Ga naar:

Coördinatoren | Administratieve & sporttechnische medewerkers

Coördinatoren

  Naam Functie E-mail
Koen Umans Secretaris-generaal  
  Kurt Verspecht Financieel coördinator kurt.verspecht@basketbal.vlaanderen
  Veerle Segers Sporttechnisch coördinator veerle.segers@basketbal.vlaanderen
  Sven Van Camp Coördinator topsport sven.vancamp@basketbal.vlaanderen
Benjamin Bogaert Recreatief coördinator benjamin.bogaert@basketbal.vlaanderen

Administratieve & sporttechnische medewerkers

  Naam Functie E-mail Contacteer mij voor...
Nancy Debacker Administratief medewerkster nancy.debacker@basketbal.vlaanderen Directieassistente
Pascale Deroo Sporttechnisch medewerkster pascale.deroo@basketbal.vlaanderen  
  Maarten Van Bocxstaele Administratief medewerker maarten.vanbocxstaele@basketbal.vlaanderen  
               Dorien Van Opdenbosch Administratief medewerkster dorien.vanopdenbosch@basketbal.vlaanderen 

Aansluitingen • vrijgaves AWBB • mutaties • Ledenbeheer  Lidkaarten 
Administratieve vragen i.v.m. club- en ledenadministratie • Ondersteuning SBO 
Verzekeringswijzigingen • Jeugdfonds Prombas, Land. sen. 
Attesten + ledenlijsten (subsidieaanvragen) • 
Bestelling drukwerk (enkel voor clubs) • 
samenstelling clubbestuur  Naamswijzigingen clubs • 
Nieuwe en ontslagnemende clubs/fusies

  Lisa Van Ranst Clubondersteuner lisa.vanranst@basketbal.vlaanderen

Clubondersteuning • 
Ik word basketter • Basketbal proberen • Lessenbundel  
Multimove • Peanuts • 
Rolstoelbasketbal  
Project
 damesbasketbal Girls Got Game
BodyCheck+ letselpreventie 

Benoit Denoulet Clubondersteuner benoit.denoulet@basketbal.vlaanderen Basketbal Vlaanderen Give & Go • Clubondersteuning • G-Basketbal • Website & Social Media • 3X3 • Girls Got Game • Promotiemateriaal
  Ruth Francisco Administratief Boekhoudkundig Medewerker ruth.francisco@basketbal.vlaanderen

Boekhouding 

  Emily Lecompte Medewerkster opleidingen en bijscholingen emily.lecompte@basketbal.vlaanderen Trainerscursussen VTS • Scheidsrechterscursussen • Technische vergunningen • Stagevergunningen • Coach en Scheidsrechters Clinics • Bodycheck+ Letselpreventie • Medisch en Ethisch verantwoord sporten • Move 2 Basket • Sport-4-All