Ga naar: 

Departement Competie | Departement Scheidsrechters | Departement Recreatie

Departement Competitie

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Deleye Patrick Voorzitter van Comité 0496/55.08.25 patrick.deleye@basketbal.vlaanderen
Balcaen Gratien Secretaris van Comité 0476/45.30.23 balcaen.gratien@telenet.be
Bormans Guy Lid van Comité 0475/47.23.05 guy.bormans@limburg.vlaamsebasketballiga.be
Broeckx Paul  Lid van Comité 0475/92.06.92 paul.broeckx4@telenet.be
Dankers Jozef Lid van Comité 0478/30.39.73 voorzitter.PC@antwerpen.vlaamsebasketballiga.be
Kovaleni Serge Lid van Comité 0473/91.81.30 sergekovaleni@telenet.be
Robbe Georges Lid van Comité 0472/77.56.54 georges.robbe@telenet.be
  Vandenhove Jan Lid van Comité 0479/90.17.74 jan.vandenhove@telenet.be
Wuyts Frederik Lid van Comité 0477/52.37.95 fredwuyts5@gmail.com

Departement Scheidsrechters

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
  Fels Kris Dienstdoend Voorzitter 0486/41.21.64 voorzitter.cps@oost-vlaanderen.vlaamsebasketballiga.be
Van Deuren Herman Secretaris van Comité 0477/60.84.09 herman.vandeuren@vlaamsebasketballiga.be
Bernard Xavier Lid van Comité 0475/92.58.38 xavier.bernard@telenet.be
De Lange Antoine Lid van Comité 0495/59.83.92 toon.delange@oost-vlaanderen.vlaamsebasketballiga.be
  De Munck Mark Lid van Comité 0472/77.65.94 voorzitter.cps@antwerpen.vlaamsebasketballiga.be
  Fels Kris Lid van Comité 0486/41.21.64 Voorzitter.cps@oost-vlaanderen.vlaamsebasketballiga.be
  Jacobs Johnny Lid van Comité 0478/40.00.82 johnny.jacobs@gmail.com
  Janssens Hugo Lid van Comité 0476/35.19.23 hjans@skynet.be
  Janssens Ward Lid van Comité 0473/36.08.73 voorzitter.cpsvbr@outlook.be
Sempels Ludo Lid van Comité 0496/54.68.56 ludo.sempels@telenet.be
  Van den Bosch Frank Lid van Comité 0486/38.07.61 franic.vdbs@skynet.be
  Van Meel Frank Lid van Comité 0494/56 81 23 secretaris.cps@antwerpen.vlaamsebasketballiga.be

Departement Recreatie

Commissie 3X3
  Naam Functie E-mailadres
Alfred Van den Eynde  Bestuurder  Alfred.vandeneynde@basketbal.vlaanderen
Koen Umans Secretaris-generaal Koen.umans@basketbal.vlaanderen
Benjamin Bogaert   Recreatief coördinator Benjamin.bogaert@basketbal.vlaanderen
Werkgroep Peanuts
  Naam Functie E-mail
Alfred Van den Eynde Bestuurder Alfred.vandeneynde@basketbal.vlaanderen
Benjamin Bogaert  Recreatief coördinator  Benjamin.bogaert@basketbal.vlaanderen
  Lisa Van Ranst Sporttechnisch medewerker Lisa.vanranst@basketbal.vlaanderen
  Katleen Van Hove Peanutsverantwoordelijke Antwerpen peanuts@antwerpen.vlaamsebasketballiga.be
Jan Timmerman Peanutsverantwoordelijke Limburg  jan.timmerman@limburg.vlaamsebasketballiga.be
Stijn Verstichel  Peanutsverantwoordelijke Oost-Vlaanderen Stijn.Verstichel@oost-vlaanderen.vlaamsebasketballiga.be
Serge Kovaleni  Peanutsverantwoordelijke Vlaams-Brabant  sergekovaleni@telenet.be
  Bertrand De Pauw  Peanutsverantwoordelijke West-Vlaanderen  Bertrand.de.pauw@telenet.be