Ga naar:

PC Antwerpen | PC Limburg | PC Oost-Vlaanderen | PC Vlaams-Brabant | PC West-Vlaanderen

Provinciaal Comité Antwerpen

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Dankers Jozef Voorzitter 0478/30.39.73 jozef.dankers@basketbal.vlaanderen
  Hendrickx Hugo

Secretaris
Controle wedstrijdbladen
vriendenmatchen en tornooien

0478/97.10.01 hugo.hendrickx@basketbal.vlaanderen
Wuyts Frederik Ondervoorzitter
Provinciale kalender
0477/52.37.95 fred.wuyts@basketbal.vlaanderen
  Halsberghe Jan Webmaster 0475/53.23.37  jan.halsberghe@basketbal.vlaanderen
  Van Dyck Marcel Provinciale beker
Oefenwedstrijden en tornooien
Terreinkeuringen
0494/72.94.68 marcel.vandyck@basketbal.vlaanderen
  Van Hove Katleen Peanuts 0476/85.66.53 katleen.vanhove@basketbal.vlaanderen
  Van Tiggelen Walter Controle wedstrijdbladen prov
competitie en prov beker
0478/56.63.34 walter.vantiggelen@skynet.be

Provinciaal Comité Limburg

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Bormans Guy

Voorzitter/Penningmeester

0475/47.23.05 guy.bormans@basketbal.vlaanderen
Haex Anita Secretaris
Controle wedstrijdbladen seniores HH en DD
0473/94.21.58 anita.haex@basketbal.vlaanderen
Claes Patricia Controle gespeelde wedstrijden
en controle uitslagen
0486/23.52.39 patricia.claes@basketbal.vlaanderen
Moons Marc Controle wedstrijdbladen U8-U10 en U12
Bekerverantwoordelijke
0477/40.72.24 marc.moons@basketbal.vlaanderen
Stas Dominique Kalenderverantwoordelijke - Ondervoorzitter 0498/13.76.08 dominique.stas@basketbal.vlaanderen
Timmerman Jan Controle wedstrijdbladen U14-U16 en U18
Verantwoordelijke jeugdwerking
0477/65.24.65 jan.timmerman@basketbal.vlaanderen

Provinciaal Comité Oost-Vlaanderen

Georges Robbe Voorzitter
Algemene leiding
Kalenderwijzigingen
Vertegenwoordiger Dep Competitie
Contactpersoon Afgev
0472/77.56.54 georges.robbe@basketbal.vlaanderen
Marc Van Ryssel Ondervoorzitter
Kalenderverantwoordelijke prov competitie
Nazicht en verwerking wedstrijdbladen
0478/30.71.70 marc.vanryssel@basketbal.vlaanderen
Stijn Verstichel Secretaris
Contactpersoon CPS
0486/75.66.91 stijn.verstichel@basketbal.vlaanderen
Piqueur Wim Bekerverantwoordelijke 0472/29.26.81 wim.piqueur@basketbal.vlaanderen
Van Vooren Bart Penningmeester 0475/38.76.18 bart.vanvooren@basketbal.vlaanderen
Vogeleer Anja Oefenwedstrijden
Tornooien
Peanuts
0473/70.88.52 anja.vogeleer@basketbal.vlaanderen

Provinciaal Comité Vlaams-Brabant

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Broeckx Paul Voorzitter
Algemene leiding prov competitie
Bekerverantwoordelijke
Homologatie terreinen
Website
Controle wedstrijdbladen
0475/92.06.92 Paul.broeckx4@telenet.be
  Janssens Paul Secretaris
Correspondentie met clubs
Opvolgen vergadering en maken verslag
Jeugdwerking en beker
Homologatie terreinen
Website
0486/63.33.09 pauljanssens2@telenet.be
Jacobs Eddy  Penningmeester
Controle wedstrijdbladen
Forfaits
Financiën
0471/87.51.24 ej4719@outlook.com
Kovaleni Serge Ondervoorzitter
Kalenderverantwoordelijke
Jeugd met peanuts tornooien
Benjaminsdagen
Beker
0473/91.81.30 sergekovaleni@telenet.be
  Van Styvendael Mireille Jeugdfonds
Website
0492/64.52.62 mireille.vanstyvendael@gmail.com

Provinciaal Comité West-Vlaanderen

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Depoorter Ann Voorzitter 0476/80.18.00 ann.depoorter@proximus.com
  Vandenhove Jan Secretaris
Kalenderwijzigingen Beker
Opvolgen boetes
0479/90.17.74 jan.vandenhove@basketbal.vlaanderen
  De Pauw Bertrand Bekercommissie
Peanuts
Jeugdfonds
Oefenwedstrijden
Homologatie terreinen
0496/95.30.13 bertrand.de.pauw@telenet.be
  Osstyn Alain 

Ondervoorzitter
Peanuts Noord
Bekercommissie

0475/56.46.00 alain.osstyn@basketbal.vlaanderen
Portier Bianca  Kalenderverantwoordelijke
Tornooien
0497/57.57.24 bianca.portier@basketbal.vlaanderen
  Supeley Jean Pierre Controle wedstrijdbladen
Compensaties
  jean-pierre.supeley@basketbal.vlaanderen
Wallays Gert Prov bekercompetitie 0473/64.65.06 gert.wallays@basketbal.vlaanderen

naar boven