Ga naar: 

Departement Competie | Departement Scheidsrechters | Departement Recreatie

Departement Competitie

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Vervaeke Guy Voorzitter van Comité   guy.vervaeke@basketbal.vlaanderen
Balcaen Gratien Secretaris van Comité 0476/45.30.23 gratien.balcaen@basketbal.vlaanderen
Bormans Guy Lid van Comité 0475/47.23.05 guy.bormans@basketbal.vlaanderen
Broeckx Paul  Lid van Comité 0475/92.06.92 Paul.broeckx4@telenet.be
Dankers Jozef Lid van Comité 0478/30.39.73 jozef.dankers@basketbal.vlaanderen
Kovaleni Serge Lid van Comité 0473/91.81.30 sergekovaleni@telenet.be
Robbe Georges Lid van Comité 0472/77.56.54 georges.robbe@basketbal.vlaanderen
  Vandenhove Jan Lid van Comité 0479/90.17.74 jan.vandenhove@basketbal.vlaanderen
Wuyts Frederik Lid van Comité 0477/52.37.95 fred.wuyts@basketbal.vlaanderen

Departement Scheidsrechters

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Fels Kris Voorzitter 0486/41.21.64 kris.fels@basketbal.vlaanderen
Van Deuren Herman Secretaris van Comité 0477/60.84.09 herman.vandeuren@basketbal.vlaanderen
Bernard Xavier Lid van Comité 0475/92.58.38 xavier.bernard@telenet.be
De Lange Antoine Lid van Comité 0495/59.83.92 toon.delange@basketbal.vlaanderen
  De Munck Mark Lid van Comité 0472/77.65.94 mark.demunck@basketbal.vlaanderen
  Jacobs Johnny Lid van Comité 0478/40.00.82 johnny.jacobs@basketbal.vlaanderen
  Janssens Hugo Lid van Comité 0476/35.19.23 hugo.janssens@basketbal.vlaanderen
  Janssens Ward Lid van Comité 0473/36.08.73 voorzitter.cpsvbr@outlook.be
Sempels Ludo Lid van Comité 0496/54.68.56 ludo.sempels@basketbal.vlaanderen
  Van Meel Frank Lid van Comité 0494/56 81 23 frank.vanmeel@basketbal.vlaanderen

Departement Recreatie