Secretarissen competitie

Landelijke (DLC) & Interprovinciale Jeugdcompetitie (IJC)

Gratien Balcaen

Nieuwbrugkaai 45 9000 Gent Gsm: 0476/45.30.23

Mail

PROMBAS-competities - TD Women 1 / TD 1 & 2 Men

 

       
Verantwoordelijke landelijke beker seniores  Georges Robbe Vossenstraat 4 9070 Heusden Gsm: 0472/77.56.54 Mail
Verantwoordelijke landelijke beker jeugd  Fred Wuyts     Gsm: 0477/52.37.95  Mail
Verantwoordelijke beker Oost Vlaanderen  Marc Van Ryssel Adolf Baeyensstraat 222 bus 201 9040 Sint-Amandsberg Gsm: 0478/30.71.70  Mail 

Kalenderwijzigingen

Landelijke & Interprovinciale Competitie

Gratien Balcaen Nieuwbrugkaai 45 9000 Gent Gsm: 0476/45.30.23 Mail
PROMBAS-competities - TD Women 1 / TD 1 & 2 Men Gratien Balcaen Nieuwbrugkaai 45 9000 Gent Gsm: 0476/45.30.23 Mail
Oost-Vlaanderen Georges Robbe Vossenstraat 4  9070 Heusden Gsm: 0472/77.56.54 Mail

Aanvragen vriendenwedstrijden en tornooien

Landelijk, Provinciaal en Interprovinciale Jeugdcompetitie Alléén aan de secretaris van uw Provinciaal Comité        
PROMBAS-competities - TD Women 1 / TD 1 & 2 Men Gratien Balcaen Nieuwbrugkaai 45 9000 Gent Gsm: 0476/45.30.23 Mail

Opsturen wedstrijdformulieren

Landelijke competitie en Interprovinciale jeugdcompetitie Guy Bormans Montenakenweg 68 3800 Sint-Truiden
PROMBAS-competities - TD Women 1 / TD 1 & 2 Men > WIJZIGING Prombas P.H. Spaaklaan 17 bus 3 1060 Brussel
Beker van Vlaanderen Seniors en Jeugd Guy Bormans Montenakenweg 68 3800 Sint-Truiden
Beker van Limburg Marc Moons Boogschutterstraat 12 3960 Bree
Beker van West-Vlaanderen Jean-Pierre Supeley Zeelaan 28 8670 Koksijde
Beker van Oost-Vlaanderen Marc Van Ryssel Adolf Baeyensstraat 222 bus 201 9040 Sint-Amandsberg
Beker van Antwerpen Walter Van Tiggelen Willem Elsschotstraat 1/1401 2050 Antwerpen
Beker van Vlaams-Brabant  Paul Broeckx Waterstraat 26  3360 Bierbeek
Provinciale competitie Oost-Vlaanderen Marc Van Ryssel Adolf Baeyensstraat 222 bus 201 9040 Sint-Amandsberg
Provinciale competitie Vlaams-Brabant Paul Broeckx Waterstraat 26  3360 Bierbeek
Provinciale competitie Limburg  Patricia Claes Muggenbeekstraat 64 3511 Kuringen
Provinciale competitie West-Vlaanderen Jean-Pierre Supeley Zeelaan 28 8670 Koksijde
Provinciale competitie Antwerpen Walter Van Tiggelen Willem Elsschotstraat 1/1401 2050 Antwerpen
Oefenwedstrijden & tornooien Limburg Anita Haex Bergbeemdenstraat 36 3530 Houthalen-Helchteren
Oefenwedstrijden & tornooien Antwerpen Hugo Hendrickx Dorpshart 12 b21 2870 Puurs
Oefenwedstrijden & tornooien Oost-Vlaanderen Marc Van Ryssel Adolf Baeyensstraat 222/201 9040 St. - Amandsberg
Oefenwedstrijden & tornooien Vlaams-Brabant  Paul Broeckx Waterstraat 26 3360 Bierbeek