Basket Club J16 A BVBJ16080601 zo 11-02-2018

1/4 FINALE - te spelen op weekend 03/03/2018 (of vóór 05/03/2018) – data vast te stellen vóór 15/02/2018

winnaar BVBJ1608 1 winnaar BVBJ1608 5 BVBJ16040101 za 03-03-2018
winnaar BVBJ1608 2 winnaar BVBJ1608 6 BVBJ16040201 za 03-03-2018
winnaar BVBJ1608 3 winnaar BVBJ1608 7 BVBJ16040301 za 03-03-2018
winnaar BVBJ1608 4 winnaar BVBJ1608 8 BVBJ16040401 za 03-03-2018

1/2 FINALE - te spelen op weekend 31/03/2018 (of vóór 04/04/2018) – data vast te stellen vóór 10/03/2018

winnaar BVBJ1604 4 winnaar BVBJ1604 1 BVBJ16020101 za 31-03-2018  
winnaar BVBJ1604 3 winnaar BVBJ1604 2 BVBJ16020201 za 31-03-2018  

FINALE - te spelen op weekend 05/05 & 06/05/2018 – locatie later te bepalen

10. BEKER VAN VLAAMS-BRABANT J18     

1/8 FINALE - te spelen op weekend 10/02/2018 (of vóór 12/02/2018) – data vast te stellen vóór 18/12/2017

L.S.V. Basket Landen J18 A Basket Groot Zemst J18 A BVBJ18080101 za 10-02-2018 
Dynamo Bertem J18 A Stella Artois Leuven Bears J18 C BVBJ18080501 za 10-02-2018 
Clem Scherpenheuvel J18 A Stella Artois Leuven Bears J18 B BVBJ18080601 za 10-02-2018 

BC Grimbergen J18 A - Toyota Wouters Diest J18 A  BVBJ18080701 za 10-02-2018  20-0 BFOR
Bavi Vilvoorde J18 B Merchtem Eagles J18 A BVBJ18080801 za 10-02-2018

Everse Dino's J18 A Bct Overijse J18 A BVBJ18080401 za 10-02-2018
GSG Aarschot J18 B 2B|SAFE Tienen J18 A BVBJ18080301 zo 11-02-2018

1/4 FINALE - te spelen op weekend 03/03/2018 (of vóór 05/03/2018) – data vast te stellen vóór 15/02/2018

winnaar BVBJ1808 1 winnaar BVBJ1808 5 BVBJ18040101 za 03-03-2018
Jets Zaventem J18 A winnaar BVBJ1808 6 BVBJ18040201 za 03-03-2018
winnaar BVBJ1808 3 BC Grimbergen J18 A BVBJ18040301 za 03-03-2018
winnaar BVBJ1808 4 winnaar BVBJ1808 8 BVBJ18040401 za 03-03-2018

1/2 FINALE - te spelen op weekend 31/03/2018 (of vóór 04/04/2018) – data vast te stellen vóór 10/03/2018

winnaar BVBJ1804 4 winnaar BVBJ1804 1 BVBJ18020101 za 31-03-2018
winnaar BVBJ1804 3 winnaar BVBJ1804 2 BVBJ18020201 za 31-03-2018

FINALE - te spelen op weekend 05/05 & 06/05/2018 – locatie later te bepalen

11. BEKER VAN VLAAMS-BRABANT J21    

1/8 FINALE - te spelen op weekend 10/02/2018 (of vóór 12/02/2018) – data vast te stellen vóór 18/12/2017

Stella Artois Leuven Bears J21 B Basket Club Groot Dilbeek J21 A BVBJ21080301 za 10-02-2018  Stedelijke Sportzaal Wils
L.S.V. Basket Landen J21 A Bavi Vilvoorde J21 B BVBJ21080501 za 10-02-2018  Sporthal Landen (stedelij
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs J21 A BC Grimbergen J21 A BVBJ21080701 za 10-02-2018  Sporthal Boortmeerbeek
Bct Overijse J21 A BC Opwijk J21 A BVBJ21080801 za 10-02-2018  Gemeentelijk Sporthal O
Londerzeelse Dunkers J21 A Dynamo Bertem J21 A BVBJ21080101 zo 11-02-2018  Sporthal Verma Maldere

1/4 FINALE - te spelen op weekend 03/03/2018 (of vóór 05/03/2018) – data vast te stellen vóór 15/02/2018

winnaar BVBJ2108 1 winnaar BVBJ2108 5 BVBJ21040101 za 03-03-2018
winnaar BVBJ2108 3 winnaar BVBJ2108 7 BVBJ21040301 za 03-03-2018
Merchtem Eagles J21 A KYD Kortenberg Young Devils J21 A BVBJ21040201 za 03-03-2018
Black Devils Vorst J21 A winnaar BVBJ2108 8 BVBJ21040401 zo 04-03-2018

1/2 FINALE - te spelen op weekend 31/03/2018 (of vóór 04/04/2018) – data vast te stellen vóór 10/03/2018

winnaar BVBJ2104 4 winnaar BVBJ2104 1 BVBJ21020101 za 31-03-2018  
winnaar BVBJ2104 3 winnaar BVBJ2104 2 BVBJ21020201 za 31-03-2018  

FINALE - te spelen op weekend 05/05 & 06/05/2018 – locatie later te bepalen

12. BEKER VAN VLAAMS-BRABANT HEREN     

VOORRONDE - te spelen vóór 30/12/2017 – data vast te stellen vóór 31/10/2017

BC Machelen-Diegem HSE B BBC Haacht HSE A BVBHSEVR0501 wo 20-12-2017
BC Machelen-Diegem HSE A WIZ Basket Leuven HSE A BVBHSEVR0201 wo 20-12-2017
Merchtem Eagles HSE A BC Opwijk HSE B BVBHSEVR0101 za 23-12-2017
Dynamo Bertem HSE A Notre Dame Leuven HSE A BVBHSEVR0301 za 23-12-2017

Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE B Jets Basket Zaventem HSE A BVBHSEVR0401 za 23-12-2017

1/16 FINALE - te spelen vóór 31/01/2018 – data vast te stellen vóór 31/12/2017

GSG Aarschot HSE C L.S.V. Basket Landen HSE A BVBHSE160501 zo 05-11-2017
Stella Artois Leuven Bears HSE C Record Bank Keerbergen Lakers HSE A BVBHSE160101 wo 31-01-2018
Clem Scherpenheuvel HSE B 2B|SAFE Tienen HSE A BVBHSE160201 wo 31-01-2018
GSG Aarschot HSE B Strombeek Beavers Wemmel Basket Club HSE B BVBHSE160301 wo 31-01-2018
Basket Groot Zemst HSE A BC Asse-Ternat HSE B BVBHSE160401 wo 31-01-2018
Toyota Wouters Diest HSE B S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE B BVBHSE160601 wo 31-01-2018
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE A St.Paulus Opwijk HSE A BVBHSE160701 wo 31-01-2018
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club HSE A winnaar BVBHSEVR 01 BVBHSE160801 wo 31-01-2018
S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE A winnaar BVBHSEVR 02 BVBHSE160901 wo 31-01-2018
Bavi Vilvoorde HSE C winnaar BVBHSEVR 03 BVBHSE161001 wo 31-01-2018
KYD Kortenberg Young Devils HSE A Londerzeelse Dunkers HSE A BVBHSE161101 wo 31-01-2018
Toyota Wouters Diest HSE A winnaar BVBHSEVR 04 BVBHSE161201 wo 31-01-2018
BC Grimbergen HSE A Lubbeek B-Ball-Stars HSE A BVBHSE161301 wo 31-01-2018
Bct Overijse HSE A BC Grimbergen HSE C BVBHSE161401 wo 31-01-2018
BC Opwijk HSE A Dynamo Bertem HSE B BVBHSE161501 wo 31-01-2018
BC Grimbergen HSE B winnaar BVBHSEVR 05 BVBHSE161601 wo 31-01-2018

 

1/8 FINALE - te spelen vóór 28/02/2018 – data vast te stellen vóór 01/02/2018

winnaar BVBHSE16 8 winnaar BVBHSE16 16 BVBHSE080101 wo 28-02-2018
winnaar BVBHSE16 7 winnaar BVBHSE16 15 BVBHSE080201 wo 28-02-2018
winnaar BVBHSE16 6 winnaar BVBHSE16 14 BVBHSE080301 wo 28-02-2018
winnaar BVBHSE16 5 winnaar BVBHSE16 13 BVBHSE080401 wo 28-02-2018
winnaar BVBHSE16 4 winnaar BVBHSE16 12 BVBHSE080501 wo 28-02-2018
winnaar BVBHSE16 3 winnaar BVBHSE16 11 BVBHSE080601 wo 28-02-2018
winnaar BVBHSE16 2 winnaar BVBHSE16 10 BVBHSE080701 wo 28-02-2018
winnaar BVBHSE16 1 winnaar BVBHSE16 9 BVBHSE080801 wo 28-02-2018

1/4 FINALE - te spelen vóór 08/04/2018 – data vast te stellen vóór 01/03/2018

winnaar BVBHSE08 1 winnaar BVBHSE08 5
winnaar BVBHSE08 2 winnaar BVBHSE08 6
winnaar BVBHSE08 3 winnaar BVBHSE08 7
winnaar BVBHSE08 4 winnaar BVBHSE08 8

1/2 FINALE - te spelen op 01/05/2018 – locatie later te bepalen

winnaar BVBHSE04 4 winnaar BVBHSE04 1 BVBHSE020101 di 01-05-2018
winnaar BVBHSE04 3 winnaar BVBHSE04 2 BVBHSE020201 di 01-05-2018

FINALE - te spelen op weekend 05/05/2018 – locatie later te bepalen

 

13. DRINGENDE AFSPRAKEN / DATA VAST TE STELLEN VOOR 31/10/2017

Stella Artois Leuven Bears G12 A Dynamo Bertem G12 B BVBG12160401 za 25-11-2017
BC Grimbergen G12 A Everse Dino's G12 A BVBG12160601 za 25-11-2017
Clem Scherpenheuvel G12 B GSG Aarschot G12 A BVBG12160701 za 25-11-2017
Everse Dino's G12 B Londerzeelse Dunkers G12 A BVBG12160901 za 25-11-2017
Bavi Vilvoorde G12 B Lubbeek B-Ball-Stars G12 A BVBG12161001 za 25-11-2017

BC Opwijk G12 A GSG Aarschot G12 B BVBG12160801zo 26-11-2017
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G12 A Basket Club Groot Dilbeek G12 A BVBG12161101 zo 26-11-2017
Toyota Wouters Diest G12 A L.S.V. Basket Landen G12 A BVBG12161201 zo 26-11-2017

KYD Kortenberg Young Devils G14 A Record Bank Keerbergen Lakers G14 A BVBG14160101 za 25-11-2017
GSG Aarschot G14 B Londerzeelse Dunkers G14 B BVBG14160301 za 25-11-2017
Dynamo Bertem G14 A Merchtem Eagles G14 A BVBG14160601 za 25-11-2017
Clem Scherpenheuvel G14 A Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G14 A BVBG14160801 za 25-11-2017
Jets Basket Zaventem G14 A Stella Artois Leuven Bears G14 C BVBG14160201 zo 26-11-2017
De Rode Leeuwen G14 A Bct Overijse G14 A BVBG14160701 zo 26-11-2017

BC Opwijk J16 A Lubbeek B-Ball-Stars J16 A BVBJ16160101 za 25-11-2017
GSG Aarschot J16 B Toyota Wouters Diest J16 A  BVBJ16160201 za 25-11-2017
KYD Kortenberg Young Devils J16 A L.S.V. Basket Landen J16 A  BVBJ16160301 za 25-11-2017

Merchtem Eagles HSE A   BC Opwijk HSE B BVBHSEVR0101
Dynamo Bertem HSE A  Notre Dame Leuven HSE A BVBHSEVR0301
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE B  Jets Basket Zaventem HSE A BVBHSEVR0401

Wij verwachten afspraken voor deze 20 wedstrijden voor het einde van de maand.
Indien er geen akkoord is op 1 november 2017, zal het PC zelf datum en locatie bepalen.

 

Namens het Provinciaal Comité Vlaams-Brabant
Serge Kovaleni
Kalenderverantwoordelijke