PC VLAAMS-BRABANT - KALENDER CEL - SEIZOEN 2018/2019 - NIEUWS 4 - U8 events


 

1)      MAILING – NEWS

De Vlaams-Brabantse Kalender Cel Nieuws word (volgens het Board informatie) naar alle Vlaams-Brabantse secretariaten gestuurd (voorzitters in cc) en moet als een officieel document ontvangen, gelezen en behandeld worden.

De mailing naar de Peanuts verantwoordelijken in elk club moeten jullie al vanaf 2017 intern oplossen

  

EVENTS U8 / PLANNING/ 3X3 ½ COURT (status 6 oktober)
Eerste tornooi : LEUVEN  – zondag 14 oktober van 09.00 tot 12.00 (sporthal Redingenhof  – organisatie 2294 Notre Dame Leuven)

Inschrijvingen mogelijk tot WOENSDAG 10 OKTOBER 23.59

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Reeds ingeschreven (6 ploegen) : 1419 Betekom (1 ploeg), 2294 Notre Dame Leuven (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 5015 Lubbeek B-Ball (3 ploegen).

 

Tweede tornooi : MACHELEN  – zondag 28 oktober van 09.00 tot 12.00 (sporthal Bosveld – organisatie 0076 BC Machelen Diegem)

Inschrijvingen mogelijk tot 14 oktober 23.59

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Reeds ingeschreven (14 ploegen) : 0076 BC Machelen-Diegem (2 ploegen), 1696 BC Asse-Ternat (2 ploegen), 1419 Betekom (1 ploeg), 2515 Rode Leeuwen (2 ploegen), 5021 Foyer Molenbeek (2 ploegen), 2294 Notre Dame Leuven (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 5015 Lubbeek B-Ball (2 ploegen), 1793 BCT Overijse (1 ploeg)

Derde tornooi : BOUTERSEM  – zaterdag 1 december van 13.00 tot 16.00 (sport’o’droom Boutersem – organisatie 5015 Lubbeek )

Inschrijvingen mogelijk

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 12.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 16.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Reeds ingeschreven (13 ploegen) : 0076 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1419 Betekom (1 ploeg), 5015 Lubbeek B-Ball (4 ploegen), 0660  Tienen (3 ploegen), 2294 Notre Dame Leuven (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg) , BCT Overijse (2 ploegen)

 

Vierde tornooi : LEUVEN  – zaterdag 8 december van 09.00 tot 12.00 (sporthal Redingenhof – organisatie 1210 Leuven Bears )

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven (8 ploegen) : 0076 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1210 Leuven Bears (1 ploeg), 1372 LSV Basket Landen (1 ploeg), 1419 Betekom (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 5015 Lubbeek B-Ball (3 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

Vijfde tornooi : STROMBEEK  – zaterdag 15 (ipv zondag 16) december van 09.00 tot 12.00 (sporthal Campus Wemmel – organisatie 5042 Strombeek )

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven (4 ploegen) : 0076 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1696 BC Asse Ternat (1 ploeg), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (1 ploeg),

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 00.00 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 00.00 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

Zesde tornooi : HAACHT – zondag 29 december van 09.00 tot 12.00 (sporthal den dijk Wespelaar – organisatie 1916 BBC Haacht)

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven (6 ploegen) : 1349 BCT Overijse (2 ploegen), 1916 BBC Haacht (1 ploeg), 2294 Notre Dame Leuven (1 ploeg), 5015 Lubbeek B-Ball (2 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

Zevende tornooi : ST GENESIUS RODE – zaterdag 12 januari van 14.30 tot 17.30 (sporthal Wauterbos – organisatie 2515 De Rode Leeuwen)

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven (10 ploegen) : 0076 BC Machelen – Diegem (1 ploeg), 1349 BCT Overijse (2 ploegen), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1696 BC Asse Ternat (3 ploegen), 2515 De Rode Leeuwen (3 ploegen),

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

Achtste tornooi : TIENEN  – zaterdag 19 januari van 09.00 tot 12.00 (sporthal Tienen – organisatie 0660 Tienen )

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven (11 ploegen) : 0076 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 0660 Tienen (3 ploegen), 1372 LSV Basket Landen (1 ploeg) , 1419 Betekom (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 2294  Notre Dame Leuven (1 ploeg), 5015 Lubbeek B-Ball (3 ploegen)

 

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

Negende tornooi : OVERIJSE  – zondag 27 januari van 09.00 tot 12.00 (sporthal Den Heurk– organisatie 1349 BCT Overijse )

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven (8 ploegen) : 0076 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 1349 BCT Overijse (2 ploegen), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 2515 Rode Leeuwen (2 ploegen), 5015 Lubbeek B-Ball (2 ploegen)

 

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

Tiende tornooi : ASSE  – zondag 24 februari van 10.00 tot 13.00 (sportloods Waalborre – organisatie 1696 BC Asse Ternat )

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven (5 ploegen) : 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1696 BC Asse Ternat (4 ploegen)

 

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 09.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 13.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

Elfde tornooi : AARSCHOT  – zondag 3 maart van 09.00 tot 12.00 (sporthal Demervallei – organisatie 1888 GSG Aarschot )

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven (8 ploegen) : 0076 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 0660 Tienen (2 ploegen), 1419 Betekom (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 1888 GSG Aarschot (1 ploeg), 5015 Lubbeek B-Ball (2 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

Twaalfde tornooi : LEUVEN  – zondag 10 maart van 09.00 tot 12.00 (sporthal Redingenhof – organisatie 2294 Notre Dame Leuven )

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven (13 ploegen) : 0076 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 0660 Tienen (2 ploegen), 1349 BCT Overijse (3 ploegen), 1419 Betekom (1 ploeg), 1519 Dynamo Bertem (1 ploeg), 2294 Notre Dame Leuven (1 ploeg), 2515 Rode Leeuwen (2 ploegen), 5015 Lubbeek B-Ball (2 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 12.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

NIEUW Dertiende tornooi : LUBBEEK – zaterdag 30 maart van 13.00 tot 16.00 (sporthal Lubbeek – organisatie 5015 Lubbeek B-Ball)

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven (5 ploegen) : 0076 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 5015 Lubbeek B-Ball (4 ploegen)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 12.40 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 16.05 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

NIEUW Veertiende tornooi : Eppegem – zondag 28 april van 00.00 tot 00.00 (sporthal Waterleest – organisatie 5005 Basket Groot Zemst) – gelieve mij uren te communiceren

Inschrijvingen mogelijk

Reeds ingeschreven (1 ploeg) : 5005 Basket Groot Zemst (1 ploeg)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 00.00 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)
Gezamenlijke afsluiting: 00.00 (gelieve aanwezig te blijven! )
Forfaits van laatste minuut zullen beboet worden

 

 

 

Laatste tornooi (APOTHEOSE) – locatie onbekend – zaterdag 4 mei van 08.30 tot 10.30 – organisatie PC Vlaams-Brabant

Geen inschrijvingen mogelijk

Op uitnodiging (13 ploegen)  : 0076 BC Machelen-Diegem (1 ploeg), 0660 2B/Safe Tienen (1 ploeg), 1210 Leuven Bears (1 ploeg), 1349 BCT Overijse (1 ploeg), 1696 BC Asse Ternat (1 ploeg),  1888 GSG Aarschot (1 ploeg), 1896 BC Grimbergen (1 ploeg), 1916 BBC Haacht (1 ploeg), 2294 Notre Dame Leuven (1 ploeg), 2515 De Rode Leeuwen (1 ploeg), 5005 Basket Groot Zemst (1 ploeg), 5015 Lubbeek Stars (1 ploeg), 5042 Strombeek Beavers Wemmel (1 ploeg)

Samenkomst & gezamenlijke opwarming: 08.15 (gelieve OP TIJD aanwezig te zijn!)

ALGEMEEN

Clubs die wensen een event te organiseren gebruiken liefst andere data dan de data hierboven voor hun eigen organisatie.
Nieuwe organisaties moeten steeds langs het Provinciaal Comité aangevraagd worden.

Gelieve mij per kerende mail de inschrijvingen, de bijkomende events, elk ontbrekende informatie op te sturen.
Gelieve uw voorstellen en akkoorden naar mij te sturen  sergekovaleni@telenet.be
met volgende adressen in CC pauljanssens2@telenet.be


opgelet ! De mailing naar de Peanuts verantwoordelijken in elk club moeten jullie vanaf 2017 intern oplossen !!!
 

Peanuts events : Administratieve richtlijnen
Graag ontvangen wij na elk event de gepaste wedstrijdbladen  van de organiserend club  

(PROVINCIALE WEDSTRIJDBLADEN VL-BR
Paul Broeckx

Waterstraat 26
3360 BIERBEEK)

         4)   Peanuts wedstrijden / Leiding

Het siert onze peanuts organisaties dat de clubs  telkens vrijwilligers, oudere spelers, begeleiders vinden om de wedstrijden te fluiten.

Wij vragen u om de gemakkelijke oplossing (coaches laten fluiten & coachen) te vermijden bij U8/PEANUTS events.

Dank u  

 

5)     Peanuts /U8 – Microben/U10 – Benjamins / U12

Spelers geboren in 2010 !!!, 2011 en 2012 zijn gerechtigd om bij de peanuts/U8 te spelen. (2010 * = maximum 1 jaar aansluiting)

Spelers geboren in 2008 !!!! *, 2009 en 2010 zijn gerechtigd om bij de microben/U10 te spelen. (2008 * = maximum 1 jaar aansluiting)

Spelers geboren in 2007 en 2008 zijn gerechtigd om bij de benjamins/U12 te spelen.

Geboortejaar 2010

…..De spelers zijn van het geboortejaar 2012, 2011 en 2010 (beginnende spelers, anders doorschuiven naar U10)…..

=  > >> Geen spelers opstellen geboren in 2010 en aangesloten in 2016 en vroeger !! Controles zullen doorgevoerd worden 

Daarom vragen wij om de wedstrijdbladen zorgvuldig in te vullen (naam, voornaam , geboortejaar)

 

Event formule
Ter bevestiging : alle wedstrijden worden gespeeld in 1 x 8 minuten zonder chronostop (met akkoord van de sportief coördinator)

 

 

Namens het Provinciaal Comité Vlaams-Brabant

Serge Kovaleni

Kalenderverantwoordelijke

0473/918130