Bekerlijsten Schema finale bekerweekend

 


Bekerlijsten

Top

 

Om te voldoen aan artikel 1 van het Beker-reglement, dienen clubs die meer dan 1 (jeugd)ploeg voor de beker van West-Vlaanderen inschrijven een lijst te maken met de kwalificatie van hun spe(e)l(st)ers.

VBL heeft een sjabloon gemaakt waarmee het oplijsten of het wijzigen van de lijst eenvoudig kan - terug te vinden in de linkertab. Deze lijst moet onder Excel formaat doorgemaild worden naar de secretaris van het PC. Alle lijsten worden hieronder overzichtelijk getoond. Om een lijst op te vragen, klikt u op de PDF naast de club.

VBL vraagt aan alle clubs, waarvoor dit van kracht is, om een afdruk van de meest recente lijst ter beschikking te houden van de scheidsrechters, die voor aanvang van de bekerwedstrijden, toezien op de correcte toepassing van artikel 1.

Hieronder vind je de laatst geregistreerde bekerlijsten:

 

ID club PDF laatste aanpassing
159 K-Basket Kortrijk Sport    
245 BC Telenet Oostende    
261 BBC Spie Izegem    
320 Bent Schoenen Waregem    
506 Tiger Zwevegem Deerlijk    
541 KBBC Wikings Kortrijk    
592 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit    
737 Koninklijke Basketbalclub Oostende Bredene    
809 Rapid Langemark    
811 Koninklijke BBC Oostkamp    
837 Kon BBC De Panne vzw    
908 BC Namedis chape Knokke Heist    
949 BBC Olympia Ruddervoorde    
954 Wytewa Roeselare    
979 Rozenbeka Oostrozebeke    
1029 BBC Red Sharks Koekelare    
1061 BBC Gullegem    
1150 Basket Sijsele    
1207 Mibac Middelkerke    
1218 Basketteam Kortrijk    
1251 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel    
1363 BBC De West-Hoek Zwevezele    
1516 BBC Wervik    
1586 Vk Iebac Ieper    
1596 Racing Brugge    
1627 Hermes Basketbal Oostende    
1640 Basket Wielsbeke    
1682 Olympos Marke    
1685 Sint Jan Zedelgem Lions    
1691 BBC Koksijde    
1743 BBC Desselgem    
1911 BBC Poperinge    
1963 A.C.J. Basket Brugge    
1988 Declercq Stortbeton Waregem    
1996 BT Kortemark    
2039 Basket Tielt    
2071 Bebita Eernegem    
2307 Crack Blue Cats Ieper    
2328 Bbv Oedelem    
2351 Dames Basket Wevelgem    
2453 BBC Ter Beke Oudenburg    
2494 B.C. Blue Stars Brugge    
2514 Basket Alumes Moorsele    
2536 Tulikivi Deerlijk    
2594 Jeugdbasket Scaldis Zwevegem    
2607 Basket Team Holstra Wevelgem    
2614 Melco Ieper    
2626 Au Pingouin Basket Blankenberge    
5004 vzw Dames Basket Brugge    
5007 BC RHK Oostende    
5009 KB Avelgem    
5018 BBC P Heuvelland    
5022 Jong Basket Wevelgem    
5032 BC Crelan Kortrijk    
5045 Avanti Brugge    

 


Finale bekerweekend seizoen 2016-2017

Vrijdag 19:00 1/2 finale Heren A Holstra Wevelgem B - Avanti Brugge A 69 - 71
21:00 1/2 finale Heren A RHK Oostende A - Basket Sijsele B 70 - 72
Zaterdag 09:00h finale GU12 K-Basketteam Kortrijk A - HEXIA Zwevegem Deerlijk A 79 - 37
11:00h finale MU16 K-Basketteam Kortrijk A - Wytewa Roeselare A 93 - 67
13:00h finale HU18 Kortrijk Sport A - Spie Izegem A 61 - 56
15:00h finale GU14 Kortrijk Sport A - BC Telenet Oostende A 62 - 69
17:00h 1/2 finale Dames A BC Knokke Heist A - Wytewa Roeselare A 54 - 59
19:00h 1/2 finale Dames B Blue Cats Ieper A - DS Waregem B 56 - 76
21:00h finale Heren Avanti Brugge A (+10) - Basket Sijsele B 77 - 88
Zondag 09:00h finale DU14 K-Basketteam Kortrijk B - DS Waregem A 72 - 65
11:00h finale HU16 BS Waregem A - Telenet Oostende A 61 - 95
13:00h finale MU19 KBOB A - DS Waregem A 42 - 93
15:00h finale HU21 Kortrijk Sport A - Telenet Oostende A 68 - 92
18:00h finale Dames Wytewa Roeselare A - DS Waregem B -