Erelijst Beker van Vlaanderen 

Senioren Heren   

2003   RB Antwerpen
2004   BC Houthalen 2000
2005   BBC Boom
2006   Power Wevelgem
2007   Power Wevelgem (2)
2008   Power Wevelgem (3)
2009   Bent Schoenen Waregem
2010   BC Gistel-Oostende
2011   Kangoeroes Boom (2)
2012   Gembo Borgerhout
2013   Kangoeroes Boom (3)
2014   Gembo Borgerhout (2)
2015   Gembo Borgerhout (3)
2016   Gembo Borgerhout (4)
2017   Duva Gistel-Oostende

Seniores Dames

2003   Wytewa Roeselare
2004   Wytewa Roeselare (2)
2005   BBC Boom B
2006   Runkster
2007   Dames Ieper
2008   Jeugd Gentson
2009   Jeugd Gentson (2)
2010   Tulikivi Deerlijk
2011   DBC Houthalen B
2012   Kangoeroes Boom (2)
2013   Blue Cats Ieper B (2)
2014   DBC Houthalen B (2)
2015   Sparta Laarne
2016   DBC Houthalen B (3)
2017   Basket Willebroek

U21 Heren

2003   Telindus Oostende
2004   BBC De Pinte
2005   RB Antwerpen 
2006   Sanex Antwerp Giants (2)
2007   BBC Boom
2008   Ticino Merksem
2009   BBC Boom (2)
2010   Kangoeroes Boom (3)
2011   BBC Kontich 
2012   Antwerp Giants (2) 
2013   Port of Antwerp Giants (3)
2014   Port of Antwerp Giants (4) 
2015   Port of Antwerp Giants (5)
2016   Telenet Oostende (2)
2017   Telenet Oostende (3)

U19 Dames

2003   BBC Boom
2004   BBC Boom (2)
2005   BBC Boom (3)
2006   Dames Ieper 
2007   BBC Boom (4)
2008   Dames Ieper (2)
2009   Blue Cats Ieper (3)
2010   Blue Cats Ieper (4)
2011   Blue Cats Ieper (5)
2012   Kangoeroes Boom (5)
2013   Sint-Katelijne Waver
2014   Sint-Katelijne Waver (2)
2015   Sint-Katelijne Waver (3)
2016   Kangoeroes Willebroek
2017   Sint-Katelijne Waver (4)

U18 Heren

2003   BBC De Pinte 
2004   BBC Oostkamp
2005   Sint-Jan Antwerpen
2006   Oxaco Boechout
2007   BBC Stevoort
2008   Spotter Leuven
2009   Oxaco Boechout (2)
2010   Antwerp Giants 
2011   Antwerp Giants (2)
2012   Antwerp Giants (3)
2013   Port of Antwerp Giants (4)
2014   Port of Antwerp Giants (5)
2015   Telenet Oostende 
2016   Telenet Oostende (2)
2017   Port of Antwerp Giants (6)

U16 Jongens

2003   Kortrijk Sport
2004   Oxaco Boechout
2005   BBC Stevoort
2006   Scarlet Vilvoorde
2007   Power Wevelgem
2008   Olbak Bissegem
2009   Bent Schoenen Waregem
2010   Pitzemburg Mechelen
2011   Pitzemburg Mechelen (2)
2012   Jeugd Gentson 
2013   Bavi Vilvoorde (2)
2014   Port of Antwerp Giants
2015   Port of Antwerp Giants (2)
2016   Guco Lier
2017   Falco Gent

U16 Meisjes

2003   BBC Boom
2004   BBC Boom (2)
2005   Dames Ieper
2006   Dames Ieper (2)
2007   Dames Ieper (3)
2008   Dames Ieper (4)
2009   Blue Cats Ieper (5)
2010   Sint-Katelijne Waver
2011   Sint-Katelijne Waver (2)
2012   Sint-Katelijne Waver (3)
2013   KB Oostende-Bredene
2014   Sint-Katelijne Waver (4) 
2015   KB Oostende-Bredene (2)
2016   Sint-Katelijne Waver (5)
2017   Phantoms Boom

U14 Gemengd

2003   Oxaco Boechout
2004   BBC Oostkamp
2005   Wytewa Roeselare
2006   Olbak Bissegem
2007   Bent Schoenen Waregem
2008   Pitzemburg Mechelen
2009   Pitzemburg Mechelen (2)
2010   Base BC Oostende 
2011   Basket Sijsele 
2012   Red Vic Wilrijk
2013   Port of Antwerp Giants
2014   Kortrijk Sport
2015   Bavi Vilvoorde 
2016   Olicsa Antwerpen
2017   Port of Antwerp Giants (2)

U14 Meisjes

2003   BBC Schelle 
2004   Dames Ieper
2005   Dames Ieper (2)
2006   Dames Ieper (3)
2007   Dames Ieper (4)
2008   BBC Boom
2009   BBC Boom (2)
2010   Sint-Katelijne Waver
2011   Sint-Katelijne Waver (2)
2012   Blue Cats Ieper (5)
2013   Blue Cats Ieper (6)
2014   Sint-Katelijne Waver (3) 
2015   Kangoeroes Willebroek 
2016   Phantoms Boom 
2017   K-Basketteam Kortrijk

Rolstoelbasketbal

2016    RBBC Laarne
2017   Sint-Jan Zedelgem Lions

 

Algemeen Klassement

  1. Dames Ieper/Blue Cats Ieper: 18
  2. BBC Boom/Kangoeroes Boom: 16
    RB Antwerpen/ Antwerp Giants: 16
  3. Sint-Katelijne Waver: 12
  4. Telenet Oostende: 6
  5. Gembo Borgerhout: 4
    Pitzemburg Mechelen: 4
    Power Wevelgem: 4
  6. DBC Houthalen: 3
    Bent Schoenen Waregem: 3
    Wytewa Roeselare: 3
    Jeugd Gentson: 3
    Oxaco Boechout: 3
    Scarlet/Bavi Vilvoorde: 3
  7. BBC De Pinte: 2
    Kangoeroes Willebroek: 2
    BBC Oostkamp: 2
    BBC Stevoort: 2
    Kortrijk Sport: 2
    Olbak Bissegem: 2
    KB Oostende-Bredene: 2
    BC Gistel-Oostende: 2
    Phantoms Boom: 2
  8. BC Houthalen 2000: 1
    Runkster: 1
    Tulikivi Deerlijk: 1
    Sparta Laarne: 1
    RBBC Laarne: 1
    Ticino Merksem: 1
    Olicsa Antwerpen: 1
    BBC Kontich: 1
    Sint-Jan Antwerpen: 1
    Spotter Leuven: 1
    Guco Lier: 1
    Basket Sijsele: 1
    Red Vic Wilrijk: 1
    BBC Schelle: 1
    Sint-Jan Zedelgem Lions: 1
    K-Basketteam Kortrijk: 1
    Basket Willebroek: 1
    Falco Gent: 1