Ga naar:

PC Antwerpen | PC Limburg | PC Oost-Vlaanderen | PC Vlaams-Brabant | PC West-Vlaanderen

Provinciaal Comité Antwerpen

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Dankers Jozef Voorzitter van Comité  0478/30.39.73 voorzitter.PC@antwerpen.vlaamsebasketballiga.be
  Hendrickx Hugo Secretaris van Comité 0478/97.10.01 secretaris.PC@antwerpen.vlaamsebasketballiga.be
Wuyts Frederik Ondervoorzitter 0477/52.37.95 fredwuyts5@gmail.com
  Halsberghe Jan Lid van Comité 0475/53.23.37  jan.halsberghe@telenet.be
  Van Dyck Marcel Lid van Comité 0494/72.94.68 vandyck.marcel@gmail.com
  Van Hove Katleen Lid van Comité 0476/85.66.53 katleen.vanhove@telenet.be
  Van Tiggelen Walter Lid van Comité 0478/56.63.34 walter.vantiggelen@skynet.be

Provinciaal Comité Limburg

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Bormans Guy

Voorzitter/Penningmeester
van Comité

0475/47.23.05 guy.bormans@limburg.vlaamsebasketballiga.be
Haex Anita Secretaris van Comité 0473/94.21.58 anitahaex@hotmail.com
Claes Patricia Lid van Comité 0486/23.52.39 patricia.claes@limburg.vlaamsebasketballiga.be
Moons Marc Lid van Comité 0477/40.72.24 marc.moons@limburg.vlaamsebasketballiga.be
Stas Dominique Lid van Comité 0498/13.76.08 dominique.stas@limburg.vlaamsebasketballiga.be
Timmerman Jan Lid van Comité 0477/65.24.65 timmerman.jan@telenet.be

Provinciaal Comité Oost-Vlaanderen

Georges Robbe Voorzitter van Comité  0472/77.56.54 georges.robbe@telenet.be
Marc Van Ryssel Ondervoorzitter 0478/30.71.70 marc.van.ryssel@telenet.be
Stijn Verstichel Secretaris van Comité 0486/75.66.91 stijn.verstichel@oost-vlaanderen.vlaamsebasketballiga.be
Piqueur Wim Lid van Comité 0472/29.26.81 wimpiqueur@hotmail.com
Van Vooren Bart Lid van Comité 0475/38.76.18 bartvanvooren7@gmail.com
Vogeleer Anja Lid van Comité 0473/70.88.52 anja.vogeleer@telenet.be

Provinciaal Comité Vlaams-Brabant

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Broeckx Paul Voorzitter van Comité 0475/92.06.92 paul.broeckx4@telenet.be
  Janssens Paul Secretaris van Comité 0486/63.33.09 pauljanssens2@telenet.be
Jacobs Eddy  Penningmeester Comité 0471/87.51.24 ej4719@outlook.com
Kovaleni Serge Ondervoorzitter 0473/91.81.30 sergekovaleni@telenet.be
  Van Styvendael Mireille Lid van Comité 0492/64.52.62 mireille.vanstyvendael@gmail.com

Provinciaal Comité West-Vlaanderen

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Depoorter Ann Voorzitter van Comité 0476/80.18.00 bodepoorter65@gmail.com
  Vandenhove Jan Secretaris van Comité 0479/90.17.74 jan.vandenhove@telenet.be
  De Pauw Bertrand Lid van Comité  0496/95.30.13 bertrand.de.pauw@telenet.be
  Osstyn Alain  Lid van Comité 0475/56.46.00 alain.osstyn@skynet.be
Portier Bianca  Lid van Comité 0497/57.57.24 portier.bianca.basket@hotmail.com
  Supeley Jean Pierre Lid van Comité    basketkoksijde@hotmail.com
  Wallays Gert Lid van Comité  0473/64.65.06 gert.wallays@telenet.be

naar boven