PC VLAAMS-BRABANT - KALENDER CEL - SEIZOEN 2018/2019 - NIEUWS 20 - Tweede ronde - Stijgen & Dalen - U8 & M12

 

 

PC VLAAMS-BRABANT - KALENDER CEL - SEIZOEN 2018/2019 - NIEUWS 20 - Tweede ronde - Stijgen & Dalen - U8 & M12

 

HEREN

Landelijke         Stijgers                   Dalers            Stijgers              Dalers                          Stijgers
      dalers        eerste                    Eerste            Tweede             Tweede                         Derde
                       Provinciale                Provinciale      Provinciale          Provinciale                   Provinciale

0 =>                 <= 1                       2 =>                 <= 3                   4 =>                            <= 5
1 =>                 <= 1                       2 =>                 <= 2                   4 =>                            <= 4
2 =>                 <= 1                       3 =>                 <= 2                   5 =>                            <= 4
3 =>                 <= 1                       4 =>                 <= 2                   6 =>                            <= 4
4 =>                 <= 1                       5 =>                 <= 2                   7 =>                            <= 4

 

DAMES

Landelijke               Stijgers                     Dalers                    Stijgers
dalers                     Eerste                      Eerste                    Tweede
                              Provinciale                Provinciale              Provinciale

0 =>                       <= 1                         2 =>                           <= 2   

1 =>                       <= 1                         2 =>                           <= 2   
2 =>                       <= 1                         3 =>                           <= 2   
3 =>                       <= 1                         4 =>                           <= 2   
4 =>                       <= 1                         5 =>                           <= 2

BIJKOMENDE STIJGERS

 

In toepassing van VCD 264 kunnen wij u meedelen dat de volgorde voor eventuele bijkomende stijgers uit de Provinciale naar de Landelijke Reeksen na het seizoen 2018-2019 er als volgt uitziet

Heren: Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen, Limburg, Vlaams-Brabant, Antwerpen
Dames: Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen, Limburg, Vlaams-Brabant, Antwerpen

Er zijn in ieder geval zes officiële stijgers bij de heren = de vijf kampioenen van elk provincie + de tweede (in klassering of volgens play-off) van provincie Antwerpen.

Er zijn in ieder geval vijf officiële stijgers bij de dames = de vijf kampioenen van elk provincie.

                                                              

BIJKOMENDE DALERS

Opmerking :

De daling van de ploeg die uitkomt in de hoogste afdeling van de VBL heeft altijd voorrang op het recht van eventuele promotie van een ploeg die in een lagere afdeling van de VBL evolueert. De daling van de oorspronkelijk hoger geklasseerde ploeg naar een lagere afdeling van de VBL kan eventueel een daling veroorzaken voor de ploeg die in de onmiddellijk lagere afdeling van de VBL evolueerde.

                                                                                                      (bron: VCD 253)

 

STIJGERS & DALERS 2018-2019  - VLAAMS BRABANT (huidige stand van zaken – 31 december 2018)

 

Heren: daler uit landelijke 1 = (nihil)

             dalers uit landelijke 2 = (nihil)

             stijger uit provinciale 1 = 2B/Safe Tienen HSE A

             dalers uit provinciale 1 = Fenics Leuven HSE A, SK Eternit Kapelle HSE A

             stijgers uit provinciale 2 = Jets Basket Zaventem HSE A, BC Grimbergen HSE A, Strombeek Beavers HSE A of BCT Overijse HSE A

             dalers uit provinciale 2 =  BC Hoeilaart HSE A , BBC Haacht HSE A, Toyota Wouters Diest HSE B , 2B/Safe Tienen HSE B

             stijgers uit provinciale 3 =  BBC Wobac HSE A, St Paulus Opwijk HSE A, 2B/Safe Tienen HSE C, De Rode Leeuwen HSE A, Boortmeerbeek Bulldogs HSE B of BC Opwijk HSE C

 

Dames: daler uit landelijke 2 =  (nihil)

               stijger uit provinciale 1 = BC Asse Ternat DSE A

               dalers uit provinciale 1 =  BC Grimbergen DSE B, Triton Leuven DSE A

               stijgers uit provinciale 2 =  Boortmeerbeek DSE A, BC Hoeilaart DSE A 

(deze stand van zaken is natuurlijk niet bindend en dient alleen maar als voorbeeld J)


2) Officiële rangschikking provinciale 2 dames op 31 december 2018


BC Hoeilaart DSE A          4w   3o   1n   10
Boortmeerbeek DSE A    4w   3o   1n   10
Lubbeek DSE B                 4w   2o   2n     8
Strombeek DSE B             4w   2o   2n     8
Londerzeel  DSE A            4w   0o   4n     4



3)  Tweede ronde M12

De kalenderproject 2018-2019 (tweede ronde provinciale jeugd M12) is op Smart Client zichtbaar.
Check eerst ONMIDDELLIJK of al uw ingeschreven ploegen in de kalender opgenomen worden!
Indien er een ploeg ontbreekt, VERWITTIG ONMIDDELLIJK de kalendermaker!
Indien er een ploeg te veel ingeschreven is, VERWITTIG ONMIDDELLIJK de kalendermaker!

Op basis van uw eventuele opmerkingen, zal een definitieve versie de projectversie op 6 januari vervangen.

Vanaf 16 januari zal de jeugdkalender op de website verschijnen en zullen jullie de gewone kalenderwijziging procedure moeten volgen (met eventuele TTB kosten)

De ploegen uit de reeks R2 A (Notre Dame Leuven M12 A, BC Grimbergen M12 A, Jets Basket Zaventem M12 A en BC Foyer Molenbeek M12 A) zullen voor de provinciale titel spelen
De ploegen uit de reeks R2B zijn Notre Dame Leuven M12 B, BC Machelen-Diegem M12 A, BC Foyer Molenbeek M12 B

Wijzigingen voor de tweede ronde zijn mogelijk vanaf zaterdag 12 januari  tot en met zondag 28 april 2019.


4)  Tweede ronde U8

De kalenderproject 2018-2019 (tweede ronde provinciale jeugd U8) is op Smart Client zichtbaar.

Op basis van uw eventuele opmerkingen, zal een definitieve versie de projectversie op 6 januari vervangen.

Vanaf 16 januari zal de jeugdkalender op de website verschijnen en zullen jullie de gewone kalenderwijziging procedure moeten volgen (met eventuele TTB kosten)
Wijzigingen voor de tweede ronde zijn mogelijk vanaf zaterdag 12 januari  tot en met zondag 28 april 2019.




Namens het Provinciaal Comité Vlaams-Brabant

Serge Kovaleni

Kalenderverantwoordelijke

0473/918130