PC VLAAMS-BRABANT - KALENDER CEL - SEIZOEN 2018/2019 - NIEUWS 8 - BEKER van Vlaams-Brabant

 

1)      MAILING – NEWS

De Vlaams-Brabantse Kalender Cel Nieuws word (volgens het Board informatie) naar alle Vlaams-Brabantse secretariaten gestuurd (voorzitters in cc) en moet als een officieel document ontvangen, gelezen en behandeld worden.

 

      2)     BEKER 2018-2019

(Zie bijlage)
Gelieve uw voorstellen en akkoorden langs Smart Cliënt te regelen.
Bij twijfel of probleem mag je ons op volgende adressen contacteren   sergekovaleni@telenet.be  & pauljanssens2@telenet.be

 

BEKER  HEREN  VOORRONDE 


Team Thuis                                                    TeamUit                     Wedstrijd               Datum            Tijd


KYD Kortenberg Young Devils HSE A Basket Groot Zemst HSE A BVBHSEVR0601 di 23-10-2018 2000
GSG Aarschot HSE C St.Paulus Opwijk HSE A BVBHSEVR0101 wo 24-10-2018 2030
Dynamo Bertem HSE B Strombeek Beavers Wemmel Basket Club HSE B BVBHSEVR0401 za 27-10-2018 1830
BBC Wobac Sint-Stevens-Woluwe HSE A 2B|SAFE Tienen HSE C BVBHSEVR0501 za 27-10-2018 2000
Jets Basket Zaventem HSE B Bavi Vilvoorde HSE C BVBHSEVR0301 zo 28-10-2018 1400
BC Grimbergen HSE B BC Machelen-Diegem HSE B BVBHSEVR0201 di 13-11-2018 2045
    
   BEKER  HEREN  1/16 FINALE
Thor Tervuren HSE A (+5) Stella Artois Leuven Bears HSE C BVBHSE160701 do 25-10-2018 2030
Bct Overijse HSE A  (+10) 2B|SAFE Tienen HSE A BVBHSE161201 wo 21-11-2018 2030
BC Grimbergen HSE A   (+5) S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE A BVBHSE161001 di 27-11-2018 2045
Strombeek Beavers Wemmel Basket HSE A (+5) L.S.V. Basket Landen HSE A BVBHSE161101 do 20-12-2018 2045
St.Paulus Opwijk HSE A (+10) BC Opwijk HSE B BVBHSE160101 za 22-12-2018 
winnaar BVBHSEVR 02  (+10) Merchtem Eagles HSE A BVBHSE160201 za 22-12-2018 
Clem Scherpenheuvel HSE B WIZ Basket Leuven HSE A BVBHSE161601 za 22-12-2018 1600
2B|SAFE Tienen HSE C  (+10) Black Devils Vorst HSE A BVBHSE160501 za 22-12-2018 1630
Dynamo Bertem HSE B  (+5) Notre Dame Leuven HSE A BVBHSE160401 za 22-12-2018 1830
S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE B  (+5) Toyota Wouters Diest HSE A BVBHSE161401 za 22-12-2018 1845
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE A BBC Haacht HSE A BVBHSE161501 za 22-12-2018 1900
Basket Groot Zemst HSE A (+5) BC Machelen-Diegem HSE A BVBHSE160601 za 22-12-2018 2000
Londerzeelse Dunkers HSE A  (+5) Dynamo Bertem HSE A BVBHSE160801 za 22-12-2018 2000
Winston Schoeters Keerbergen Lakers HSE A (+5) Bavi Vilvoorde HSE B BVBHSE161301 za 22-12-2018 2030
Bavi Vilvoorde HSE C (+5) Black Devils Vorst HSE B BVBHSE160301 zo 23-12-2018 1500
Jets Basket Zaventem HSE A  (+5) Lubbeek B-Ball-Stars HSE A BVBHSE160901 zo 23-12-2018 1630
    
   BEKER  HEREN  1/8  FINALE
winnaar BVBHSE16 08 winnaar BVBHSE16 16 BVBHSE080101 za 26-01-2019 
Stella Artois Leuven Bears HSE C winnaar BVBHSE16 15 BVBHSE080201 za 26-01-2019 
winnaar BVBHSE16 06 winnaar BVBHSE16 14 BVBHSE080301 za 26-01-2019 
winnaar BVBHSE16 05 winnaar BVBHSE16 13 BVBHSE080401 za 26-01-2019 
winnaar BVBHSE16 04 winnaar BVBHSE16 12 BVBHSE080501 za 26-01-2019 
winnaar BVBHSE16 03 winnaar BVBHSE16 11 BVBHSE080601 za 26-01-2019 
winnaar BVBHSE16 02 winnaar BVBHSE16 10 BVBHSE080701 za 26-01-2019 
winnaar BVBHSE16 01 winnaar BVBHSE16 09 BVBHSE080801 za 26-01-2019 
    
   BEKER  HEREN  1/4  FINALE
winnaar BVBHSE08 01 winnaar BVBHSE08 05 BVBHSE040101 za 23-03-2019 
winnaar BVBHSE08 02 winnaar BVBHSE08 06 BVBHSE040201 za 23-03-2019 
winnaar BVBHSE08 03 winnaar BVBHSE08 07 BVBHSE040301 za 23-03-2019 
winnaar BVBHSE08 04 winnaar BVBHSE08 08 BVBHSE040401 za 23-03-2019 
    
    
   BEKER  HEREN  1/2  FINALE
winnaar BVBHSE04 04 winnaar BVBHSE04 01 BVBHSE020101 wo 01-05-2019 1500
winnaar BVBHSE04 03 winnaar BVBHSE04 02 BVBHSE020201 wo 01-05-2019 1900
    
   BEKER  HEREN  FINALE
winnaar BVBHSE02 01 winnaar BVBHSE02 02 BVBHSE010101 za 04-05-2019 2100
        
   
    BEKER  DAMES  1/8  FINALE
BYE Lubbeek B-Ball-Stars DSE A BVBDSE080201 za 26-01-2019 
BYE Clem Scherpenheuvel DSE A BVBDSE080401 za 26-01-2019 
BYE BC Asse-Ternat DSE A BVBDSE080601 za 26-01-2019 
BYE BBC Haacht DSE A BVBDSE080801 za 26-01-2019 
GSG Aarschot DSE A BC Grimbergen DSE B BVBDSE080701 za 26-01-2019 1600
Triton Leuven DSE A Strombeek Beavers Wemmel Basket Club DSE A BVBDSE080301 za 26-01-2019 1645
Strombeek Beavers Wemmel Basket  DSE B (+5) Notre Dame Leuven DSE B BVBDSE080501 za 26-01-2019 1800
Jets Basket Zaventem DSE A BC Streek Inn Vilvoorde DSE A BVBDSE080101 zo 27-01-2019 1400
    
   BEKER  DAMES  1/4  FINALE
winnaar BVBDSE08 01 winnaar BVBDSE08 05 BVBDSE040101 za 23-03-2019 
Lubbeek B-Ball-Stars DSE A BC Asse-Ternat DSE A BVBDSE040201 za 23-03-2019 
winnaar BVBDSE08 03 winnaar BVBDSE08 07 BVBDSE040301 za 23-03-2019 
Clem Scherpenheuvel DSE A BBC Haacht DSE A BVBDSE040401 za 23-03-2019 
    
   BEKER  DAMES  1/2  FINALE
winnaar BVBDSE04 04 winnaar BVBDSE04 01 BVBDSE020101 wo 01-05-2019 1300
winnaar BVBDSE04 03 winnaar BVBDSE04 02 BVBDSE020201 wo 01-05-2019 1700
    
   BEKER  DAMES  FINALE
winnaar BVBDSE02 01 winnaar BVBDSE02 02 BVBDSE010101 zo 05-05-2019 1800
        
   
    BEKER  J21  1/8  FINALE 
KYD Kortenberg Young Devils J21 A Merchtem Eagles J21 A BVBJ21080301 za 26-01-2019 1300
Dynamo Bertem J21 A Stella Artois Leuven Bears J21 C BVBJ21080401 za 26-01-2019 1430
BBC Haacht J21 A BC Grimbergen J21 A BVBJ21080701 zo 27-01-2019 930
Bavi Vilvoorde J21 B BC Opwijk J21 A BVBJ21080201 zo 27-01-2019 1000
Bct Overijse J21 A Dino Brussels J21 A BVBJ21080501 zo 27-01-2019 1130
Jets Basket Zaventem J21 A L.S.V. Basket Landen J21 A BVBJ21080601 zo 27-01-2019 1200
BYE Basket Groot Zemst J21 A BVBJ21080101   
BYE Londerzeel Dunkers J21 A BVBJ21080801   
    
   BEKER  J21  1/4  FINALE
Basket Groot Zemst J21 A winnaar BVBJ2108 05 BVBJ21040101 za 02-03-2019 
winnaar BVBJ2108 02 winnaar BVBJ2108 06 BVBJ21040201 za 02-03-2019 
winnaar BVBJ2108 03 winnaar BVBJ2108 07 BVBJ21040301 za 02-03-2019 
winnaar BVBJ2108 04 Londerzeel Dunkers J21 A BVBJ21040401 za 02-03-2019 
    
   BEKER  J21  1/2  FINALE
winnaar BVBJ2104 04 winnaar BVBJ2104 01 BVBJ21020101 za 23-03-2019 
winnaar BVBJ2104 03 winnaar BVBJ2104 02 BVBJ21020201 za 23-03-2019 
    
   BEKER  J21    FINALE
winnaar BVBJ2102 01 winnaar BVBJ2102 02 BVBJ21010101 zo 05-05-2019 1600
        
   
        
   BEKER  J18  1/8  FINALE
Dino Brussels J18 A BC Grimbergen J18 A BVBJ18080501 za 27-10-2018 1500
L.S.V. Basket Landen J18 A GSG Aarschot J18 B BVBJ18080201 za 26-01-2019 1200
Dynamo Bertem J18 A Basket Club Groot Dilbeek J18 A BVBJ18080601 za 26-01-2019 1230
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs J18 A KYD Kortenberg Young Devils J18 A BVBJ18080301 zo 27-01-2019 1100
Stella Artois Leuven Bears J18 B Strombeek Beavers Wemmel Basket Club J18 A BVBJ18080701 zo 27-01-2019 1300
BYE BCT Overijse J18 A BVBJ18080101   
BYE Merchtem Eagles J18 A BVBJ18080401   
BYE Clem Scherpenheuvel J18 A BVBJ18080801   
    
   BEKER  J18  1/4  FINALE
BCT Overijse J18 A BC Grimbergen J18 A BVBJ18040101 za 02-03-2019 
winnaar BVBJ1808 02 winnaar BVBJ1808 06 BVBJ18040201 za 02-03-2019 
winnaar BVBJ1808 03 winnaar BVBJ1808 07 BVBJ18040301 za 02-03-2019 
Merchtem Eagles J18 A Clem Scherpenheuvel J18 A BVBJ18040401 za 02-03-2019 
    
   BEKER  J18  1/2  FINALE
winnaar BVBJ1804 04 winnaar BVBJ1804 01 BVBJ18020101 za 23-03-2019 
winnaar BVBJ1804 03 winnaar BVBJ1804 02 BVBJ18020201 za 23-03-2019 
    
   BEKER  J18  FINALE
winnaar BVBJ1802 01 winnaar BVBJ1802 02 BVBJ18010101 zo 05-05-2019 1200
        
   
   
        
   BEKER  J16  1/16  FINALE
Merchtem Eagles J16 A Clem Scherpenheuvel J16 A BVBJ16160301 za 22-12-2018 1630
Bavi Vilvoorde J16 B KYD Kortenberg Young Devils J16 A BVBJ16160101 zo 23-12-2018 1200
GSG Aarschot J16 B Winston Schoeters Keerbergen Lakers J16 A BVBJ16160501 zo 23-12-2018 1200
BC Opwijk J16 A Dino Brussels J16 A BVBJ16160701 zo 23-12-2018 1300
Jets Basket Zaventem J16 A L.S.V. Basket Landen J16 A BVBJ16160901 zo 23-12-2018 1400
BYE Dynamo Bertem J16 A BVBJ16160201   
BYE Lubbeek B-Ball-Stars J16 A BVBJ16160401   
BYE BCT Overijse J16 A BVBJ16160601   
BYE Black Devils Vorst J16 A BVBJ16161001   
BYE BC Asse-Ternat J16 B BVBJ16161101   
BYE Strombeek Beavers Wemmel Basket Club J16 A BVBJ16161201   
BYE Basket Club Groot Dilbeek J16 B BVBJ16161301   
BYE Basket Club Groot Dilbeek J16 A BVBJ16161401   
BYE Boortmeerbeek & Berg Bulldogs J16 A BVBJ16161501   
BYE BC Grimbergen J16 A BVBJ16161601   
BYE Stella Artois Leuven Bears J16 B BVBJ16160801   
    
   BEKER  J16  1/8  FINALE
Stella Artois Leuven Bears J16 B BC Grimbergen J16 A BVBJ16080101 za 26-01-2019 
winnaar BVBJ1616 07 Boortmeerbeek & Berg Bulldogs J16 A BVBJ16080201 za 26-01-2019 
BCT Overijse J16 A Basket Club Groot Dilbeek J16 A BVBJ16080301 za 26-01-2019 
winnaar BVBJ1616 05 Basket Club Groot Dilbeek J16 B BVBJ16080401 za 26-01-2019 
Lubbeek B-Ball-Stars J16 A Strombeek Beavers Wemmel Basket Club J16 A BVBJ16080501 za 26-01-2019 
winnaar BVBJ1616 03 BC Asse-Ternat J16 B BVBJ16080601 za 26-01-2019 
Dynamo Bertem J16 A Black Devils Vorst J16 A BVBJ16080701 za 26-01-2019 
winnaar BVBJ1616 01 winnaar BVBJ1616 09 BVBJ16080801 za 26-01-2019 
    
   BEKER  J16  1/4  FINALE
winnaar BVBJ1608 01 winnaar BVBJ1608 05 BVBJ16040101 za 02-03-2019 
winnaar BVBJ1608 02 winnaar BVBJ1608 06 BVBJ16040201 za 02-03-2019 
winnaar BVBJ1608 03 winnaar BVBJ1608 07 BVBJ16040301 za 02-03-2019 
winnaar BVBJ1608 04 winnaar BVBJ1608 08 BVBJ16040401 za 02-03-2019 
    
   BEKER  J16  1/2 FINALE
winnaar BVBJ1604 04 winnaar BVBJ1604 01 BVBJ16020101 za 23-03-2019 
winnaar BVBJ1604 03 winnaar BVBJ1604 02 BVBJ16020201 za 23-03-2019 
    
   BEKER  J16  FINALE
winnaar BVBJ1602 01 winnaar BVBJ1602 02 BVBJ16010101 za 04-05-2019 1900
        
   
   
    BEKER  G14  1/16  FINALE 
TeamThuis TeamUit Wedstrijd Datum Tijd
Stella Artois Leuven Bears G14 C Stella Artois Leuven Bears G14 B BVBG14160101 za 22-12-2018 900
KYD Kortenberg Young Devils G14 A Basket Club Groot Dilbeek G14 A BVBG14160601 za 22-12-2018 1115
Bct Overijse G14 A Dynamo Bertem G14 A BVBG14160401 za 22-12-2018 1330
De Rode Leeuwen G14 A Londerzeelse Dunkers G14 A BVBG14161001 zo 23-12-2018 1200
BYE Bavi Vilvoorde G14 B BVBG14160201   
BYE L.S.V. Basket Landen G14 A BVBG14160301   
BYE BC Asse-Ternat G14 B BVBG14160501   
BYE GSG Aarschot G14 B BVBG14160701   
BYE Jets Basket Zaventem G14 A BVBG14160801   
BYE Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G14 A BVBG14160901   
BYE Dino Brussels G14 A BVBG14161101   
BYE BC Opwijk G14 A BVBG14161201   
BYE Merchtem Eagles G14 A BVBG14161301   
BYE BC Grimbergen G14 A BVBG14161401   
BYE Lubbeek B-Ball-Stars G14 A BVBG14161501   
BYE Clem Scherpenheuvel G14 A BVBG14161601   
    
   BEKER  G14  1/8  FINALE
TeamThuis TeamUit Wedstrijd Datum Tijd
Jets Basket Zaventem G14 A Clem Scherpenheuvel G14 A BVBG14080101 za 26-01-2019 
GSG Aarschot G14 B Lubbeek B-Ball-Stars G14 A BVBG14080201 za 26-01-2019 
winnaar BVBG1416 06 BC Grimbergen G14 A BVBG14080301 za 26-01-2019 
BC Asse-Ternat G14 B Merchtem Eagles G14 A BVBG14080401 za 26-01-2019 
winnaar BVBG1416 04 BC Opwijk G14 A BVBG14080501 za 26-01-2019 
L.S.V. Basket Landen G14 A Dino Brussels G14 A BVBG14080601 za 26-01-2019 
Bavi Vilvoorde G14 B winnaar BVBG1416 10 BVBG14080701 za 26-01-2019 
winnaar BVBG1416 01 Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G14 A BVBG14080801 za 26-01-2019 
    
   BEKER  G14  1/4  FINALE
winnaar BVBG1408 01 winnaar BVBG1408 05 BVBG14040101 za 02-03-2019 
winnaar BVBG1408 02 winnaar BVBG1408 06 BVBG14040201 za 02-03-2019 
winnaar BVBG1408 03 winnaar BVBG1408 07 BVBG14040301 za 02-03-2019 
winnaar BVBG1408 04 winnaar BVBG1408 08 BVBG14040401 za 02-03-2019 
    
   BEKER  G14  1/2  FINALE
winnaar BVBG1404 04 winnaar BVBG1404 01 BVBG14020101 za 23-03-2019 
winnaar BVBG1404 03 winnaar BVBG1404 02 BVBG14020201 za 23-03-2019 
    
   BEKER  G14    FINALE
winnaar BVBG1402 01 winnaar BVBG1402 02 BVBG14010101 za 04-05-2019 1700
        
   
   
    BEKER  G12  1/16  FINALE 
Londerzeelse Dunkers G12 A Lubbeek B-Ball-Stars G12 B BVBG12161201 za 22-12-2018 900
Stella Artois Leuven Bears G12 A Lubbeek B-Ball-Stars G12 A BVBG12161301 za 22-12-2018 900
KYD Kortenberg Young Devils G12 A Dino Brussels G12 B BVBG12160901 za 22-12-2018 915
Bct Overijse G12 A Clem Scherpenheuvel G12 A BVBG12161001 za 22-12-2018 1330
Bavi Vilvoorde G12 B Clem Scherpenheuvel G12 B BVBG12160801 za 22-12-2018 1400
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G12 A BBC Haacht G12 A BVBG12161401 za 22-12-2018 1400
Dino Brussels G12 A L.S.V. Basket Landen G12 A BVBG12160201 za 22-12-2018 1500
BC Machelen-Diegem G12 A Basket Club Groot Dilbeek G12 A BVBG12160401 zo 23-12-2018 1100
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G12 A GSG Aarschot G12 B BVBG12160601 zo 23-12-2018 1300
Bavi Vilvoorde G12 A Merchtem Eagles G12 A BVBG12161601 zo 23-12-2018 1400
BYE BC Opwijk G12 A BVBG12160101   
BYE Dynamo Bertem G12 A BVBG12160301   
BYE Jets Basket Zaventem G12 A BVBG12160501   
BYE BC Grimbergen G12 A BVBG12160701   
BYE BC Asse-Ternat G12 A BVBG12161101   
BYE GSG Aarschot G12 A BVBG12161501   
    
   BEKER  G14  1/8  FINALE
winnaar BVBG1216 08 winnaar BVBG1216 16 BVBG12080101 za 26-01-2019 
BC Grimbergen G12 A GSG Aarschot G12 A BVBG12080201 za 26-01-2019 
winnaar BVBG1216 06 winnaar BVBG1216 14 BVBG12080301 za 26-01-2019 
Jets Basket Zaventem G12 A winnaar BVBG1216 13 BVBG12080401 za 26-01-2019 
winnaar BVBG1216 04 winnaar BVBG1216 12 BVBG12080501 za 26-01-2019 
Dynamo Bertem G12 A BC Asse-Ternat G12 A BVBG12080601 za 26-01-2019 
winnaar BVBG1216 02 winnaar BVBG1216 10 BVBG12080701 za 26-01-2019 
BC Opwijk G12 A winnaar BVBG1216 09 BVBG12080801 za 26-01-2019 
    
   BEKER  G14  1/4  FINALE
winnaar BVBG1208 01 winnaar BVBG1208 05 BVBG12040101 za 02-03-2019 
winnaar BVBG1208 02 winnaar BVBG1208 06 BVBG12040201 za 02-03-2019 
winnaar BVBG1208 03 winnaar BVBG1208 07 BVBG12040301 za 02-03-2019 
winnaar BVBG1208 04 winnaar BVBG1208 08 BVBG12040401 za 02-03-2019 
    
   BEKER  G12  1/2  FINALE
winnaar BVBG1204 04 winnaar BVBG1204 01 BVBG12020101 za 23-03-2019 
winnaar BVBG1204 03 winnaar BVBG1204 02 BVBG12020201 za 23-03-2019 
    
   BEKER  G12  FINALE
winnaar BVBG1202 01 winnaar BVBG1202 02 BVBG12010101 za 04-05-2019 1300
        
   
   
    BEKER  M12  1/4  FINALE 
L.S.V. Basket Landen M12 A BC Foyer Molenbeek M12 A BVBM12040201 za 26-01-2019 1000
Notre Dame Leuven M12 A BC Grimbergen M12 A BVBM12040301 zo 27-01-2019 1200
Notre Dame Leuven M12 B Jets Basket Zaventem M12 A BVBM12040401 zo 27-01-2019 1400
    
   BEKER  M12  1/2  FINALE
winnaar BVBM1204 04 BC Machelen-Diegem M12 A BVBM12020101 za 23-03-2019 
winnaar BVBM1204 03 winnaar BVBM1204 02 BVBM12020201 za 23-03-2019 
    
   BEKER  M12  FINALE
winnaar BVBM1202 01 winnaar BVBM1202 02 BVBM12010101 za 04-05-2019 1100
        
   
   
    BEKER  M14  1/2  FINALE 
BC Foyer Molenbeek M14 A L.S.V. Basket Landen M14 A BVBM14020201 za 23-03-2019 1500
Notre Dame Leuven M14 B BC Grimbergen M14 A BVBM14020101 zo 24-03-2019 1000
    
   BEKER  M14  FINALE
winnaar BVBM1402 01 winnaar BVBM1402 02 BVBM14010101 zo 05-05-2019 1100
        
   
   
    BEKER  M16  1/2  FINALE 
BC Foyer Molenbeek M16 A BC Machelen-Diegem M16 A BVBM16020201 za 23-03-2019 1400
Jets Basket Zaventem M16 A De Rode Leeuwen M16 A BVBM16020101 zo 24-03-2019 1000
    
   BEKER  M16  FINALE
winnaar BVBM1602 01 winnaar BVBM1602 02 BVBM16010101 za 04-05-2019 
        
   
   
    BEKER  M19  1/2  FINALE 
BBC Haacht M19 A Jets Basket Zaventem M19 A BVBM19020101 zo 24-03-2019 930
Notre Dame Leuven M19 B De Rode Leeuwen M19 A BVBM19020201 zo 24-03-2019 1000
    
   BEKER  M19  FINALE
winnaar BVBM1902 01 winnaar BVBM1902 02 BVBM19010101 zo 05-05-2019 1400